Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 404 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2321 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    iar apare in stoc la emag pe stockback live...

  2. #2322 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Cred ca site-ul arata ca e in stoc daca se schimba ceva la site, iar cand se lasa de exemplu un review sau o intrebare, site-ul crede ca ps5 e in stoc. Nu sunt eu cel mai destept, dar e logic

  3. #2323 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    A primit cineva link de plata de la Altex dupa ce au sunat Vineri?

  4. #2324 SP
    Junior Member Leeroy's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Cred ca site-ul arata ca e in stoc daca se schimba ceva la site, iar cand se lasa de exemplu un review sau o intrebare, site-ul crede ca ps5 e in stoc. Nu sunt eu cel mai destept, dar e logic

    ciudat, desi pe stockback.live arata ca sunt ambele console disponibile pe emag, oare sa lase cineva review si pe una si pe alta ?

  5. #2325 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Mai are cnv pe emag in cos consola cu mesajul "Consola PlayStation 5 nu se mai afla in oferta eMAG."?

  6. #2326 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by Leeroy View Post
    ciudat, desi pe stockback.live arata ca sunt ambele console disponibile pe emag, oare sa lase cineva review si pe una si pe alta ?
    la asta nu m-am gandit, cine stie poate schimba ei ceva pe site in cod pe care noi nu putem sa il vedem

  7. #2327 SP
    Junior Member MinistrulSuduri's Avatar
    Dintre cei care ati primit apelul de la Altex, ati primit acel mail pentru plata? Mie mi-au zis ca ar trebui sa il primesc pana azi, dar nu am primit nimic.

  8. #2328 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Mai are cnv pe emag in cos consola cu mesajul "Consola PlayStation 5 nu se mai afla in oferta eMAG."?
    il am in wishlist si imi zice la amandoua stoc epuizat. cred ca iti arata asa doar ca il ai in cos.

  9. #2329 SP
    Junior Member Samael's Avatar
    Quote Originally Posted by MinistrulSuduri View Post
    Dintre cei care ati primit apelul de la Altex, ati primit acel mail pentru plata? Mie mi-au zis ca ar trebui sa il primesc pana azi, dar nu am primit nimic.
    Nope, la fel, am fost sunat vineri, am confirmat ca inca vreau comanda, n-am primit nici un link inca, si comanda inca apare anulata pe siteul altex.

  10. #2330 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Si eu am fost sunat vineri, dar inca nu am primit mail-ul.
    Teoretic in cursul zilei de astazi (luni), ar trebui sa trimita mailul pt a efectua plata.

  11. #2331 SP
    Junior Member joesatri's Avatar
    Daca inteleg bine... astia care ati fost sunati, sunteti dupa cele 660 din tombola.. au mai venit unitati si sunteti sunati sa confirmati ca mai vreti inca.

    Deci.. daca am numaru' 4280, inseamna ca.. mai sunt peste 3000 in fata mea

  12. #2332 SP
    Member smits's Avatar
    Extra garantie nu se poate face la orange pentru ps5:

    Salut,
    Din pacate, nu, Ca varianta alternativa, poti face asigurare dispozitivului (telefon, modem sau tableta). Uite aici https://www.orange.ro/servicii/asigurare/ toate informatiile. Daca ai neclaritati, te rugam sa ne spui.
    Catalina - Orange Facebook Team

  13. #2333 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by joesatri View Post
    Daca inteleg bine... astia care ati fost sunati, sunteti dupa cele 660 din tombola.. au mai venit unitati si sunteti sunati sa confirmati ca mai vreti inca.

    Deci.. daca am numaru' 4280, inseamna ca.. mai sunt peste 3000 in fata mea
    Da, ai inteles perfect. Cea mai mare sansa sa prinzi consola o ai la flanco/emag/orange.

  14. #2334 SP
    Junior Member MagicPenguin's Avatar
    Quote Originally Posted by joesatri View Post
    Daca inteleg bine... astia care ati fost sunati, sunteti dupa cele 660 din tombola.. au mai venit unitati si sunteti sunati sa confirmati ca mai vreti inca.

    Deci.. daca am numaru' 4280, inseamna ca.. mai sunt peste 3000 in fata mea

    Eu am numarul de ordine 167, deci au inceput de la 1 cu numerele de ordine. Asta inseamna ca ai fix 4279 de comenzi unice cu prioritate in fata ta. Sunt totusi destui care au dat mai multe comenzi, deci numarul de useri unici poate fi putin mai mic, dar totusi mai aproape de 4000 decat de 3000.


    Am fost sunat si eu de Altex vineri. Am confirmat ca inca doresc sa comand si i-am sunat si eu astazi pentru ca nu am primit inca link-ul. Persoana din call center a spus ca inca nu au fost generate si trimise aceste linkuri.

  15. #2335 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Quote Originally Posted by MagicPenguin View Post
    Eu am numarul de ordine 167, deci au inceput de la 1 cu numerele de ordine. Asta inseamna ca ai fix 4279 de comenzi unice cu prioritate in fata ta. Sunt totusi destui care au dat mai multe comenzi, deci numarul de useri unici poate fi putin mai mic, dar totusi mai aproape de 4000 decat de 3000.


    Am fost sunat si eu de Altex vineri. Am confirmat ca inca doresc sa comand si i-am sunat si eu astazi pentru ca nu am primit inca link-ul. Persoana din call center a spus ca inca nu au fost generate si trimise aceste linkuri.
    Pai si cei care au castigat la tombola nu cred ca se mai pun a doua oara.. deci sunt cativa si inaintea lui care au castigat care nu se mai pun.

  16. #2336 SP
    Junior Member MagicPenguin's Avatar
    @jetssskii poate nu am scris destul de clar. Au luat toti participantii, i-au bagat in tombola, au extras castigatorii si apoi au dat numere de ordine celor ramasi necastigatori. Deci nu exista nicio comanda castigatoare cu numar de ordine.

  17. #2337 SP
    Junior Member Bodo02's Avatar
    Am primit acum mail ul pentru plata. Link valabil 48 ore. Statusul comenzii care a fost anulata este acum "Plata in asteptare".

  18. #2338 SP
    Junior Member seba890's Avatar
    Tocmai am primit mail de la altex pentru plata.

  19. #2339 SP
    Junior Member Samael's Avatar
    Si eu, all paid up, acu hai cu livrarea..

  20. #2340 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Samael View Post
    Si eu, all paid up, acu hai cu livrarea..
    same here. acu speram sa nu primim defecte din fabricatie ca nu vedem replacement

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 404 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts