Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 184

Thread: Battlefield: Bad Company

  1. #21 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar

  2. #22 SP
    Member Nonelito's Avatar
    In afara de Gold Rush, ce mod online mai are jocul? Am inteles ca Conquest ar fi. Se plateste? Sau se ia sub forma de update? Thx!

  3. #23 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    In afara de Gold Rush, ce mod online mai are jocul? Am inteles ca Conquest ar fi. Se plateste? Sau se ia sub forma de update? Thx!
    Conquest e gratis

  4. #24 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Intrebare: Are cineva idee ce o sa se intample cu profilul meu online daca eu am avut si jucat jocul zona 1, l-am dat iar acum ma reapuc de el avand jocul zona 2. Pierd toate stats'urile? Tre' sa o iau de la inceput?

  5. #25 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Intrebare: Are cineva idee ce o sa se intample cu profilul meu online daca eu am avut si jucat jocul zona 1, l-am dat iar acum ma reapuc de el avand jocul zona 2. Pierd toate stats'urile? Tre' sa o iau de la inceput?
    contentul ce se salveaza la tine pe consola va fii afectat de schimbarea regiunii. de ex daca esti la misiunea 4 in SP atunci pierzi progresul pana acolo si trebuie sa o iei de la inceput.
    cat despre MP, depinde daca stats-urile si rank-ul se salveaza la tine pe consola sau in baza lor de date, in majoritatea jocurilor se salveaza "online" si nu direct la tine pe consola, in cazul asta ar trebui sa fie ok si sa continui de unde ai ajuns.

  6. #26 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Din experienta pe care am avut-o cu Bournout Paradise:
    Aveam jocul zona 3 si am cumparat de pe PSN US ca sa pot lua si DLC-urile.Am luat-o de la 0 cu jocul(evident trofeele au ramas).
    Si am inteles ca au patit-o si altii la alte jocuri,cand au schimbat zona.
    Bafta

  7. #27 SP
    Junior Member Derekgl's Avatar
    Da...trebuie sa iei totul de la 0 (zero).

  8. #28 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Din experienta pe care am avut-o cu Bournout Paradise:
    Aveam jocul zona 3 si am cumparat de pe PSN US ca sa pot lua si DLC-urile.Am luat-o de la 0 cu jocul(evident trofeele au ramas).
    Si am inteles ca au patit-o si altii la alte jocuri,cand au schimbat zona.
    Bafta
    asta clar, asa am patit si eu de ex cu LBP. dar contentul ce s-a salvat direct la ei pe server( cate takedownu-ri online ai facut, cate race-uri ai castigat online, etc) inca a ramas si dupa ce ai schimbat zona.

  9. #29 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Am inteles. Atunci cred ca o sa o iau de la 0. Nu e problema. Si asa am gold edition si incep cu 5 arme in +. Mai e si Find all five, adica alte 5 arme asa ca intru binisor pe front!

  10. #30 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Cred ca ar fi cazul sa jucam si noi putin (am si 1943 dar nu imi place la fel de mult) daca doriti va rog sa va inscrieti :d

  11. #31 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Si eu l-am luat (pe Bad Company). Saptamana asta daca va vad online dupa ora 22.00 o sa intru si eu.

  12. #32 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Din pacate eu ajung dupa ora 12 acasa dar pana atunci va incalzitit putin (vorbesc de parca as fi za master )

  13. #33 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Si eu tot ceva mai tarziu ajung sa pot juca. L-am luat ieri, sunt level 10. Daca organizati ceva, postati please

  14. #34 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Si eu ma bag. De la ora 22:00 pana la 4:00 sunt disponibil.

  15. #35 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Me 2

  16. #36 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Mai este lag? Ce ma enervati...nu stabilisem ca jucam 1943?

  17. #37 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ffocus, mi nu imi prea place jocul

  18. #38 SP
    just me waches2's Avatar
    deci va astept baietii poate ma ajuta si pe mine cineva sa iau platina la el,joc de un an si mai am 3 chestii pt platina 40 de kill cu barca ,5 elicoptere intr-un mecii distruse si vreo 25 de trofee pt savior apoi ma pot bucura de platina ...mi-o doresc f mult pt ca mi-a placut jocul la nebunie ...cu lagul am cateodata probleme dar o fii si de la firma mea de net ,am cel mai mic ab la ei si externu nu e prea bun ,sunt momente in care se misca mai bn dar ma chinui..am cerere de marire ab la ei din februarie dar ...tot ii astept
    deci daca doritii sa ma ajutatii va astept ..gasim o harta goala ,jucam 2 la 2 minimum pt trofee si pct ,noaptea se mai golesc serverele dupa 3 avand in vedere ca jocu are ceva timp si au aparut o gramada jocurii intre timp

  19. #39 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Mai este lag? Ce ma enervati...nu stabilisem ca jucam 1943?
    Nu e lag deloc man. Tocmai 1943 mi-a readus pofta de BC .

  20. #40 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    maine trebuie sa-mi ajunga si mie jocul poate ne intalnim la un multiplayer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts