Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 17 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 323

Thread: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

  1. #121 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Stied cineva cum se numeste melodia care o pune cand este in acea camer alba?

  2. #122 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #123 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    ya smoke up kids

  4. #124 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Sistemul de Cover din Single Player este si in Multiplayer?

  5. #125 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Sistemul de Cover din Single Player este si in Multiplayer?
    da, este.

  6. #126 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Deci,nu pot zice decat: LOL

  7. #127 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    guys am ajuns si eu la act 3,jocul e bestial de nota 10,am si eu o intrebare : la act 3 : briefing e faza aia romantica cu otacon si naomi,si este o faza cand naomi deschide usa de la elicopter si il trage inauntru pe otacon ,sa presupun ca x?

  8. #128 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mai stiti vreo ceva despre acel expansion?

  9. #129 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Stie cineva de unde pot cumpara MGS 4?

  10. #130 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    guys am ajuns si eu la act 3,jocul e bestial de nota 10,am si eu o intrebare : la act 3 : briefing e faza aia romantica cu otacon si naomi,si este o faza cand naomi deschide usa de la elicopter si il trage inauntru pe otacon ,sa presupun ca x?
    Ramane la latitudeinea aluia care il joaca ce se intampla

  11. #131 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Nu s-a gandit nimeni sa scoata toate filmele din joc intr-un singur film HD...un 720p sau 1080p? Exista posibilitatea sa exporti filmele din joc sau ceva?

    Abia am terminat actul 2 si-am avut orgasm la luptele lui Raiden . OMG!

  12. #132 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Are dreptate 100%.

    Chiar daca Metal Gear a fost spectaculos pe MSX2, pe NES nu face nici doua parale. So, forget about it . Poate doar la Collector's Edition.

  13. #133 SP
    Member digitalhater's Avatar
    L-am terminat. The best game I've ever played. Flawless! O sa-l reiau pe cel mai greu nivel. Are cineva idee care-s setarile pe cel mai greu nivel? (munitie/arme mai putine, soldatii mor mai greu etc etc?)

  14. #134 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Am inteles ca MGO cu care vine jocul ar fi un Starte Pack,este adevarat? (sa tina .. zile?)

  15. #135 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    L-am terminat. The best game I've ever played. Flawless! O sa-l reiau pe cel mai greu nivel. Are cineva idee care-s setarile pe cel mai greu nivel? (munitie/arme mai putine, soldatii mor mai greu etc etc?)
    Inamicii sunt mult mai prudenti, mor mult mai greu si te omoara mult mai usor.

    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Am inteles ca MGO cu care vine jocul ar fi un Starte Pack,este adevarat? (sa tina .. zile?)
    Vine impreuna cu MGO, da. Nu e limitat cu nimic, doar ca au fost cam infometati de bani astia de la Konami, si iti cer bani pentru un caracter nou, pentru harti, pentru moduri, pentru personaje. De altfel e un joc destul de bun ( pacat ca lumea se crede in Counter-Strike ).

    ---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Stied cineva cum se numeste melodia care o pune cand este in acea camer alba?
    YouTube - Metal Gear Solid 4 Walkthrough W/ Commentary P.26
    Oishii Two-han Seikatsu Two Han Princess HIDECHAN! Radio 2.5

  16. #136 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Inamicii sunt mult mai prudenti, mor mult mai greu si te omoara mult mai usor.



    Vine impreuna cu MGO, da. Nu e limitat cu nimic, doar ca au fost cam infometati de bani astia de la Konami, si iti cer bani pentru un caracter nou, pentru harti, pentru moduri, pentru personaje. De altfel e un joc destul de bun ( pacat ca lumea se crede in Counter-Strike ).

    ---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------



    Oishii Two-han Seikatsu Two Han Princess HIDECHAN! Radio 2.5
    Mersi,eu nu ma cred in CS,doar ziceam asa,vreau sa fiu cat mai informat sa nu am o surpriza cand il iau
    Cu caracterele nu e deloc o problema,ca oricum nu imi pasa cum arata personajul,important e sa fiu bun,hartiile o sa le iau
    Inca o data,mersi pentru melodie

  17. #137 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

    ascultati-l pe tip ca e total ,,sunny cookin eggs while we everybody dyin"

  18. #138 SP
    Senior Member Mask's Avatar

    Check this out!

  19. #139 SP
    Member digitalhater's Avatar
    O intrebare stupida...cum poti exporta pozele facute in MSG4 pe HDD-ul PS3-ului? Exista posibilitatea sa-ti faci poze tie ? Cum faci asta daca da?

    Multumesc mult!

  20. #140 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    0:50

    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    O intrebare stupida...cum poti exporta pozele facute in MSG4 pe HDD-ul PS3-ului? Exista posibilitatea sa-ti faci poze tie ? Cum faci asta daca da?

    Multumesc mult!
    Iti trebuie camera foto. Dupa ce o primesti, poti sa faci poze, si intri in meniul principal, le vezi acolo si dupa poti sa le tragi pe HDD.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 17 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 05-02-2013, 23:23
  2. User Review: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots By Zaktan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 19-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts