Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 404 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast
Results 7,201 to 7,220 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7201 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Foarte tare, bravo, bundle la un pret bun.

  2. #7202 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Heads Up! Am dat drumul la o noua runda de precomenzi la consola PlayStation 5 Racthet & Clank Rift Apart:

    https://altex.ro/consola-playstation...d/CNSPS51TBRC/

  3. #7203 SP
    Member Remediu's Avatar
    Chiar ca RIP scalpers
    Sunt curios ce e in sufletul amarastenilor care au ramas cu consolele si nu le mai cumpara nimeni.

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  4. #7204 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Scalperii nu au suflet (de gamer) .

  5. #7205 SP
    Member Remediu's Avatar
    Scalperii au sufletul maro.

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  6. #7206 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Pe astea le vom vedea la raft , cred ! Cine a avut de luat, a luat !

  7. #7207 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Digitale pe site-uri cand? Bine ca mi-a fost data una cu Disk in loc de Digitala de la tombola(altfel eram sters de pe lista) pentru ca "nu prea mai vine stoc" dar acum stau expuse prin magazine.

  8. #7208 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    Am fost azi la Altex in Parklake si erau 5 bucati de PS5 fara disc in spatele casieritei

  9. #7209 SP
    Member Remediu's Avatar
    Deci se gasesc console la greu.
    Au si xbox series x?

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  10. #7210 SP
    Member snk2's Avatar
    Daca este cineva care a cumparat bundle-ul acela de PS5 Digital cu 12 luni PS+ si voucher, ne poate spune cum exact sunt incluse codurile in pachet? Adica, sunt coduri in format fizic si sunt puse in cutie, sau sunt in format digital si le primesti pe email?

  11. #7211 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Cine este din Cluj, in Media Galaxy din Vivo, mai au pe stoc 6 bucăți de PS5 Digital + PS Plus un an si un card PSN de 100 de lei la 2300 de lei.

    @snk2, codurile sunt in format fizic si se dau separat.

  12. #7212 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    In Timisoara sunt ceva stocuri?

  13. #7213 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ia vezi in poza

    Nu am nicio legătură, doar am găsit si eu postarea pe Facebook si am făcut screenshot.
    Attached Images Attached Images screenshot_20210718-191538_facebook.jpg

  14. #7214 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Merg acum la Altex Greenfield in Timisoara. Revin cu confirmare daca exista in magazin.

    Pt. cine e interesat: vers digitala + 100 lei PS Store + 12 luni PS Plus la 2300 de lionsi

  15. #7215 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    ---------- Post added 19-07-2021 at 01:03 ----------

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Merg acum la Altex Greenfield in Timisoara. Revin cu confirmare daca exista in magazin.

    Pt. cine e interesat: vers digitala + 100 lei PS Store + 12 luni PS Plus la 2300 de lionsi
    Salut. Versiunea cu disc, nu era pe stoc?

  16. #7216 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Nu. Au zis baietii ca au avut vreo 50-60 de bucati, toate bundle, si le-a mai ramas doar digital.

    Unul din ei a sunat managerul sa intrebe cand mai vine stoc, insa nu are idee.

    Poate user-ul @ATX-MG poate contribui cu niste noutati.

  17. #7217 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  18. #7218 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Stoc din nou la Orange (Playstation 5 Digital Edition + PS Plus 3 luni) 2195.04 lei:

    https://www.orange.ro/magazin-online...White-pd-53228


    LE: nu stiu ce tot fac astia de la Orange, daca n-as sti mai bine, ai spune ca pun cate 1-2 unitati pentru marketing mai mult.. se dau, apoi reiau ciclul niste ore mai tarziu.

  19. #7219 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Imi apare ca epuizat. Astept varianta disk.
    Am fost azi din nou in Altex, in Tim, inca aveau varianta digitala.

  20. #7220 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Văd că se aruncă lumea la greu si la cele digitale, păcat! Încurajează trecerea la digital only si probabil atunci eu ma voi lăsa si de jucat!
    Eu sunt genul de om care foarte putine titluri le rejoacă si nu văd de ce as păstra un joc daca aduna doar praf pe raft, majoritatea le iau second hand si le vând o data ce le-am terminat.
    Nu-mi pot permite ca la sfârșitul unei generații de console sa ma uit in spate si sa mă calculez ca am băgat in jocuri cat într-o masina second hand si chiar dacă mi-aș permite nu vad rostul de a păstra ceva ce nu folosesc, daca vreau sa joc din nou un titlu il pot cumpăra oricand probabil la bani mărunți la ceva timp bun după lansare! Văd totuși că unii români totusi stau bine si nu se stresează, e bine!

    Au fost/sunt console PS5 pe stoc cu disc si fara bundle? Intreb de curiozitate că din păcate lansarea generației ăsteia a fost cam dezamăgitoare pentru mine, nici un joc de mare interes care sa nu fie si pe PS4 crossgen Așa ca achiziția mai poate aștepta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 404 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts