Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 396 of 404 FirstFirst ... 296 346 386 394 395 396 397 398 ... LastLast
Results 7,901 to 7,920 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7901 SP
    Member tmihai20's Avatar
    @morphine: Încearcă la Altex, au avut bundle cu 1 joc pe lângă pachetul inițial la vreo 3150. Vezi dacă mai e în stoc pe undeva prin magazine.

  2. #7902 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Heads-up! Stiu ca unii dintre voi intrebau de Consola PS5 + Joc God of War Ragnarok. E activa pe site:
    https://altex.ro/consola-playstation...CNSPS51TBCGWR/

  3. #7903 SP
    BMC
    Junior Member BMC's Avatar
    Thx! Done!

  4. #7904 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Multumesc, și aici done. Abia aștept, acum sa vedem și cât durează sa livreze...fir-ar vinerea neagră de ras

  5. #7905 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  6. #7906 SP
    Member morphine's Avatar
    Merci @tmihai20 l-am luat pe cel cu fifa si a doua zi a aparut cel cu ragnarok care-mi place mai mult dar e bine si asa.

  7. #7907 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Îmi pare rău, n-am știut că apare, nu lucrez la Altex . Până la urmă bundle-ul nu e rău, Fifa 23 e ultima versiune produsă cu numele ăsta. Bundle-ul poate avea valoare mai mare mai târziu.

  8. #7908 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Si eu as fi preferat God Of War Ragnarok in loc de Fifa. Daca stiam ca apare asemenea bundle mai asteptam putin si nu mai cumparam GOW separat. Nu e nimic. Noi sa fim sanatosi.

    P.S. - GoW se misca extraordinar pe PS5. Doamne fereste

  9. #7909 SP
    Junior Member EzPzTy's Avatar
    Bundle cu Ragnarok disponibil pe Emag.

  10. #7910 SP
    Junior Member Az0t's Avatar
    Nu prea am urmarit preturile in ultimul timp, dar parca stiam ca pretul pentru ps5 disc + 1 joc era 3150... vad ca emag vinde editia cu god of war la 3300...au marit ei pretul cu 150 lei sau 3300 era pretul "standard"

  11. #7911 SP
    Member flaviud's Avatar
    Nu, a fost 3150 la altex bundle cu Fifa 23 si ulterior cu GOW. Fac si cei de la Emag un ban in plus...Cred ca politica tuturor magazinelor din Ro a fost sa nu vanda bundle la vremea lansarii jocurilor respective, pentru ca ele se vindeau oricum - Fifa 23, GOW. Au dat oamenii precomanda gramada si acum au bagat si consolele cu jocul inclus..

  12. #7912 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Corect, a fost defapt 3150 lei varianta cu jocul digital. Cel de 3300 are jocul fizic, atat pe eMAG cat si pe Flanco

  13. #7913 SP
    Member flaviud's Avatar
    Nici la Altex nu a fost digital, cel putin varianta cu GOW scria clar in descriere ca jocul este format fizic.

  14. #7914 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Multumesc, și aici done. Abia aștept, acum sa vedem și cât durează sa livreze...fir-ar vinerea neagră de ras
    mic off-topic, nu credeam ca se adeverește ce ziceam acum o săptămână, însă va rog sa mă credeți ca nu mi-a ajuns consola comandata nici astăzi. Avizata prin SMS de doua ori, luni și joi, eu nici nu mai știu ce sa zic. Cargus e ceva ce mintea mea refuza sa priceapă, în aproape anno domini 2023

    ...și alții deja au terminat God Of War ☺️

  15. #7915 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    ...și alții deja au terminat God Of War ☺️
    Crede-ma ca am 30 de ore in joc si abia incep capitolul 7 dintr-un total de 18. Explorez tot pentru ca e superb. Cand vad pe net ca oamenii termina jocul in 25 de ore mi se pare o minciuna. Nu stiu daca il termina in 25 de ore chiar daca stau doar pe firul narativ si in mare viteza.
    Anyway, ideea era ca nici nu iti imaginezi cat timp ai sa il joci. Eu voi avea peste 100 de ore pt ca sunt atatea de vazut, atatea puzzle-uri si side-quest-uri incat ai ce face daca nu te grabesti.
    Sper sa iti vina consola si sa vezi minunea asta de joc impreuna cu viteza de reactie a PS5.
    Nu vei fi dezamagit.

  16. #7916 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Lucifer View Post
    Sper sa iti vina consola si sa vezi minunea asta de joc impreuna cu viteza de reactie a PS5.
    Nu vei fi dezamagit.
    Iti dai seama ca abia aștept, doar faceam și eu haz de necaz. Și ai dreptate, nici eu n-am fost vreodată speed-run adept

  17. #7917 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Știu că este long shot însă dacă este cineva care și-a comandat PS5 cu bundle God of War și s-a răzgândit, doresc sa iau eu comanda. Poate mai este vreo comanda făcută de cineva care este nehotărât.

  18. #7918 SP
    Junior Member EzPzTy's Avatar
    Doua bundle-uri la Orange cu consola digitala + God of War si 250ron sau 2x250ron la 3050ron.

  19. #7919 SP
    Member televizor's Avatar
    poate ajuta pe cineva dar imi vand si eu PS5-ul. M-am uitat pe emag si preturile sunt aberante

  20. #7920 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Aveti idee de bundle-uri de PS5 active pe piata ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 396 of 404 FirstFirst ... 296 346 386 394 395 396 397 398 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts