Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 221 to 240 of 257

Thread: Resistance 3

  1. #221 SP
    Member AVoF's Avatar
    Nu se mai aude nimic de acel TV 3d care ar fi in bundle cu r3?

  2. #222 SP
    Junior Member InfiniteZero's Avatar
    cine joaca R3 pe PSN?

    PSN-ID: Dark_Inovator

  3. #223 SP
    Member braingrinder's Avatar
    joc si eu
    add plz : bra1ngr1nd3r .

  4. #224 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am sound delay in gameplay, asa enervant e.. In cutscenes sunetul e ok. Am sters tot, reinstalat dar delayul persista.. Sa fie de la brayul meu problema?

  5. #225 SP
    Member faxiu's Avatar
    @AVoF: nu cred sa existe nici la Dristor oferta de shaorma bundle cu pateu de gasca. Daca jocul nu suporta simulview nu vad de ce ar intra in bundle cu acest display. Eu unul nu am auzit sa fie in bundle cu nimic. Nici macar Motorstorm.

  6. #226 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pacat de jocu asta... are soooo many bugs.. Trebuie sa urmaresti pe cineva, tipu ajunge langa o usa si in loc sa o deschida, sta.. dai quit game, reintrii in joc si deschide usa fara probleme. Cam fiecare misiune de asta in doi are cate un bug.. si sunt destule. Texturile dispar la greu, de multe ori eram eu si inamicii pe ecran, si cerul albastru.. Dupa ce urci scarii de obicei te scufunzi in ciment.. Sound delay la greu... etcetc..

  7. #227 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Dupa ce urci scarii de obicei te scufunzi in ciment..
    Ceva de genul asta am intalnit in primul Resistance, efectiv am picat de pe harta la un moment dat (in single player). E clar ca baietii de la QA de acolo nu-s chiar cei mai buni din domeniu, dar n-as da vina doar pe ei, probabil ca si cei care au facut hartile si engine-ul au partea lor de vina. Sau compilatorul de harti e varza si nu stie verifica "leak"-urile in harta.

  8. #228 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu n-am �nt�lnit absolut nici unul din bug-urile enumerate mai sus ..

  9. #229 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu n-am �nt�lnit absolut nici unul din bug-urile enumerate mai sus ..
    Eh, mie-mi place sa explorez in jocurile astea, sa caut secrete, easter egg-uri. Desi n-am prea gasit mare lucru

  10. #230 SP
    Junior Member Miezu''s Avatar
    Mascaro12 pe EU daca doriti sa jucam... detin si headset wireless daca facem conferinta pe joc

  11. #231 SP
    Member Aliosa's Avatar
    In sfarsit l-am jucat si eu, dar m-a cam dezamagit.
    Mi-a placut foarte mult Resistance 2 (pot spune chiar ca este jocul meu preferat de PS3), care a avut o campanie extraordinara si o poveste incitanta.
    Din pacate 3-ul este foarte liniar, povestea e mai degraba plictisitoare, dificultatea lipseste, iar campania singleplayer este f scurta.

  12. #232 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Pacat de jocu asta... are soooo many bugs.. Trebuie sa urmaresti pe cineva, tipu ajunge langa o usa si in loc sa o deschida, sta.. dai quit game, reintrii in joc si deschide usa fara probleme. Cam fiecare misiune de asta in doi are cate un bug.. si sunt destule. Texturile dispar la greu, de multe ori eram eu si inamicii pe ecran, si cerul albastru.. Dupa ce urci scarii de obicei te scufunzi in ciment.. Sound delay la greu... etcetc..
    Am terminat campaign-ul de 2 ori dar nu am vazut nimic asemanator cu ceea ce descrii tu si de obicei sunt foarte atent la chestii in genul pt ca am fost QA o vreme si imi place sa gasesc bug-uri .

  13. #233 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Am luat jocul desigilat de la un forumist care mi-a spus ca nu a folosit online passul. E zona 2, dar in store de pe contul de UK imi spune ca nu e corect sau valid codul. E vreo smecherie cu acest cod sau pur si simplu am fost tepuit?

  14. #234 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Poate a expirat. Stiu ca unele si expira daca nu sunt folosite.

  15. #235 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mai mult ca sigur ca a folosit codul inainte sa-ti vanda jocul. Mai exista o posibilitate sa fie zona 2, dar nu neaparat UK ci o alta tara europeana. Da un search pe google introducand codul de pe marginea carcasei: BCES etc.

  16. #236 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Codul BCES este 01118. Mi-am facut un cont PS3 de Austria, unul de Franta si altul de Australia si nu am putut activa codul pe niciunul. Cica jocul ar proveni din Altex.

  17. #237 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  18. #238 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Codul BCES este 01118. Mi-am facut un cont PS3 de Austria, unul de Franta si altul de Australia si nu am putut activa codul pe niciunul. Cica jocul ar proveni din Altex.
    Si jocul meu tot BCES 01118 este si a mers sa introduc Online Passul pe cont de UK. In concluzie, codul a fost folosit.

  19. #239 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Eu sunt cel care i-a vandut jocul lui Downshifting si nu am niciun interes sa l tepuiesc pe acest om pt 80 ron.Jocul l-am primit de la un tip care lucreaza la Altex , l am avut la vanzare sigilat la 130-100 ron ,cum nimeni nu mi-a dat acesti bani pe el m-am gandit sa l joc in single player(in multe jocuri partea multiplayer dezamageste),unde am jucat cel mult 10 minute pt ca m-a dezamagit controlu(imi venea peste mana fata de BF3).Downshifting imi facuse o oferta de 80 ron ,i am spus ca l-am desigilat si codul este valabil,si asta e toata povestea.M am oferit sa i dau parola contului meu de PSN sa se convinga ca nu am folosit codul si sunt dispus sa i dau cei 80 ron inapoi( un pret bun pt R3 din moment ce R2 inca se vinde sh cu 50-60 ron). Atat am avut de zis in legatura cu acest subiect pe forum,in rest voi rezolva cu Downshifting .

  20. #240 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am inteles nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts