Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 171 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #541 SP
    Member szabi90's Avatar
    Asperas , da merita !!! Fifa soccer este un joc foarte bun pe consola PS VITA !!!

  2. #542 SP
    Banned asperas's Avatar
    Multumesc..

  3. #543 SP
    Junior Member Sergiu121's Avatar
    Salut, imi sugerati sa update-ez Vita-ul daca astept un HEN ?

  4. #544 SP
    Member Swift's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu121 View Post
    Salut, imi sugerati sa update-ez Vita-ul daca astept un HEN ?
    Sper sa astepti multi si bine

  5. #545 SP
    Junior Member Sergiu121's Avatar
    De ce ?

  6. #546 SP
    Member szabi90's Avatar
    Daca dau upgrade de fiecare data la consola , nu o sa-l pot moda ? cand va fi posibil acest lucru ?

  7. #547 SP
    Member batmantiby's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    daca dau upgrade de fiecare data la consola , nu o sa-l pot moda ? Cand va fi posibil acest lucru ?
    never!

  8. #548 SP
    Member szabi90's Avatar
    adica ce never ? nu poti explica mai concret ? Nu cred ca eu sunt singurul care a facut aceasta greseala ... dar oricum , cine stie cand va fi posibil modarea consolei. Probabil 3/4 ani ca si la PS3.

  9. #549 SP
    Member batmantiby's Avatar
    -Cand va fi posibil acest lucru (modarea consolei)
    -Never.


    ^e chiar asa greu?

  10. #550 SP
    Member szabi90's Avatar
    Si cum de nu va fi posibil acest lucru ? Cand spui never , spune de ce ? Probabil va aparea un downgader.

  11. #551 SP
    Member batmantiby's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Si cum de nu va fi posibil acest lucru ? Cand spui never , spune de ce ? Probabil va aparea un downgader.
    pt ca pirateria dauneaza atat celor care produc consola (SONY) cat si celor care creeaza jocurile pt Vita. nu iti trebuie modare la consola ca nu o sa stai tu sa joci toate jocurile care apar. o sa iti cumperi ce te intereseaza, de ex.: Uncharted, Rayman, Marvel vs. Capcom 3. atat sunt pentru mine must-have momentan...ah, ca mai tarziu o sa apara si altele? gen Assassin's Creed, GTA, Batman sau cine mai stie ce? ok, vrei sa sustii companiile care produc aparatura si consumabile create pentru amuzamentul tau? (consola + jocuri) cumpara-le frate. sh sau noi.

    ah, si daca imi zici ca "da tu nu piratezi ma? filme, muzica de pe net?" iti zic asa: da, mai descarc filme, muzica de pe net dar compensez cu faptul ca imi cumpar jocuri de PS3 si PSVita originale - noi, SH sau de pe PSN.

  12. #552 SP
    Member szabi90's Avatar
    Le cumpar , nu am ce face , insa costa foarte mult , trebuie sa cheltuiesti o avere pe jocuri.

    Crede-ma , multa lume prefera modarea , deoarece iti poti instala orice joc , gratuit.

  13. #553 SP
    Member batmantiby's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Le cumpar , nu am ce face , insa costa foarte mult , trebuie sa cheltuiesti o avere pe jocuri.

    Crede-ma , multa lume prefera modarea , deoarece iti poti instala orice joc , gratuit.
    daca ai avut 13 milioane sa dai pe consola, eu zic ca ai si 100-150 ron sa dai pe un joc odata la 2-3 luni. totusi mai ai si altele de facut inafara sa te joci.

    Little Deviants gasesti la 85 ron pe ebay, Ridge Racer la 86 ron, Asphalt la 88 ron, Marvel vs. Capcom 3 am gasit la 101 ron, Uncharted mi-am luat eu nou nout sigilat cu 130 ron de pe ebay. deci nu sunt preturi exorbitante, plus ca dupa 1 luna de la lansare deja scade pretul cu 20-30%.

  14. #554 SP
    Member Swift's Avatar
    Daca ai o slujba eu cred ca iti permiti macar un joc pe luna,nu e nevoie sa piratezi.

  15. #555 SP
    Member szabi90's Avatar
    Trimite-mi link-ul de unde ai cumparat uncharted cu 130 ron

  16. #556 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Daca ai o slujba eu cred ca iti permiti macar un joc pe luna,nu e nevoie sa piratezi.
    +1 Foarte corect. Eu exact asa si fac

  17. #557 SP
    Member szabi90's Avatar
    Pe ebay cel mai ieftin pret la UNCHARTED , este de 50 $ + taxe postale + comision paypal.

  18. #558 SP
    Member Swift's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Pe ebay cel mai ieftin pret la UNCHARTED , este de 50 $ + taxe postale + comision paypal.
    Uncharted: Golden Abyss (PlayStation Vita, 2012) (711719220268) | eBay 50 $? Eu mi-am luat de pe ebay Ultimate Marvel vs Capcom 3 cu 30 $. Deci as zice ca preturile sunt rezonabile,mai ales ca sistemul e nou.

  19. #559 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu am reusit performanta sa uit PSP vita ul in avion (in 10 min) timp dintre coborare avion si pana am ajuns eu la biroul de "pierderi" - oamenii de la curatenie, au "curatat" buzunarul scaunului din fata unde era PSP ul meu - paguba - PSP vita + card 16 GB + card O2 de date (prepay) + uncharted + marvel vs capcom + ridge racer + husa transport - platit de mine ~ 500 EU. Drept urmare am cumandat a 2-a consoala de pe amazon.de -> consola (wifi + 3g) + uncharted (free) + card memorie (free) + rayman origins (15 EU - oferta) + card vodafone date (inutilizabil pentru ca e de DE) + transport = 330 EU. Acum trebuie sa cumpar:

    Marvel vs Capcom 3
    Ridge Racer

    si

    Ninja Gaiden Sigma Plus
    Wipeout
    Si evident un card de 16 GB - care au devenit "rara avis" ...

    Noroc ca aveam si content pe consola care a ramas pe cont (consola am "de-autorizat'o" si probabil nu mai poate fi utilziat contentul).

    Concluzia - MARE antentie la ce uitati in avion - SE FURA CA IN CODRU. (si nu ma refer la pasageri ci la personalul "de specialitate")

  20. #560 SP
    Member szabi90's Avatar
    Daca ai bani , ce ai uitat in avion , total costa in jur de 2000 ron. Mare ginion !!!

    ---------- Post added 11-04-2012 at 04:49 PM ----------

    Swift , daca cauti cu atentie sigur gasesti oferte , dar de cele mai multe ori , pretul la jocul Uncharted a fost 50/60 $ + taxe postale.

    Ce ai trimis tu , este total 47 $

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 171 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts