Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 28 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 361 to 380 of 542

Thread: Trophy Boosting

  1. #361 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Nu mai luați in considerare mesaju anterior ca cred ca am gresit threadu,scuze

  2. #362 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Am nevoie de putin ajutor la Sonic the Hedgehog 2, trofeul cu 10 wins in multiplayer, nu dureaza mai mult de 10 minute. Legit e imposibil, de doua zile caut niste meciuri si serverele sunt goale.

  3. #363 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Portal 2 co'op somebody?chiar nu gasesc pe nimeni,am zis sa-mi incerc norocul si in partea aceasta:

  4. #364 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Am nevoie de putin ajutor la Sonic the Hedgehog 2, trofeul cu 10 wins in multiplayer, nu dureaza mai mult de 10 minute. Legit e imposibil, de doua zile caut niste meciuri si serverele sunt goale.
    Daca nu gasesti pe nimeni adauga id-ul meu. Nu mai stiu daca mai am jocul instalat, dar o pot face. Problema e ca nu mai intru asa des pe PSN. Cred ca o sa fiu online maine dupa ora 16.00 - 16.30.

  5. #365 SP
    Junior Member Rulpra's Avatar
    Am nevoie de ajutor cu Little big planet cu trofeul CREATE.......
    PSN: RPaulC LVL: rulpra1sec By RPaulC - LBP.me

  6. #366 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Am nevoie de trofeul Killing Machine , de la Resistance 2 (10.000 de killuri in competitiv) . Singurul inconvenient este ca va trebuiesc 2 controllere , DLC-ul si multa rabadare . Add bra1ngr1nd3r , daca vreti sa ma ajutati . Va ajut si eu daca veti avea nevoie la alte jocuri . Multumesc si cheers !

  7. #367 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Quote Originally Posted by braingrinder View Post
    Am nevoie de trofeul Killing Machine , de la Resistance 2 (10.000 de killuri in competitiv) . Singurul inconvenient este ca va trebuiesc 2 controllere , DLC-ul si multa rabadare . Add bra1ngr1nd3r , daca vreti sa ma ajutati . Va ajut si eu daca veti avea nevoie la alte jocuri . Multumesc si cheers !
    Imi pare rau ca nu iti pot da din punctajul meu, am peste 200.000 kill'uri, jucat doar din placere, momentan sunt ''out''.
    Oricum, iti urez bafta.

  8. #368 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Oki need 5 more people pentru crysis 2 , sa fim 10 oameni sa jucam pentru trofee si fun pe ps3 , fara sa avem grija veteranilor din crysis 2.Add: boghy0205 sau lasati in pm id-ul vostruPentru cei interesati dupa 7 noiembrie , atunci primesc free jocul pe psplus uk

  9. #369 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Ma bag si eu (dupa 7 noiembrie).

  10. #370 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Ma bag si eu (dupa 7 noiembrie).
    Noted.Suntem deja 7 me inclusiv.5 de pe CG me included plus inca 2 , un amic strain de pe playfire si unul de ps3trophiesCome on guys 3 more

  11. #371 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Dar nu cumva trebuie 14 (7 vs 7)? Parca asa era trecuta o metoda de boost pe ps3tophies.

  12. #372 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Dar nu cumva trebuie 14 (7 vs 7)? Parca asa era trecuta o metoda de boost pe ps3tophies.
    Din cate am citit , nu.Eu am spus 10 sa putem face skilul ala cu 5 kill streak

  13. #373 SP
    Member Dromoter's Avatar
    A-s intra si eu dar nu cred ca va fi si pe psn US + free .

  14. #374 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Am sa anunt aici cand strang toti players si am sa rog sa ne tinem de treaba , sa mearga repede boosting.Ca sunt satul de pe playfire cand zicea lumea ca ma ajuta la kz3 si apoi se faceau uitati...Stabilim o zi cum poate fiecare si bagam cate 4-5 ore sau cum poate fiecare

  15. #375 SP
    just me waches2's Avatar
    poi daca il baga pe plus o sa maa alatur si eu pt niste trofeuri

  16. #376 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    trofee ?

  17. #377 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Trophy Boosting

    Trofeuri pt ca e pe pese treiuri, daca era pe ics boaxe iera trofeie

  18. #378 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: Trophy Boosting

    Intru si eu.

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  19. #379 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Intru si eu.

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
    Noted OEE suntem 9 acum , one moreNu e problema daca sunt si mai multiThe more the better

  20. #380 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Trophy Boosting

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Noted OEE suntem 9 acum , one moreNu e problema daca sunt si mai multiThe more the better
    Atunci ma bag si eu, dar nu o sa fiu disponibil decat la sf�rşitul lunii noiembrie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 28 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  2. PSN Trophy Cards By SirAndrew in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 73 Last Post: 08-02-2012, 23:29
  3. Mugshot trophy Burnout ! By Frostmeystr in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 19-01-2010, 20:57
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. PS3 Boosting partner !! By Diacondaniel in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 18-12-2009, 18:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts