Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 404 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4181 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Sper sa ii lovească saracia si sa nu mai scape din ea

  2. #4182 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Au glume astia de la WANNDER, au bagat stoc mai mare decat au sa nu le mai fie scoase consolele de pe emag

    -> am facut 6 comenzi si la ei tot "In Stoc" apare


    EDIT: [Produse vandute si livrate de WANNDER

    Subtotal: 90.00005 Lei

    Comanda plasata]

    Am facut comanda acum de 15 console, si imi apare tot in stoc..

  3. #4183 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    au reaparut

  4. #4184 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    au reaparut
    Da, sunt 50 in stoc..

    EDIT: nevermind, au bagat stoc mare, cred ca au pus 999 sau ceva, nu mai poti sa le scoti din stoc..

    EDIT2: Am reusit, dar o sa bage iar, e degeaba...

  5. #4185 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Leviathan , the hero we need but don't deserve

  6. #4186 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Quote Originally Posted by Leviathan View Post
    Da, sunt 50 in stoc..

    EDIT: nevermind, au bagat stoc mare, cred ca au pus 999 sau ceva, nu mai poti sa le scoti din stoc..

    EDIT2: Am reusit, dar o sa bage iar, e degeaba...
    Apreciem gestul tau, dar cred ca nu ai ce sa le faci...din pacate e dreptul lor sa vanda, la ce pret vor, iar Emag cu siguranta ii va ajuta sa elimine comenzile false.
    Anyway, multumim!

  7. #4187 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Quote Originally Posted by burceadi View Post
    Apreciem gestul tau, dar cred ca nu ai ce sa le faci...din pacate e dreptul lor sa vanda, la ce pret vor, iar Emag cu siguranta ii va ajuta sa elimine comenzile false.
    Anyway, multumim!
    Le-am scos ca aveam nevoie sa setez Distill pe alt PC si nu aparea elementul "Stoc Epuizat" pe pagina. Sa fie sanatosi acum

  8. #4188 SP
    Junior Member Chris03's Avatar
    Stie cineva ceva de stock x ? Vad ca ar costa undeva la 3000-3100 de ron, insa nu stiu nimic despre ei, a comandat cineva, ce recomandati ?

    ---------- Post added 12-02-2021 at 11:27 ----------

    vad ca incerc sa imi pun adresa si imi spune ca nu e valida, daca cineva stie mai multe as aprecia.

  9. #4189 SP
    Junior Member Zuko's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris03 View Post
    Stie cineva ceva de stock x ? Vad ca ar costa undeva la 3000-3100 de ron, insa nu stiu nimic despre ei, a comandat cineva, ce recomandati ?

    ---------- Post added 12-02-2021 at 11:27 ----------

    vad ca incerc sa imi pun adresa si imi spune ca nu e valida, daca cineva stie mai multe as aprecia.
    Ai pe o pagina anterioara mai multe informatii despre stockx de la cineva care a cumparat, nu mai stiu numarul.

    Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk

  10. #4190 SP
    Junior Member casianote's Avatar
    Quote Originally Posted by Cyrax7 View Post
    Am 2 PS3, 2 PSV, 1 PSP, 1 DsI luate toate cu mana mea din Japonia si incarcate la priza noastra magica de 220 si NU AU PATIT NIMIC!
    daca tu raspandesti informatii false si temeri nefondate pe un forum cu oameni care stiu cat de cat cu ce se mananca PS5 ( or any ) atunci trebuie sa te astepti sa dai peste oameni care sa 'Call out Bull shiet"
    ce adaptor/convertor ai recomanda ?

  11. #4191 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by Leviathan View Post
    Le-am scos ca aveam nevoie sa setez Distill pe alt PC si nu aparea elementul "Stoc Epuizat" pe pagina. Sa fie sanatosi acum
    seteaza-l pe campul de pret ca asa am facut si eu

  12. #4192 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Si titlul thread-ului e?

    Oricum nu e prima postare de genul asta, am mai vazut tot aici destule cu link-uri din Ungaria, UK, etc. Pana mea, scrie mare in titlu "din ROMANIA".

    Intrebare pentru veteranii care n-au apucat sa-si ia. Care credeti ca ar fi cea mai buna strategie pentru o achizitie cat mai rapida la pretul normal? Ma intereseaza varianta cu unitate optica. La altex stiu ca au o tombola, deci nu cred ca are vreun rost sa urmaresti stocul. Sau te mai poti inscrie? Alte magazine cu sanse de a avea pe stoc?

  13. #4193 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    La Altex, in principiu, o sa ii sune pe cei de au fost in tombola. Mai sunt destui ramasi, deci slabe sanse.
    In rest, the usual suspects: eMag, Flanco, Orange

  14. #4194 SP
    Member tudort's Avatar
    Poate la un restock Orange / eMag mai serios cu pont în avans eventual ... Altex are listă de așteptare mare după fosta tombolă am înțeles. Eu m-am resemnat precum mulți alții și aștept liniștit până la viitorul Crăciun. Este criză în întreaga lume de componente în industrii mai importante decât cea a gaming-ului. Peste tot citesc articole cum gamerii s-au resemnat și așteaptă stoc în magazine , fiindcă au încercat norocul online și oriunde s-ar afla este foarte greu să cumperi , chiar și la supra preț. Eu îndemn la răbdare , timpul le rezolvă pe toate !

  15. #4195 SP
    Member smits's Avatar
    astia sunt din olanda, si da trimit si in romania:

    België (€ 4,99),
    Duitsland, Luxemburg (€ 14,99)
    Denemarken, Frankrijk, Italie, Oostenrijk , Verenigd Koninkrijk, Zweden (€ 19,99),
    Griekenland, Polen, Spanje, Portugal, Hongarije, Finland, Tjechie, Slowakije, Slovenie (€ 29,99),
    Roemenie, Litouwen, Letland, Bulgarije, Estland (€ 34,99)



    Costa 35 de euroi.

  16. #4196 SP
    Member Para81's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-playstation5-2661938.html


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4197 SP
    Member Giogio's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Poate la un restock Orange / eMag mai serios cu pont în avans eventual ... Altex are listă de așteptare mare după fosta tombolă am înțeles. Eu m-am resemnat precum mulți alții și aștept liniștit până la viitorul Crăciun. Este criză în întreaga lume de componente în industrii mai importante decât cea a gaming-ului. Peste tot citesc articole cum gamerii s-au resemnat și așteaptă stoc în magazine , fiindcă au încercat norocul online și oriunde s-ar afla este foarte greu să cumperi , chiar și la supra preț. Eu îndemn la răbdare , timpul le rezolvă pe toate !
    Cum adică până la viitorul Crăciun? Și eu care eram optimist și mă gândeam că de Paște măcar să fie stocuri suficiente


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #4198 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Asa ziceam si eu acum cateva luni, dar situatia s-a schimbat de atunci. In momentul asta exista oameni care sunt dispusi sa plateasca oricat pentru componente hardware pentru ca BTC a ajuns la ****ing 48 de mii de dolari. Cred ca producatorii de placi video trebuie sa fie idioti ca sa nu realizeze ca isi pot dubla preturile si profiturile peste noapte fara nicio problema. Problema e ca Sony nu poate plati dublu pentru placile alea, si aici se naste un conflict. Ma rog, poate ar trebui sa plateasca dublu si sa ceara $800 pe consola daca asta inseamna ca vor exista stocuri suficiente, oricum le cumpara baietii la pretul ala de pe OLX.

    Pana una alta cumparati cu incredere actiuni la AMD si NVIDIA daca tot nu mai aveti pe ce sa cheltuiti banii. Nu doar ca impreuna au monopol, dar cu 30 de ani de cercetare in spate este absolut imposibil ca orice alta companie sa intre pe piata si sa le faca concurenta vreodata. Puteti sa imi multumiti peste 10 ani cand o sa va cumparati 6 PS6 din profituri.

  19. #4199 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Cu livrare din Franța, deci fara taxe

    RON 2,432.72 | PS5 Sony PlayStation 5 Console Disc Version BRAND NEW
    https://a.aliexpress.com/_mMrL3hp


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4200 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Am luat, acum sa vedem daca și vine

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts