Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 55 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #701 SP
    Junior Member tunetu's Avatar
    Cum imi dau seama daca am PSP 2000 v2 sau v3 ?

    Este cu cfw versiunea 5.00 m33-4 ... prespun ca este o versiune care nu are TA088v3 ?

  2. #702 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    V3-ul nu poate fi modat cu cfw din ce stiu eu, deci ce ai tu acolo este un V2.
    Ai aici o scurta explicatie a diferentelor.

    Eventual poate aduce vre-un cunoscator mai multe detalii.

  3. #703 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  4. #704 SP
    Junior Member IuLy's Avatar

    re !

    fratilor,spuneti-mi si mie daca este joc 'resident evil portable' ptr psp, am dat un search pe googles si n-am gasit nimik interesant si ma gandeam ca poate stiti voi cate ceva ce nu stiu eu; se lanseaza, inca se lucreaza la el, sau a fost doar un zvon in legatura cu acest joc?

  5. #705 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da a fost anuntat la E3-ul din 2009 dar nu s-a mai dat nicio informatie de atunci din cate stiu eu.
    E3 2009: Resident Evil PSP Announced - PlayStation Portable News at IGN

  6. #706 SP
    Member TheSpider's Avatar
    sal,mi-am modat si eu acum psp-ul(singur,nush daca se numeste chiar "modat")cu 5.03 M33-6,l-am facut cu chickHenR2.am luat fifa 11 si cand am incercat sa intru in joc imi da eroare-the game could not be started.(80020148)...care e problema tre sa mai instalez ceva?sunt prea inapoiat?
    ps: e un 3004

    ---------- Post added 17-10-2010 at 02:35 PM ----------

    am rezolvat

  7. #707 SP
    Junior Member c4rm3n's Avatar
    am primit un psp go shi nu stiu cum sa imi bag jocuri pe el!!!ma poate ajuta cineva??plz!!!

  8. #708 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    Quote Originally Posted by c4rm3n View Post
    am primit un psp go shi nu stiu cum sa imi bag jocuri pe el!!!ma poate ajuta cineva??plz!!!
    la psp go parca stiam ca trebuie sa ai cont de psn si sa le comanzi de acolo,apoi se instaleaza..sau asa ceva.

  9. #709 SP
    Junior Member c4rm3n's Avatar
    am incercat pe psn dar nu merge(this service is not availble in your country/region)!!!

  10. #710 SP
    Member angellicus's Avatar
    Guys, aș avea nevoie de niște sfaturi �n legătură cu un psp. Aș vrea să cumpăr un psp pentru un băiețel. Problema este că eu nu mă pricep, iar băiatul nu stă prea bine cu banii. De aceea mă g�ndeam să �i găsesc unul modat. Mi-ați putea recomanda un model cu un software stabil modat? Sau ceva indicii să mă orientez?

    Mersi

  11. #711 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by c4rm3n View Post
    am incercat pe psn dar nu merge(this service is not availble in your country/region)!!!
    Fa-ti cont pe UK ca pe RO nu functioneaza store-ul.

    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Guys, aș avea nevoie de niște sfaturi �n legătură cu un psp. Aș vrea să cumpăr un psp pentru un băiețel. Problema este că eu nu mă pricep, iar băiatul nu stă prea bine cu banii. De aceea mă g�ndeam să �i găsesc unul modat. Mi-ați putea recomanda un model cu un software stabil modat? Sau ceva indicii să mă orientez?

    Mersi
    PSP-urile din seria 1000 si 2000, sint singurele ce pot fi modate fara probleme momentan.

  12. #712 SP
    Member angellicus's Avatar
    Mersi de ajutor! Am primit și pe inbox niște tips. M-am orientat spre seria 2004. Sper să �l facă pe băiețel mai fericit!

  13. #713 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Sony PSP tops 2010 list of
    The top ten most returned technology products are as follows, by percentage of purchases that are returned:

    1. Sony PSP – 6.2%
    2. Kindle – 5.7%
    3. Apple iPad – 4.9%
    4. Microsoft Xbox 360 – 4.8%
    5. HTC Desire phone – 4.6%
    6. iPhone 4 – 4.5%
    7. Sony Reader eBook – 4.2%
    8. TomTom satnavs – 4.1%
    9. Motorola Bluetooth headsets – 4%
    10. Sony netbooks – 4%

  14. #714 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    As vrea si eu sa stiu daca e ilegal sa iti faci cont pe PSN si sa zici ca esti din alta tara(nu ma intereseaza daca ma prinde sau nu...doar nu vreau sa comit ilegalitati )

  15. #715 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    As vrea si eu sa stiu daca e ilegal sa iti faci cont pe PSN si sa zici ca esti din alta tara(nu ma intereseaza daca ma prinde sau nu...doar nu vreau sa comit ilegalitati )
    fa-ti linistit, toti avem conturi pe USA sau UK

  16. #716 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  17. #717 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    merci de raspuns...dar de ce nu or fi pus si pe romania?

  18. #718 SP
    Junior Member PiNkLikE'z's Avatar
    buna seara imi puteti spune si mei niste jocuri misto pentru psp ?

  19. #719 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    merci de raspuns...dar de ce nu or fi pus si pe romania?
    banuiesc ca te referi la PSN, pentru ca momentan nu exista PSN/XBL in Romania. Sony si Microsoft au zis ca ei nu vand console si accesorii in aceasta tara asa ca nu au motive sa ofere si suport online. s-a incercat o petite si interventii la oficiali, dar de degeaba.



    Quote Originally Posted by PiNkLikE'z View Post
    buna seara imi puteti spune si mei niste jocuri misto pentru psp ?
    nu am de unde sa stiu ce genuri iti plac asa ca:

  20. #720 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Sal.Nu radeti de mine!Nu reusesc sa trec de o faza la Prince of Persia forgotten sands,ma ajuta cineva??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 55 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts