Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 69 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #1301 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Sa-l iei si pe primul ca merita. Mie U3 mi-a placut mult si in multiplayer, dar nu prea am cu cn sa joc. daca vrea cineva add : darkr3surrecter
    Azi am terminat 3-ul si mi-a placut foarte mult. De luni incep la partea 2.
    O sa-mi iau si prima parte, daca ziceti ca e bun.

    Am incercat si pe multiplayer, dar m-am plictisit repede, ca mi-o furam rau de tot, nu apucam sa omor pe nimeni.

  2. #1302 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    dupa 2 zile de murit o sa-i omori si tu crede-ma ca si eu am patit la fel

  3. #1303 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cine mai joaca online si doreste sa facem boost pentru trofee dati-mi add

  4. #1304 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    Genial multiplayerul. Dupa 2 zile de nervi, am reusit si eu sa scot scoruri decente si sa ma descurc lejer cu cei de lvl 75. Problema este ca fac nivel mult prea repede, am deja nivel 40 si abia am jucat 2 zile . Nu exista nivel mai mare de 75?

    Pentru boost la trofee sau pentru simpla distractie ADD AizenKS pe SEN.

  5. #1305 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Salut,

    Cine a terminat Uncharted 2, sa-mi zica si mie cum trec de capitolul cu monstrul ala in munti?
    Am tot incercat sa-l bat, sa-l impusc, sa fug de el, dar degeaba. E ceva de facut de nu stiu eu?

    Multumesc anticipat.

  6. #1306 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Trebuie sa-i tragi in cap pana ii cad cornitele, moment in care vei declansa un cut-scene. Succesuri!

  7. #1307 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Trebuie sa-i tragi in cap pana ii cad cornitele, moment in care vei declansa un cut-scene. Succesuri!
    Ok. Am sa incerc. Multumesc.

  8. #1308 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  9. #1309 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    incredibil eu am avut mereu impresia ca am jucat toate cele 3 jocuri din seria Uncharted si cand l-am vazut pe PS+ am zis ca asta e, o sa-l mai joc inca o data... dar eu nu am jucat decat U2 acum mi-am adus aminte, in dimineata asta , ca nu aveam consola cand s-a lansat U3 in acest caz de abia astept sa termin odata sesiunea ca daca ma apuc acum de el, prevad ca o sa am prima restanta din facultate. noroc cu PS+ . ce aerian sunt dar e un lucu bun, pentru ca ma asteapta o experienta de neuitat

  10. #1310 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  11. #1311 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Sa repare multiplayerul mai bine decat sa adauge double xp...

  12. #1312 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Serios! Da scuzama ca te intreb, ce e asa stricat la multiplayerul din U3?

  13. #1313 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hai Koba, nu fi veninos, stii prea bine ca U3 e printre cele mai praf jocuri ever...

  14. #1314 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Yep, ai dreptate, nici nu stiu de ce naiba l-am jucat 1 an de zile, probabil sunt un masochist si imi plac doar jocurile praf. Ziceti-mi si mie care sunt alea bune ca sa nu-mi mai pierd timpul de pomana.

  15. #1315 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    CoD si Fifa
    On eu l-am incercat de cand l-au pus gratis si nu mi s-a parut "stricat"

  16. #1316 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Yep, ai dreptate, nici nu stiu de ce naiba l-am jucat 1 an de zile, probabil sunt un masochist si imi plac doar jocurile praf. Ziceti-mi si mie care sunt alea bune ca sa nu-mi mai pierd timpul de pomana.
    Io m-am reapucat de cateva zile, inca e fenomenal!

  17. #1317 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Sa rezolve porcaria aia de lag din joc. De cand a aparut jocul nu am jucat nici macar un meci bun pana acuma. Betaul de la UC3 a fost mai bun decat varianta finala de multiplayer. Numai arme overpowered, blindfire cu kal 7, sawed off shotgun etc. Lifebarul la playeri e mult prea mare, tragi dupa unu si apuca sa fuga si pe urma te ia el pe tine, o tampenie. Uncharted 2 multiplayer mult mai bun decat Uncharted 3 multiplayer cu exceptia ca nu exista sprint, macar de l-ar adauga si in UC2.

  18. #1318 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Sa rezolve porcaria aia de lag din joc. De cand a aparut jocul nu am jucat nici macar un meci bun pana acuma. Betaul de la UC3 a fost mai bun decat varianta finala de multiplayer. Numai arme overpowered, blindfire cu kal 7, sawed off shotgun etc. Lifebarul la playeri e mult prea mare, tragi dupa unu si apuca sa fuga si pe urma te ia el pe tine, o tampenie. Uncharted 2 multiplayer mult mai bun decat Uncharted 3 multiplayer cu exceptia ca nu exista sprint, macar de l-ar adauga si in UC2.
    ...
    Attached Images Attached Images leaving.gif

  19. #1319 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Sa rezolve porcaria aia de lag din joc. De cand a aparut jocul nu am jucat nici macar un meci bun pana acuma. Betaul de la UC3 a fost mai bun decat varianta finala de multiplayer. Numai arme overpowered, blindfire cu kal 7, sawed off shotgun etc. Lifebarul la playeri e mult prea mare, tragi dupa unu si apuca sa fuga si pe urma te ia el pe tine, o tampenie. Uncharted 2 multiplayer mult mai bun decat Uncharted 3 multiplayer cu exceptia ca nu exista sprint, macar de l-ar adauga si in UC2.
    Hai ca nu e lagul chiar asa de negru, e normal sa mai intalnesti la unii playeri lag, depinde cu ce net vine fiecare, unii is cu netul pe sarma ghimpata alti pe sarma fibrata, e valabil pt orice joc mp.
    Iar cat despre balansare te inseli amice, jocul asta are unul dintre cele mai balansate mp la ora actuala, mai ales la cate patch-uri au scos baietii. Nu exista arma overpowerd in joc (au existat una-doua la inceput, dar le-au remediat baietii ca nu mai joaca nimeni cu ele...plici,plici... ) la care sa nu trebuiasca ceva mai mult skill ca sa o poti folosi cum trebuie (sniper-ul e singura care imi vine in minte).
    Restul sunt chestii de gameplay, care depind de preferintele fiecaruia, nu are rost sa le dezbatem, cui ii place bine cui nu...zice ca e stricat mp.

  20. #1320 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Sa rezolve porcaria aia de lag din joc. De cand a aparut jocul nu am jucat nici macar un meci bun pana acuma.
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Lifebarul la playeri e mult prea mare, tragi dupa unu si apuca sa fuga si pe urma te ia el pe tine, o tampenie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 69 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts