Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 55 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #901 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Am si eu un GO cu cont de UK. Nu gasesc nicaieri jocurile de welcome back..
    Și eu am aceeași problemă. Deschid Playstation Store, dupa Latest iar la Welcome Back nu apare niciun joc.

  2. #902 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    daca vreau sa iau acele jocuri pt PSP, pot sa folosesc acelasi cont de PSN care il am si la PS3?(Tudoran92). Sau trebuie sa am un alt cont ca sa primesc welcome gift-urile pt psp?

  3. #903 SP
    Member justamodel's Avatar
    Eu folosesc acelasi cont. Dar se pare ca doar pe US sunt jocuri de psp la welcome back.

  4. #904 SP
    Junior Member Dark Legend's Avatar
    Hmm psp-ul 3004, vers 6.31 se poate moda in vre-un fel? (nu incurajez pirateria, doar vreau sa stiu)

  5. #905 SP
    Ken
    Junior Member Ken's Avatar

    O intrebare!

    Sunt nou pe acest forum si as vrea sa stiu cv.Am un PSP 3004 cu Date Code 8D fara incarcator si nimik altceva as vrea sa stiu cand dau sa se aprinda nu se aprinde deloc nici o miscare nu am fost la service ca ma costa si sa vad ce are asha ca astept un raspuns RAPID.

  6. #906 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Pai nu mai are baterie, nu este logic?

  7. #907 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Da, se poate

  8. #908 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Salut all !
    Un prieten m-a rugat frumos sa ii iau lui jocurile moca de pe PSN pt. PSP-ul sau .
    Cum trebuie sa conectez PSP-ul la PS3 ca sa downloadez jocurile . ( eu am conectiune la net prin cablu )
    Cheers !

  9. #909 SP
    Ken
    Junior Member Ken's Avatar
    Din ce oras esti?

    ---------- Post added 08-06-2011 at 07:24 PM ----------

    A,Arad as vrea sa gasesc pe cineva in bucuresti care sa il vada!

  10. #910 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    PSP-ul nu trebuie conectat la PS3, doar sa ai un Wi-Fi spot si intrii pe PSN, iar acolo ai Welcome Back, daca nu incearca pe PC cu Media Go, ai optiunea PSN si acolo cred ca e programul Welcome Back de unde poti sa-i iei jocurile prin cablu de date direct in PSP, de la PC.

  11. #911 SP
    Member sensamur's Avatar
    Am si eu un voucher de EU la Patapon 3 ,dar conturile de RO sunt picate si nu pot descarca patchul.Stie cnv o tara din Europa in care merge PSN la sigur?

  12. #912 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ai incercat UK?

  13. #913 SP
    Member sensamur's Avatar
    Da am cont si pe UK si pe US, ori nu au dat drumul la vouchere ori nu merge decat pe EU.

  14. #914 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Nu zice nimic pe voucher despre tara din care provine? Probabil trebuie activat de pe un cont din tara respectiva.

  15. #915 SP
    Member sensamur's Avatar
    Ma ajuta cnv pls ,am Wipeout Pulse pe psp (jocul original) si are optiunea de game sharing.Am mai jucat alte jocuri prin game sharing si pot sa spun ca nu e cv nou pt mine ,dar la Wipeout nu stiu care este problema dar nul gasesc pe cel cu care vrea sa joc si nici el pe mine.Amandoi avem reteaua ad-hoc selectata pe automat.Stie cnv care ar fi problema?

  16. #916 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Aia e problema, du-te la setari si tu si el, iar la Network Settings setati-va amandoi pe Channel 1, asa sigur va merge!

  17. #917 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La un PSP-GO ce fel de carduri merg mai exact? Cele care merg si la PSP normal? Adica Memory Stick Pro Duo?

  18. #918 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Nu, acolo merg Micro SD-urile. Sper ca stii de cei 16 gb (14 mai precis) memorie interna.

  19. #919 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stiu dar se duc cam repede, mai ales cu filmele. Deci un Micro SD ca la majoritatea telefoanelor e bun?

  20. #920 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Nu pot garanta, dar stiu precis ca Micro M2-urile merg, informeaza-te daca in aceasta gama intra si Micro SD-urile pentru ca pe net apar poze si cu un Micro SD, si cu inca un tip.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 55 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts