Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 55 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #641 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Avand in vedere ca PSN este un shop - cred ca se subintelege ca e vorba de plata. Dar, au fost si jocuri gratuite pe PSN (din ce stiu eu doar pentru PS3)

  2. #642 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Are oricum destule demo-uri daca nu are acum banuti sa le cumpere pe toate care merita.

  3. #643 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    OK, multumesc de raspunsuri, cred totusi ca trec pe un PSP nu pe un GO.

  4. #644 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #645 SP
    Junior Member andy27's Avatar
    am si eu o intrebare in legatura cu PSP go. Sunt in america si doresc sa imi cumpar un PSP go si nu am idee daca merge sa-l incarc in Romania .Va rog am nevoie de un raspuns

  6. #646 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Poti cumpara fara probleme un PSP go din statele unite - alimentatorul merge direct la priza iti trebuie doar un adaptor pentru prizele romanesti (te costa maxim 2-3 RON) si arata asa ->

    http://www.laptop-ac-adapter.org/images/SKU_6348_PB.jpg

    Insa cel mai bine ar fi sa-l cumperi din Europa - pentru ca e o oferta la jocuri downloadabile (cand loghezi prima data consola primesti 10 jocuri gratuit

    • 2010 FIFA World Cup South Africa
    • Gran Theft Auto: Vice City Stories
    • Assassin's Creed: Bloodlines
    • Gran Turismo
    • LittleBigPlanet
    • Motorstorm Arctic Edge
    • Wipeout Pure
    • Pursuit Force: Extreme Justice
    • Need for Speed Shift
    • James Cameron's AVATAR: The Game


    http://uk.playstation.com/psp/suppor...itles-only%29/

    )

    Deci alegerea e doar a ta.

  7. #647 SP
    Junior Member andy27's Avatar
    dar de aici il iau mai ieftin fata de europa si am si 5 jocuri gratis .pretul este de 200 de dolari
    eu consider ca e mai bine sa-l iau de aici
    oricum multumesc pt raspuns

  8. #648 SP
    Junior Member IuLy's Avatar

    psp

    am o intrebare: vi s-a intamplat vreodata sa da-ti 'restore default settings' iar in momentul cand sa incarcat sa constatati ca butoanele sunt diferite?? mie cel putin mi s-a intamplat...'X cu O' adica 'X' a devenit 'O' iar 'O' a devenit 'X'....intrebarea este: cum pot revenii la normal?

  9. #649 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    ai cumva PSP ul modat ?

  10. #650 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    da,e modat,5.50 gen d3,psp-ul e model 2005 parca

  11. #651 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ai setat in recovery menu (sau in meniurile "gen" de configurare corespondente) ca zona ASIA - din acest motiv ti-a inversat butoanele. Alege USA sau Europe si o sa iti revina la normal. Succes.

  12. #652 SP
    Junior Member cezaryon's Avatar

    Putin ajutor dc se poate

    de curand am achizitionat un bundel psp cu jocul prince of persia, mi-am luat si un card de la sandisk de 4gb. problema este in momentul in care pun muzica pe card, melodia este rulata 10 , 15, 25 secunde chiar si un minut dupa care incepe urmatorea melodie si faza de mai sus se intampla din nou. dc dau back sa pun melodia din nou, nu pot pt ca imi zice ca este corrupted data dc . ce parere aveti ?

  13. #653 SP
    Member justamodel's Avatar
    Jocurile astea pe disc contin cod de download pt PSP GO? Cum ar fi MGS, ca e mai ieftin sa il iei pe disc decat download >.<

  14. #654 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Am doua intrebari si eu. Momentan sunt plecat prin tari mai calzi si'mi e dor de PS3'ul meu asa ca m'am decis sa cumpar un PSP din Grecia. Eu am cont de PSN uk, voi participa la promotia pentru PSPGo cu 10 jocuri cand ma loghez prima oara de aici din Grecia de la un wireless?
    A doua intrebare ar fi daca imi iau un PSP3000 cu un card de 4gb voi putea sa ma loghez pe store si sa imi downloadez Final Fantasy IX care de il detin de pe PS3 (acolo scria ca parca e compatibil si cu PSP)?
    Ar fi frumos daca ati putea sa imi dati un raspuns avizat cat mai curand ca ofertele aici sunt limitate ca durata. Multumesc fain!

  15. #655 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Daca intri pe internet cu psp-ul poti lua virusi?

  16. #656 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Am doua intrebari si eu. Momentan sunt plecat prin tari mai calzi si'mi e dor de PS3'ul meu asa ca m'am decis sa cumpar un PSP din Grecia. Eu am cont de PSN uk, voi participa la promotia pentru PSPGo cu 10 jocuri cand ma loghez prima oara de aici din Grecia de la un wireless?
    A doua intrebare ar fi daca imi iau un PSP3000 cu un card de 4gb voi putea sa ma loghez pe store si sa imi downloadez Final Fantasy IX care de il detin de pe PS3 (acolo scria ca parca e compatibil si cu PSP)?
    Ar fi frumos daca ati putea sa imi dati un raspuns avizat cat mai curand ca ofertele aici sunt limitate ca durata. Multumesc fain!
    Daca al tau cont e facut pe UK nu cred ca are importanta de unde e cumparata consola.
    La partea cu download-ul cred ca-l poti recopia cu conditia sa folosesti acelasi cont ca pe PS3 si pe PSP. Si da, jocurile de PS1 ruleaza atit pe PS3 cit si pe PSP.

    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    Daca intri pe internet cu psp-ul poti lua virusi?
    Nu am auzit pe nimeni sa se plinga de aceasta problema.

  17. #657 SP
    Member I-Ray's Avatar
    care e cel mai bun model de psp (in afara de psp go) ?

  18. #658 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    depinde de parerile fiecaruia in legatura cu psp-ul; eu spre ex. as opta ptr un psp slim model 2004 cel cu data code 7D,am inteles ca sunt destul de bune (nu-mi place designul go-ul)

  19. #659 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar
    ba cel mai bun ( dupa parerea mea nu abuzez de parerea altora) este psp 3004 slim and light piano deoarece este cel mai nou si cu cele mai noi versiuni iar IuLy ai dreptate design-ul la go este aiurea dar imi place ideea de jocuri gratis downloadate de pe net

  20. #660 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Poate sa imi zica cineva care stie mai sigur daca pot intra virusi pe psp de pe net?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 55 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: 17-05-2024, 21:21
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts