Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 43 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 ... LastLast
Results 661 to 680 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #661 SP
    Member musat's Avatar
    Nu impun nici o parere (asta este parerea mea) dar televizorul meu Samsung are in magazinul de aplicatii si HBOGo, intradevar nu stiu cum este cu alea 4K, ce aplicatii au dar trebuie sa fie mai destepte decat astea mai proaste, mai ales ca sunt si cu Android pe ele si ar trebui sa aiba HBOGo in magazin. Eu asa folosesc HBOGo, direct din meniul televizorului, nu trebuie sa "scot tv-ul din priza" sa ma uit pe tableta. Asa ca nu vad care este problema daca nu exista in PSstore o aplicatie de film. Si DA, EU folosesc consola DOAR pentru jocuri.

    @ tudyniuz: sper ca nu despre mine era vorba! (oricum am vazut ca am pierdut din cauza comentariului meu dar asta este parerea mea si nu il luam la misto pe Chewie)
    Oricum gata cu subiectul asta, pace!

  2. #662 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    De cand a aparut netflix ma uit la Jessica Jones, ce este drept cam sarac in seriale nu merita sa iti faci abonament la ei. Si eu mi-as dori HBO GO pe consola.

  3. #663 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu recent am instalat o aplicatie free super ok,poate multi stiau de ea,eu abia acum am descoperit-o,se numeste popcorn time,si fata de netflix,are subtitrare in lb romana,nu la toate,insa,dar ai posibilitatea de a adauga din pc.Pt aplicatia asta chiar as plati daca ar aparea in aplicatii la tv-ul meu smart sau pe ps.

  4. #664 SP
    Junior Member Chewie's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Nu impun nici o parere (asta este parerea mea) dar televizorul meu Samsung are in magazinul de aplicatii si HBOGo, intradevar nu stiu cum este cu alea 4K, ce aplicatii au dar trebuie sa fie mai destepte decat astea mai proaste, mai ales ca sunt si cu Android pe ele si ar trebui sa aiba HBOGo in magazin. Eu asa folosesc HBOGo, direct din meniul televizorului, nu trebuie sa "scot tv-ul din priza" sa ma uit pe tableta. Asa ca nu vad care este problema daca nu exista in PSstore o aplicatie de film. Si DA, EU folosesc consola DOAR pentru jocuri.

    @ tudyniuz: sper ca nu despre mine era vorba! (oricum am vazut ca am pierdut din cauza comentariului meu dar asta este parerea mea si nu il luam la misto pe Chewie)
    Oricum gata cu subiectul asta, pace!
    Inteleg ca folosesti doar la jocuri, si eu la fel rar poate un film blu ray, doar ca pe mine personal Netflix m-a amagit pentru ca mi-a adus aminte de o aplicatie de care chiar imi pasa, inca nelansata si la noi de catre producatorul de care am casa plina, mai ales pentru ca stiu ca toti ceilalti mari Samsung, LG, Philips, Panasonic, etc au partial daca nu in toata gama lor de produse smart HBO Go dispobnibil.

    Pentru mine singurul lucru pozitiv din toata povestea asta e ca butonul de Netflix de pe telecomanda are un rost in caz ca vreau sa ma abonez, dar slabe sanse fiindca nu au drepturi pentru niciun serial pe care-l urmaresc.

    Ca un mic exemplu legat de cei care nu folosesc consola doar pentru jocuri, un prieten si-a anulat contractul de cablu saptamana trecuta din caza la Netflix prin care iese mai ieftin si vede si serialele de care e interesat.

    Oricum, spor la vizionat celor care il folosesc si spor la jucat musat scuze daca te-a deranjat comentariul trecut.

  5. #665 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Eu recent am instalat o aplicatie free super ok,poate multi stiau de ea,eu abia acum am descoperit-o,se numeste popcorn time,si fata de netflix,are subtitrare in lb romana,nu la toate,insa,dar ai posibilitatea de a adauga din pc.Pt aplicatia asta chiar as plati daca ar aparea in aplicatii la tv-ul meu smart sau pe ps.
    Realizezi ca, spre deosebire de HBO GO si Netflix, Popcorn Time este ilegala. E ca si cum a-i downloada de pe torrente sau te-ai uita pe vreun site gen filmeonline.
    N-o sa vezi niciodata aplicatia respectiva integrata niciunde legal

  6. #666 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    salut, in ps store Romania este beta PS Now ?

  7. #667 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Fraților, ce sunt prețurile astea din Store RO așa de mari? The Division 300 de lei. Am devenit așa bogați peste noapte?

    Sa ne așteptăm că astea vor fi prețurile tuturor jocurilor noi din store pentru 2016?

  8. #668 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta e prețul jocurilor de la Ubi și EA, 70€ preț recomandat în Europa pt. versiunea digitală.

  9. #669 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Varianta retail va fi la un pret normal, sunt sigur ca le vom gasi mai ieftin la baietii de la UBI.

  10. #670 SP
    Member G@by's Avatar
    Am si eu o intrebare, cu siguranta stupida pentru cei mai multi de aici, dar sincer, am tot cautat pe net si nu am gasit un raspuns clar.
    Nu am cumparat pana acum un joc SH, de frica unui lucru si anume, nu stiu daca-i mai merg eventualele DLC-uri, care au venit odata cu jocul, atunci cand a fost cumparat de primul proprietar.
    Deci, daca fac o astfe de achizitie, SH, are rost sa caut o varianta a jocului cu DLC-uri, sau nu are rost, pentru ca pe o alta consola, care are un alt cont de inregistrare, nu merg ?
    Ca o paranteza, am cont pe UK.
    Merci mult.

    (Pe XO e la fel ? Ca am si asa ceva si daca e vreun avantaj, sa stiu.)

  11. #671 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dacă dlc-urile au fost sub forma de coduri in carcasa jocului si primul proprietar le-a revendicat pe store tu n-o sa mai poți face asta si va trebui sa le cumperi. Daca dlc-urile sunt direct pe disc, fara a mai fi vreun cod in carcasa (cum este de exemplu la Bloodborne GOTY sau Shadow of Mordor GOTY) atunci vor fi disponibile și la tine. Trebuie sa verifici dacă jocul a venit cu ceva coduri si daca au fost folosite.

  12. #672 SP
    Member G@by's Avatar
    Gata e clar.
    Majoritatea cum vin in carcasa, sub forma de cod, inseamna ca nu mai merita sa caut cu asa ceva.
    Jocul simplu si vorba ta, daca e sa fie, cu banul jos. Dar oricum nu ma atrage sa cumpar separat asa ceva.
    Daca vin odata cu jocul, sub o forma sau alta, bine de bine, dar in rest, iau jocul asa cum e.
    Daca imi da posibilitatea sa achizitionez in timp, cu bonusurile din joc, vad partea placuta a paharului si consider ca fiind mai anevois, face jocul mai palpitant.
    Multumesc pentru lamurire.

    Apropo, este mai avantajos un cont de US, decat unul de UK ?
    Pe UK vad ca sunt destule avantaje decat unul de Ro, dar nu am cum sa fac o comparatie cu unul de US.

  13. #673 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ce ai pe UK ai si pe RO, ba chiar preturile sunt mai mici pe RO decat pe UK. Cand sunt ofere, sunt aceleasi reduceri pe toate PSN din EU. Diferenta e doar intre EU si US.
    Eu te sfatuiesc sa faci pe RO si sa mai ai unul de US, pt diverse oferte etc.

  14. #674 SP
    Member G@by's Avatar
    Am inteles, inseamna ca s-au mai miscat treburile.
    Stiam ca avand cont de RO, erai privat de mai toate chestiile, aproape nemeritand sa te obosesti sa-l faci.
    Marturisesc ca pana mai ieri, eram mai familiarizat cu ce e pe contul de Xbox. O fi si acolo la fel, sau au lasat RO tot pe dinafara, nu stiu, ca nu am mai dat importanta.
    Dovada ca acum e prima data cand aud ca esti bagat in seama si cu un cont de RO. E… bine.

  15. #675 SP
    Member eangel's Avatar
    Xbox a lăsat din păcate Ro pe dinafară...

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  16. #676 SP
    Junior Member Bulete's Avatar
    Playstation Plus 167RON pe 12 luni

    https://store.playstation.com/#!/en-...PLUSSUBS12MDIS

  17. #677 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    well sh*t, acu 2 saptamani l-am reanoit...ce sa fac acu sa mai cumpar 1 an!?

  18. #678 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Mai bine-i bei banii aia

  19. #679 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    well sh*t, acu 2 saptamani l-am reanoit...ce sa fac acu sa mai cumpar 1 an!?
    Nu poți, oferta este valabilă doar pentru cei care nu au.

  20. #680 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Merita? Nu prea joc online, dar am si Vita si in curand voi lua un PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 43 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts