Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: BlazBlue: Continuum Shift

  1. #1 SP
    Member slabunator's Avatar

    BlazBlue: Continuum Shift

    Un 2D fighter destul de simpatic. Jocul e scos deja in America si Japonia, urmand sa fie lansat in Europa pe 29 Octombrie. Totusi, avand in vedere ca PS3-ul este region free se poate importa. Eu unul o sa pun mana pe el cat de repede

    Il mai ia cineva?

    Exclusive BlazBlue: Continuum Shift Unlimited Characters New Moves Trailer Video from GameVideos

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Il mai ia cineva?
    Mi-l iau eu, doar că pentru X360

    <3 μ-12 - O exclusivitate pentru console

  3. #3 SP
    Member slabunator's Avatar
    Il lei PAL la lansare sau NTSC(-J) ? Poate dam niste meciuri locale cu o ocazie.

    P.S.: Invit super batausii de strada sa ni se alature pe topic

  4. #4 SP
    Junior Member Enkasu1's Avatar
    no pai cred k il iau si eu sapt viitoare.

  5. #5 SP
    Junior Member Enkasu1's Avatar
    info despre schimbarile produse in continuum shift :

    BlazBlue: Continuum Shift (video game)

  6. #6 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Boxart & Screen:
    Attached Images Attached Images boxshot_uk_large.jpg screen1_large.jpg screen7_large.jpg screen8_large.jpg screen9_large.jpg screen10_large.jpg

  7. #7 SP
    Junior Member MacenKrace's Avatar
    Eu am Calamity Trigger si o sa merg pe el momentan. Nu-mi place acum k cik scot DLC chars, care mie nu mie se pare rezonabil. 40$ pt un joc refacut(dar cu aceeasi grafica si animatii din precedentul) +21$ pt cele 3 caractere in plus = joc nou, ori mie nu mi se pare k asta e un joc nou.

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MacenKrace View Post
    Eu am Calamity Trigger si o sa merg pe el momentan. Nu-mi place acum k cik scot DLC chars, care mie nu mie se pare rezonabil. 40$ pt un joc refacut(dar cu aceeasi grafica si animatii din precedentul) +21$ pt cele 3 caractere in plus = joc nou, ori mie nu mi se pare k asta e un joc nou.
    mie nu imi plac DLC-urile in general . Majoritatea is niste hotii la drumul mare . Cum ai zis si tu cativa dolari pt 2-3 caractere noi , sau 2 dolari pt 4 costume la LBP sau 5 dolari pt cateva harti . La foarte putine DLC-uri ai putea sa spui ca merita pana la ultimul banut .

  9. #9 SP
    Junior Member MacenKrace's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    mie nu imi plac DLC-urile in general . Majoritatea is niste hotii la drumul mare . Cum ai zis si tu cativa dolari pt 2-3 caractere noi , sau 2 dolari pt 4 costume la LBP sau 5 dolari pt cateva harti . La foarte putine DLC-uri ai putea sa spui ca merita pana la ultimul banut .
    Depinde, la MAG eu am luat ceva k chiar zic k se merita acolo, dar 7$ pt un caracter nou, mai ales la un fighter... e hotie la drumu mare.

  10. #10 SP
    Member slabunator's Avatar
    Foarte misto jocul, recomand cu caldura.

    Daca-l mai are cineva pe ps3 sa imi dea add si facem niste meciuri, id jackrayden.

    P.S.: Pe 29 octombrie se lanseaza versiunea europeana, cu dlc-urile (3 caractere + skinuri) incluse. La super pret collector's edition pe zavvi
    BlazBlue: Continuum Shift (Limited Edition) PS3 | Zavvi.com

  11. #11 SP
    Member slabunator's Avatar
    Nimeni?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Review: BlazBlue Continuum Shift Extend By Espiritus in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 3 Last Post: 08-01-2014, 02:15
  2. Replies: 2 Last Post: 03-08-2010, 23:54
  3. BlazBlue: Continuum Shift Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 10-05-2010, 21:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts