Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 12 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 236

Thread: CGR - MAG

  1. #1 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

    CGR - MAG

    Avand in vedere faptul ca de doua seri incoace umplem un squad, m-am hotarat sa fac un thread dedicat clanului.

  2. #2 SP
    Member ramusg's Avatar
    DA!DA!DA! Suntem multi, suntem mici , suntem rai, suntem cu pantalonii rupti in cur, suntem...ce mai suntem ...SUNTEM BUNI CU DRACI!!! [ CGR]!!!

  3. #3 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Ieri in ultimul meci eram cu kepzy, am folosit si eu pentru prima oara LMG-u si am facut 41-42 de kill-uri si nu m-am strofocat, ce ii interesant la ea este comportamentul foarte bun la distante mari cu foc controlat (burst fire) ceea ce este exact opusul la ce ar trebui sa fie in mod normal, un lmg este o arma ptr foc de supresie si acoperire, nu ii sniper rifle.
    Recomand sa o incerce toata lumea, si astept pareri.

  4. #4 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ar fi intresant un tabel cu toti care sunt in CGR .

  5. #5 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Ar fi intresant un tabel cu toti care sunt in CGR .
    Un tabel cu toti ce joaca MAG, ar fii mai interesant.Si in ce PMC sunt fiecare.

  6. #6 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Don't get me wrong MAG is effin great daaaar...imi soseste azi BC2 continuam si in el cu al nostru drag CGR?

  7. #7 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Se va continua si cu [DM-C]-ul

  8. #8 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Don't get me wrong MAG is effin great daaaar...imi soseste azi BC2 continuam si in el cu al nostru drag CGR?
    Nu stiu daca merita sa facem mai multe clanuri de romani in acelasi joc, poate ar fi mai indicat sa ne strangem cu totii intr-unul, in MAG pe ramura SVER nu era asa ceva de aia l-am creat, dar in BC2 ii alta poveste, eu oricum intru unde o sa fie lumea ca nu ma intereseaza aspectele astea.
    Si mie trebuie sa imi vina BC2-u dar inca nu ma pronunt asa categoric ce voi juca, poate ca BC2 nu v-a fi pentru mine o experienta asa placuta si atunci nu ma voi juca atata timp cat am cu cine sa bag MAG...si cred ca voi avea cu cine, deoarece sunt cativa baieti in clan care nu au intentia de a achizitiona BC2 inca, deci puteti conta pe mine in continuare fara doar si poate.
    Keep hitting faces, you MAGheads!

  9. #9 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Don't get me wrong MAG is effin great daaaar...imi soseste azi BC2 continuam si in el cu al nostru drag CGR?
    Da, continua , mie imi vine maine, o problema ar fi ca e ver. US si o sa-l joc de pe Contul US ( ne-a terminat EA cu codul dedicat), kepzy simplu fara terminatia 79, sa ne intelegem , vreau sa le jucam pe amandoua si sa pastram clanul ca la MAG pt ca suntem toti baietzi de treaba( ma laud singur).

    O sa va rog sa-mi faceti loc si pentu id-ul de pe US , sa va am pe toti.Multumesc.

  10. #10 SP
    Member muski's Avatar
    La ce ora ne intalnim azi in MAG? Ieri nu s-a putut, am avut treaba cu fetele .

  11. #11 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Eu in general, intru si ies pe tot parcursul zilei, dar stau mai mult intre 17-20 si 22-24, ca deobicei intre 20-22,23 ies afara sa ma intalnesc cu prietenii la o bere.Nu am un program foarte fix, deoarece lucrez pe cont propriu (am firma mea) asa ca se poate imi termin treaba mai repede sau mai tarziu in functie de ce am de facut in ziua respectiva.

  12. #12 SP
    Member faxiu's Avatar
    Eu am scandal in casa cu PS3-ul asta deci nu pot spune niciodata ca ne vedem la ora X. Dar intentia mea e sa intru.
    La BC2 conteaza foarte mult oamenii din scuad. Pt. simplul motiv ca te poti spawn-a langa colegu preferat. Binenteles, omu tre sa stie ca squadu' e mort si sa stea pe burta pana apare primul coleg langa. Altfel iti pui echipa sa alerge de nebuni juma de harta (sniper/artillery etc danger).
    O sa il iau si eu ca-mi place si ala si deja o sa fie haos. Nush cum o sa-mi fac avatarul atunci dar mai e timp

  13. #13 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    Eu am scandal in casa cu PS3-ul asta deci nu pot spune niciodata ca ne vedem la ora X. Dar intentia mea e sa intru.
    Eu am noroc ca doamna se joaca si ea pe calc, Lineage2, in asteptarea Guild Wars 2...Tare avataru!
    Sincer sa fiu is curios si eu de BC2, nu de alta dar am jucat Bf de cand so inventat pe PC, pe atunci cand se mai bateau nemtii cu aliatii si nu erau teroristi, mama lor de teroristi.

  14. #14 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    O sa continuam CGR-ul si in BC2. Jocul asta sunt sigur ca nu o sa fie uitat, eu o sa incerc sa joc zilnic. Sper sa nu se intample ca si-n cazul KillZone-ului (deeh, stiu kz2 are aproape un an), cum a aparut mw2 numarul de jucatori de pe forum s-a redus putin, dar de cand cu campionatul nu mai joaca aproape nimeni. So no Bc2 championship for me !

  15. #15 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Intram inainte de 18 io si raoul.

  16. #16 SP
    Member ramusg's Avatar
    Eu sunt intrat.

  17. #17 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Se poate schimba numele contului pe psn?

  18. #18 SP
    Member faxiu's Avatar
    nope. Ramai cu padureciu sau faci inca un cont.

  19. #19 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Nu ii vb de nume, eu ma joc pe ala de us, dar ma gandesc sa trec pe contu de uk si vreau sa il sterg pe ala care il am si sa imi fac unul nou, daca nu se poate schimba numele.Oare daca trec pe contul romanesc merge DLC-u si Reedem codes de pe UK?

  20. #20 SP
    Member ramusg's Avatar
    daca sunt downlodabile , merg DLC-urile care sunt region free.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 12 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:43
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:30
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:29
  4. CGR - BC2 By omudinmultime in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 144 Last Post: 23-05-2010, 11:53
  5. Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan By istrategie in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 306 Last Post: 20-08-2009, 11:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts