Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 69 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #1341 SP
    Completionist Boghy02's Avatar

  2. #1342 SP
    Junior Member spiderman1313's Avatar
    multumesc mult.

  3. #1343 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    salutari tuturor!


    am si eu o intrebare: se poate juca split screen co op adventure folosind varianta jocului oferita free prin PS+?

  4. #1344 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu are splitscreen.

  5. #1345 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    varianta GOTY a jocului, contine un cod pt continutul de MP sau are un cod de activare online?

  6. #1346 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Nu are splitscreen.
    eu am cumparat dlc-ul pentru splitscreen si l-am instalat, si avand jocul oferit prin PS+, am evident si multiplayerul. atunci cand intru prin multiplayer mode, activez splitscreen-ul, conectez un al doilea controller (pe care jocul mi-l recunoaste), si creez un custom game in modul adventure coop, jocul imi spune ca mai trebuuie sa descarc un additional content.


    deci ce inseamna mai exact ca "nu are splitscreen"?

  7. #1347 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Trebuie sa mai cumperi de pe Store si pachetul: Multiplayer Co-op Adventure Add On pentru a-l putea juca. Tu in momentul de fata ai cumparat modul splitscreen doar pentru multiplayerul competitive, nu cel co-op.

  8. #1348 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Trebuie sa mai cumperi de pe Store si pachetul: Multiplayer Co-op Adventure Add On pentru a-l putea juca. Tu in momentul de fata ai cumparat modul splitscreen doar pentru multiplayerul competitive, nu cel co-op.


    multumesc mult pentru raspuns si informatie.


    am cautat add-on-ul asta dar nu l-am gasit, si am cotrobait prin 13 pagini de add-on-uri. are cineva vreun link pentru el? eu am gasit doar:


    https://store.sonyentertainmentnetwo...CHARTED3DLC002


    in fine, ma interesa cum am spus si sa stiu daca va functiona cu versiunea free de pe ps+.

  9. #1349 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu acela este DLC-ul care iti trebuie tie. Din cate vad, pachetul indicat de mine nu se gaseste pe Store. Cred ca trebuie sa-l cumperi prin intermediul magazinului in-game, acolo ar trebui sa apara.

    Da, aceste DLC-uri functioneaza cu versiunea free-to-play ce se gaseste pe Store: https://store.sonyentertainmentnetwo...CHARTED3FREEMP. Sa ai in vedere insa ca acel Co-Op Adventure Pack reprezinta un set de misiuni separate de campania singleplayer, create special pentru a fi jucate in co-op. Campania nu poate fi jucata in co-op.

  10. #1350 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    yup. am descarcat orice DLC legat de multiplayer si co-op de pe store, platit, instalat... dar e degeaba. primesc acelasi mesaj de eroare cand incerc sa initiez un joc in co-op: "Not available. You must purchase and install the corresponding DLC content from the Playstation Store to access this option".


    Intre timp am gasit si asta: PS-Plus free U3 - No Co-op! - PS3 Trophies Forum


    E despre un cont de PSN US,d ar povestea e cam aceeasi. Se pare ca daca ai variant de U3 de pe PS+ si Multiplayerul Free-to-play, nu poti juca co-op. Nici macar cu toate DLC_urile cumparate si instalate. ****!

  11. #1351 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Eu nu inteleg de ce nu ai cumparat GOTY sh sau nou disc la un pret bun.

  12. #1352 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    aveam ala din ps+ si subscription-ul pe inca un an. si nu stiam ca astea nu vor functiona, altfel evident ca imi cautam discul.

  13. #1353 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A mai patit cineva pana acum sa downloadeze un joc, sa il instaleze iar dupa ce instalarea a ajuns la 100%, sa dispara complet? De doua ori am descarcat Uncharted 3 singleplayer si de fiecare data mi-a disparut dupa instalare. Deja ma doare capul, sunt 12GB, iar la cum se misca PS3 la download si apoi la instalare, mai pierd ceva ore sa il iau pentru a treia oare.

    Ceva solutii stiti? Asta daca a mai patit careva.

  14. #1354 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man U3 are vrei 30gb trebuie instalat si MP il gasesti e gratis!!

    ---------- Post added 24-04-2014 at 00:01 ----------

    uite aici -> Uncharted 3 disappearing afterr install - PlayStation® Forums

    if oyu read the description in the game it says you must also install the FREE free to play UC3 add on also found in the game store

    Notes: - Multiplayer Free to Play is a required install to play single player.

  15. #1355 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai varianta singleplayer only apare la mine cu 12GB. O descarc si instalez iar apoi dispare, asta ziceam. De multi eu nu am nevoie.

  16. #1356 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dar e obligatoru sa instalezi si MP ca are si fisiere ce tin de gameplay cred, engine etc.

  17. #1357 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai si atunci in ce ordine le instalez? Ca asa iau MP si apoi il instalez si iar dispare si ala...

  18. #1358 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu conteaza ordinea, nu-ti dispare, nu-ti apare iconita. cand le instalezi pe ambele iti apare iconita asta am patit si eu

  19. #1359 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Tudyniuz pentru Uncharted 3 trebuie sa descarci U3 SP,U3 MP si U3 3D movies si 2D movies.aproape 40 de gb nu conteaza ordinea.(asa l-am luat eu de pe PS+)

  20. #1360 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai si atunci in ce ordine le instalez? Ca asa iau MP si apoi il instalez si iar dispare si ala...
    eu de 3 ori m-am chinuit pana am reusit Trebuie neaparat sa downlodezi TOT, inclusiv filmele 3D (eu pe astea le omiteam). Apoi instalezi single playerul si desi o sa-ti apara Uncharted 3 MULTIPLAYER pe consola, dai pe el si o sa poti juca si single player. Nu te lasa pacalit de nume, garantat e si singleplayerul acolo daca instalezi absolut tot. Nu sunt 40 de giga cum a zis cineva mai sus, daca nu ma insel sunt vreo 30 si un pic, desi cand dai sa vezi ce marime are jocul dupa ce se instaleaza, o sa vezi mult mai putin. La faza asta nici eu nu m-am lamurit inca Bafta

    PS: Puppeteer arata fantastic, abia astept sa-l joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 69 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts