Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast
Results 201 to 220 of 257

Thread: Resistance 3

  1. #201 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    dpdv artistic
    am uitat de contrastul uimitor intre atmosfera anilor '50 si armele si echipamentul sci-fi high-tech care iti este pus la dispozitie. De ex, puneti pauza la sec. 14 in videoul de mai sus. Daca nu e o imagine superba io declar ca n-am luat bacu' si ma inscriu din nou la profesionala. Si da, de multe ori prezentarea artistica e infinit mai importanta decat poligoane si alte nenorociri pe mm patrat. Resistance 3 e exemplul perfect in acest sens. In tot razboiul dat in industria gamingului prin defilari cat mai "realistice", multi uita ce inseamna un joc video.

  2. #202 SP
    Member ramusg's Avatar
    Nu va omorati cu firea, sunt persoane care prefera o fotografie lucrata de computeras fata de o lucrare a lui Leonardo, nu e testoasa, daca ce a pictat Leonardo nu e fotorealist atunci grafica lui Leonardo e la pamant( cam asa gandeste "cunoscatorul"), cam asa e gandirea si simtirea, dar ce sa faci , nimic nu "straluceste" atat de bine acolo unde luceste ceva, sa luceasca frate ca e misto.

    Revenind de pe "campiile" imagistice, eu tin cu maweryck si rasko, imi place si mie f mult grafica asta " pastelata", sau de desen animat cum se mai spune, joc bun, am jucat 1 si 2, imi place ce am vazut si la 3 ,m-am cam saturat de puscoace super realiste frate, vreau si eu un joc care sa fie joc, sa fie ceva ce nu pot sa experimentez daca vrea pielea me plecand voluntar in Afganistan de ex , nu? Sa vad in fata ochilor o "himera" sexoasa si bine pictat.

  3. #203 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    daca este la fel de bun ca primele doua...pas , mare pacat ca nu au fost in stare cei de la insomniac sa faca ceva care sa concureze cu capodopera celor de la epic,fac o comparatie poate absurda pt unii dar cu asta s au laudat cei de la sony cand au lansat ps3
    LE primele doua au fost umflate rau in reviewuri

  4. #204 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Atat in Gears of War cat si in Resistance multiplayerul nu a fost niciodata punctul forte; Resistance Fall of Man la vremea lui a fost deosebit si nu cred ca a fost umflat in reviwuri, poate Resistance 2. Si daca unii baieti pe aici spun ca jocul in sp este extraordinar eu ii cred pe cuvant. Iar in ceea ce priveste concurenta cu Epic, cred ca se ocupa destul de bine Guerrilla Games.

  5. #205 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    in Gears of War multiplayerul nu a fost niciodata punctul forte.
    wait.. what?

  6. #206 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Atat in Gears of War cat si in Resistance multiplayerul nu a fost niciodata punctul forte; Resistance Fall of Man la vremea lui a fost deosebit si nu cred ca a fost umflat in reviwuri, poate Resistance 2. Si daca unii baieti pe aici spun ca jocul in sp este extraordinar eu ii cred pe cuvant. Iar in ceea ce priveste concurenta cu Epic, cred ca se ocupa destul de bine Guerrilla Games.
    Ai jucat primul gears? Nu poti compara o masina autohtona cu una nemţească...back on topic nu mai spun nimic, apropos,am doar ps3 asa ca sa nu ma banuiesti fan xbox, dar ce e frumos samd

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  7. #207 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Povestea are legatura cu primele parti? Sau mai bine zis cu R2 la care sfarsitul daca tin bine minte a fost cam bizar.

  8. #208 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Povestea are legatura cu primele parti? Sau mai bine zis cu R2 la care sfarsitul daca tin bine minte a fost cam bizar.
    Da. Este continuarea partii a 2-a.
    Cat despre Gears vs Resistance, ce are weenaru cu prefectura? Ambele sunt jocuri extraordinare. More play less talk my leepers.

  9. #209 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Fa un spoiler pt mine ca eu nu il voi lua

  10. #210 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    tu vii la mine si te spoilaresti singur ma, naparstocule!! Vedem cum te comporti, poate rezolvam sa-l joci si tu...

  11. #211 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Nu uitati de Biscuite

  12. #212 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am terminat campania a 2-a oara pe dificultatea superhuman(as in very phokin' hard)... Epic epic epic!!

  13. #213 SP
    Member maweryck's Avatar

  14. #214 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Move Sharpshooter- biggest fuc**n bulls*it ever....nu-mi vine sa cred ca am cumparat prostia asta....

  15. #215 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    giti riviu



    si gameplay cu niste crazy ass weapons a la Insomniac



    au inceput sa curga riviurile: ign

    http://au.ign.com/videos/2011/09/05/...objectid=37866

    ---------- Post added 07-09-2011 at 09:49 AM ----------

    gamespot

    Resistance 3 Video Review (PlayStation 3) - GameSpot Video

  16. #216 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    Momentan doar 3 parti disponibile. O sa mai uploadez pe parcurs.

  17. #217 SP
    Junior Member Whoswho69's Avatar
    V-ati luat deja Resistance 3? Cand, de unde, cum, cat? M-ar intereseaza special edition. Maine ajung prin Buc. Gasesc undeva pe stoc? Multumesc.

  18. #218 SP
    Member Harilip's Avatar
    mai este beta la R3?
    mie imi da Server Timed Out

  19. #219 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  20. #220 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar


    [spoiler=notă]82/100[/spoiler]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts