Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 236 of 236

Thread: CGR - MAG

  1. #221 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da, scuze. Propun duminica, ora o stabilim.

  2. #222 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Mai stiu eu pe cineva care mai are MAG...deci am fi o trupa destul de maricica cat sa facem putin prapad pe acolo
    Eu zic sa ne strangem dupa ora 22 ca poate lumea mai e plecata la un gratar, la o terasa ca am scapat la vreme frumoasa

  3. #223 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    ok.

  4. #224 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    daca mai sunt doritori de mag add me: Magarusul, mentionez ca joc pt raven, mai am si un amic roman cu care joc Der_Komisar, add him to.

    Sent from my R800i using Tapatalk

  5. #225 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Ceau! Azi am primit si eu jocul .
    Cu ce factiune sa incep a.i sa pot juca cu voi ?
    Cheers si add bra1ngr1nd3r .

  6. #226 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    Eu cu der_komisar suntem raven, jucam aproape in fiecare seara, sper sa ne vedem online

    Le. Ai headset?

    Sent from my R800i using Tapatalk

  7. #227 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Salut da , am headset , ma bag si eu raven .
    Vbim dupa ce te am in lista .
    Ceau!

  8. #228 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    Nu au mai aparut doritori de Mag? M.am reapucat sa joc si de 2 sapt joc singur....

    Sent from my R800i using Tapatalk

  9. #229 SP
    Member faxiu's Avatar
    te-am vazut ieri sau alataieri seara sicat am stat pe ganduri daca sa-l bag in PS3 sau nu...ai iesit. Mi-am luat GOW2 si shank2 si am uitat iar de MAG. La care nu eram eu prea erou nici cand jucam constant cu gaska de cutitari daramite acu... Ne strangem juma de pluton cu Kepzy si Muthu...

    SVER eram ultima oara, sper ca nu am dat new pe altceva...

  10. #230 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    Eu mai bag o perioada buna ca mi.am propus platina, sau cel putin sa ajung aproape de ea, imediat fac lvl 70 si ma fac sver ca vad ca toata lumea aia joaca ne vdm on daca e

    Sent from my R800i using Tapatalk

  11. #231 SP
    Member ramusg's Avatar
    DA!! Comanda la mine! cred ca ma intorc sa distrug ultima masinuta pt platina, prea ma enerveaza gandul ca SergenM o are deja. O sa incerc sa intru si eu, vedem ce iese.

  12. #232 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    Daca vb de rahaturile alea de transport vehicles... Doamne ce ma chinuie si pe mine alea...

    Sent from my R800i using Tapatalk

  13. #233 SP
    Member ramusg's Avatar
    alea sunt

  14. #234 SP
    Junior Member Magarusu's Avatar
    Eu am terminat cu alea, daca doar atata trebuie sa faci pt platina, echipeaza un rpg, mine anti tank, si campeaza like crazy langa masinute, 3 mine cate ai la tine si o lovitura de rpg il sparg, trebuie doar sa te asiguri ca tu esti ultimu care il atinge, bafta. in 10-15 min de joc precis il faci.
    Eu cred ca dupa ce faci platina aproape ca o sa iti para rau ca nu ai si altceva de facut, mie mi se pare f complex jocul si foarte strategic gandit, nu ca toate rahaturile alea gen cod care sunt facute numai sa le ia banii la copii.

    P.s. Daca vrei sa iti fie si mai usor cu masinuta te ajut, pun 3 mine inainte de minele tale si avem sanse de reusita 100% fara sa ridicam un deget

    Sent from my R800i using Tapatalk

  15. #235 SP
    Member ramusg's Avatar
    merci , sper sa-mi fac timp si sa intru si in mag.

  16. #236 SP
    Member pufy's Avatar
    Salutari ,daca mai joaca cineva zilele astea intre 15-22 va astept .
    ID:Jerksquatch

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:43
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:30
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:29
  4. CGR - BC2 By omudinmultime in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 144 Last Post: 23-05-2010, 11:53
  5. Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan By istrategie in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 306 Last Post: 20-08-2009, 11:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts