Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 55 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #281 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Gta Chinatown Wars , are multiplayer ?
    are multiplayer da din cate stiu numa in 2 se poate juca . pretty lame , i know .

  2. #282 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Da macar e online :S ?

  3. #283 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Am macar CFW pe PSP???Daca ai facut upgrade la 6.20 tu in mod sigur ai OFW pe psp, nu exista CFW 6.20
    CFW-custom firmware
    OFW-official firmware

    Ai avut PSP-ul inainte modat?Daca da, cumva ai bagat vre-un UMD care cere 6.20 in el?

  4. #284 SP
    Junior Member ghost04's Avatar

    Capacitate de suport card PSP

    Stie cineva cat suporta un PSP, la categoria card de memorie ? Cat suporta maxim ? Ma gandesc sa imi iau un card de 16 GB ? Ce firma imi recomandati ? Ma gandeam sa imi iau de la Sony pentru ca sunt mai ieftine. Stie cineva, daca gasesc o oferta mai buna ?

  5. #285 SP
    Member davidteen14's Avatar
    PSP-ul suporta maxim 32 GB.Ca sa ai acest card trebuie sa faci in urmatorul fel:
    1.Iti cumperi un adaptor CR5400, in care poti baga doua micro sd-uri, si faci un MS Pro Duo.
    2.Iti cumperi doua carduri micro-sd de 16 gb fiecare daca vrei sa ai 32 gb pe psp, sau daca nu iti iei doua carduri de 8 gb si ai facut 16 gb.
    In total daca vrei sa ai 32gb pe psp te costa cam 400 ron, depinde de preturi, sau daca vrei sa ai 16 gb te costa 200 ron.

    Bafta la achizitii!

  6. #286 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    Se vinde card MS pro duo si de 16 si e 32 GB. poti da comanda la furnizori ...

  7. #287 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Cred ca e mai ieftina solutia zisa de mine, si mai practica de asemenea

  8. #288 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    Dar , din ce ai spus tu reiese ca numai solutia ta exista. Dar baiatul trebuie sa stie toate solutiile pe care le are

  9. #289 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Asta asa e...

  10. #290 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    Quote Originally Posted by ovidiu View Post
    am o intrebare .am facut upgrate la psp 6.20 am downlodat jocuri iso si cso dar nu le recunoaste .ce trebuie sa fac?

    David: omul a intrebat ce trebuie sa faca .


    Pai nu prea mai ai ce face trebuie sa mai astepti poate daca nu faceai upgrade la 6.20 se mai putea rezolva ... asa nu mai ai ce-i face srry

  11. #291 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Pai el a facut upgrade, am inteles dar din cate se vede el crede ca daca a facut upgrade la 6.20 OFW o sa ii mai mearga jocurile pe el.In mod sigur a avut CFW pe el inainte si a facut upgrade cand a pus un UMD in el.

  12. #292 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar
    hey baieti am si eu o intrebare...
    am un psp 3004 2009 asa se spune si versiunea 4.21.
    cum pot sa mi-l decodez?
    am un prieten care mia spus ca nu conteaza versiunea si daca ti-l decodezi merge orice joc tras de pe net .
    cum e?
    si daca tre sa-l decodez sau sa-l downgradez, puteti va rog sa-mi spuneti cum sa fac asta?
    va rog eu mult, plz plz plz plz... va rog eu mult..

  13. #293 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    in primul rand eu zic sa faci un update la 5.03 apoi dwonlandez chickHen mod R2 so pui pe card in folderul PHOTO (daca nu exista il faci) si deschizi PSP-ul si intri in photo ... astepti apoi daca se inchide si se restarteaza chikenhenul s-a instalat cu succes daca nu mai incearca. Mentionez ca iti trebuie un card original SONY ... formatat iar PSP-ul sa aiba deafult settings ... apoi deschizi CFWEnabler-ul si gata bft

  14. #294 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar
    si de unde downloadez chickhe?????

    ---------- Post added 02-01-2010 at 09:40 PM ----------

    sau de unde fac update?

  15. #295 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Uitate pe youtube la diverse tutoriale si acolo in mod sigur o sa ai si un link de unde sa descarci programul.Bafta!

  16. #296 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    update-ul il iei usor de pe google ... la fel si henul scrie doar pe google download .............. ce ai nevoie ...

  17. #297 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Am un PSP Fat si am vazut ca nu imi suporta cardul de memorie de 4 GB Memory Stick Pro Duo Mark2, am inteles ca exista un program care l-ar face sa suporte. Sau e ceva cu cardul.

  18. #298 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Pai de unde l-ai luat ca poate e unul fake, prost facut ?

  19. #299 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    nu cred ca e de la PSP eu am avut PSP PHAT si mi-a mers perfectul cardurile de 4 respectiv 8 GB iar acum am psp slim&Lite si deasemenea merge perfect eu zic ca e de la card

  20. #300 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    L-am luat de pe okazii, dar nu prezinta semne ca e contrafacut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 55 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts