Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 303 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1621 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Ok, am inteles. O ultima intrebare: exista si o limita de downloads? Undeva citisem ca ai voie sa downloadezi 3 sau 4 jocuri pe luna

  2. #1622 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by TocSyk View Post
    exista si o limita de downloads?
    Nu, poti downloada oricate jocuri doresti, in limita spatiului liber de pe HDD.

  3. #1623 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Acum sunt lamurit. Mersi frumos de raspunsuri

  4. #1624 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu iti alegi tu cele 12 jocuri pe care vrei sa le downloadezi. Ele sunt stabilite de Sony, iar in fiecare luna o parte din ele (2-3 jocuri) sunt inlocuite cu altele noi.
    Si eu mi-am pus aceste intrebari in saptamanile trecute si pana acum n-am indraznit sa intreb.Din fericire au venit aceste raspunsuri,dar am 2 intrebari. Un joc din download list daca a fost downloadat si salvat pe HDD,el va putea fi rejucabil tot timpul atata timp cat mai este pe HDD ? In cazul in care jocul va fi sters de pe HDD si in acelasi timp el nu mai exista nici in download list,singura modalitate de a-l rejuca este sa-l cumperi?

  5. #1625 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Din download list nu dispare. Este doar ascuns in momentele in care abonamentul PS+ nu este activ.

  6. #1626 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    Un joc din download list daca a fost downloadat si salvat pe HDD,el va putea fi rejucabil tot timpul atata timp cat mai este pe HDD ?
    Un joc downloadat gratuit prin intermediul PS+ vine cu o data de expirare (data la care ti se termina abonamentul). Chiar daca tu ai downloadat jocul inainte de expirarea abonamentului si nu-l stergi de pe HDD, nu-l vei mai putea accesa atunci cand ti se termina abonamentul. Pentru a-l putea juca din nou trebuie sa refaci abonamentul PS+.

    Quote Originally Posted by albastru View Post
    In cazul in care jocul va fi sters de pe HDD si in acelasi timp el nu mai exista nici in download list,singura modalitate de a-l rejuca este sa-l cumperi?
    Jocul nu dispare din download list in nici o conditie. Exista insa doua variante: daca abonamentul PS+ este in continuare valabil poti download jocul gratuit de oricate ori vrei; daca PS+ este expirat atunci vei fi nevoit sa cumperi jocul sau sa prelungesti abonamentul pentru a-l putea downloada din nou.

  7. #1627 SP
    Junior Member BWKN1984's Avatar
    salut
    se poate reincarca cont de uk prin paypal legat de card ro?

  8. #1628 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Din download list nu dispare. Este doar ascuns in momentele in care abonamentul PS+ nu este activ.
    Am inteles tot acum.Iti multumesc pentru raspuns!


    EDIT:

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Un joc downloadat gratuit prin intermediul PS+ vine cu o data de expirare (data la care ti se termina abonamentul). Chiar daca tu ai downloadat jocul inainte de expirarea abonamentului si nu-l stergi de pe HDD, nu-l vei mai putea accesa atunci cand ti se termina abonamentul. Pentru a-l putea juca din nou trebuie sa refaci abonamentul PS+.



    Jocul nu dispare din download list in nici o conditie. Exista insa doua variante: daca abonamentul PS+ este in continuare valabil poti download jocul gratuit de oricate ori vrei; daca PS+ este expirat atunci vei fi nevoit sa cumperi jocul sau sa prelungesti abonamentul pentru a-l putea downloada din nou.
    PERFECT!Iti multumesc mult pentru aceste raspunsuri minunate.

    Abia astept sa-mi fac si eu un abonament PS+ in fiecare an.

  9. #1629 SP
    Junior Member t3od0r's Avatar
    Quote Originally Posted by BWKN1984 View Post
    salut
    se poate reincarca cont de uk prin paypal legat de card ro?
    Nu. Am incercat eu si nu a mers

  10. #1630 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nici la mine n-a mers. Sper ca pe PS4 o sa ne fie mai comod sa incarcam conturile.

  11. #1631 SP
    Junior Member TheWizzard's Avatar
    salutari,
    o intrebare de beginner...de unde stiu cat de mare e jocul ce urmeaza sa il dau jos? pe varianta de 12gb nu prea intra multe
    ms

  12. #1632 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai informatia in descrierea jocului.
    Attached Images Attached Images game-description.jpg

  13. #1633 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PlayStation Plus in December: Resogun, Guacamelee, Grid 2, more – PlayStation.Blog.Europe

    Leaving PS Plus:
    27th November: Metal Gear Rising Revengeance (PS3)
    27th November: Jak and Daxter Trilogy (PS3)
    27th November: MotorStorm RC (PS3 + PSV Cross Buy)
    27th November: Oddworld Strangers Wrath (PSV)


    Entering PS Plus:
    29th November: RESOGUN (PS4)
    29th November: Contrast (PS4)
    27th November: Grid 2 (PS3)
    27th November: Guacamelee! (PS3 + PSV Cross Buy)
    27th November: Sonic and All-Stars Racing Transformed (PSV)
    27th November: Grand Theft Auto Liberty City Stories (PSV)

  14. #1634 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Cam slab

  15. #1635 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Slab?

    Stii ce e pe Xbox Live luna asta? A World of Keflings si Iron Brigade Free

    PS Plus chiar e cel mai bun motiv sa iti iei un PS3 sau PS4.

  16. #1636 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nimic interesant pt mine cred ca e cea mai slaba luna de cand au introdus IGC

  17. #1637 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nici nu compar ce da pe xbox live cu ce e la plus, dar fata de celelalte luni e cam slab.
    Fiind luna decembrie am crezut ca or sa dea chiar 2 jocuri bune, Tomb Raider poate si inca ceva si la ps vita au luato pe urma la Ps Plus US cu jocuri de psp.

  18. #1638 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Slab?

    Stii ce e pe Xbox Live luna asta? A World of Keflings si Iron Brigade Free

    PS Plus chiar e cel mai bun motiv sa iti iei un PS3 sau PS4.
    Ce e ala Xbox Live?

    ON Poate Guacamelee desi...

  19. #1639 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    slab ?
    Guacamelee e super joc,mai ales co-op...l-am cumparat luna trecuta ...sa nu mai zic de Grid 2......chiar simteam nevoia de ceva cu masini si cum GT6 nu-l voi lua la lansare gridu' e numai bun.

    Lesson learned: IGC ia jocuri de la Sales/Discounts/Special Offer din luna precedenta..

    @gvingi76: da,spune si in video-ul postat de Renegade

  20. #1640 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vom putea da redeem pentru jocurile PS4 din web?
    Sau se va putea doar din PS4? Ma gandesc ca peste 2-3 ani, cand voi lua PS4, sa am deja in lista jocurile aparute la PS+


    LE: Mercic darkpaul13. Nu am urmarit si video-ul acum... Mai pe seara, cand ajung acasa, ii vine si lui randul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 303 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts