Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 61

Thread: The Witcher: Rise of the Wolf (PS3)

  1. #1 SP
    Member weriwulf's Avatar

    Talking The Witcher: Rise of the Wolf (PS3)

    Prea laudatul Action-RPG The Witcher ne va incanta in sfarsit cu o versiune de consola. Ma bucur ca am avut eu onoarea de a deschide acest nou thread...pentru ca sincer sa fiu versiunea de PC mi-a placut extrem de mult (am jucat-o doar pe prima), am adorat feeling-ul epic, personajele (da si cartonasele...prietenii stiu de ce), grafica, stilul si in special sunt foarte multumit numai sa aud ca sistemul de combat va fi schimbat, inlocuit cu unul mai dinamic, la fel si grafica va fi schimbata, producatorii planuind sa ne rasfete vazul cu un engine nou, o grafica mai rafinata (woow...shani si trish pe un lcd de 102 cm, 1080p ar fi si mai bine). Astfel...incepe numaratoarea inversa...asteptarea lansarii

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu sunt eu fan RPG, dar vreau sa incerc unul si cum Fallout 3 nu a iesit prea bine pe PS3, poate o sa fie The Witcher pe masura asteptarilor si nu o s-o mai dea in bara cu versiunea de PS3.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    istrategie mai bine astepti gothic 4
    Incearca sa le joci si pe cele precedente (pe PC) daca inca nu le-ai incercat
    Nici The Witcher nu e de lepadat in orice caz, dar sa vedem cum iese pe console...

  4. #4 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Stirea am aflat-o prima data de la prietenul nostru Uziwood:
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...za-pe-console/

    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nu sunt eu fan RPG, dar vreau sa incerc unul si cum Fallout 3 nu a iesit prea bine pe PS3, poate o sa fie The Witcher pe masura asteptarilor si nu o s-o mai dea in bara cu versiunea de PS3.
    Nici eu nu sunt fan RPG dar The Witcher este singurul care m-a captivat. SI presimt ca versiunea de PS3 o sa ma surprinda mult mai mult...pe PC nu am avut ocazia sa joc Enhanced Edition, ci numai versiunea normala...asa ca de abia astept

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Gothic 4 va iesi pe console?

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Asa am auzit
    Dar lead-platform ramane pc-ul banuiesc.

  7. #7 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Asa am auzit
    Dar lead-platform ramane pc-ul banuiesc.
    Man ar fi foarte tare...dar ma cam indoiesc...cred ca va ramane numai pentru PC

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Anyway...update (da da stiu...iar imagini cu The Witcher...):
    Attached Images Attached Images wiedzmin.jpg wiedzmin-1600.jpg wiedzmin_cover.jpg 10.jpg 3.jpg 4-sod_wall1.jpg 12.jpg ex3.jpg meditation.jpg

  9. #9 SP
    Member canibalu's Avatar
    In a 7-a poza, Geralt tine in mana capul "printesei", nu?

  10. #10 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by canibalu View Post
    In a 7-a poza, Geralt tine in mana capul "printesei", nu?
    Warning SPOILER!
    Aici e intro-ul variantei de PC:

    Can't wait to see how the combat sistem will be on the console version!

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Fratilor, folositi SPOILER!

  12. #12 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    tare de tot vestea. speram se sa faca si o versiune pt console dar chiar nu credeam ca se va face. pe pc-ul meu nu pot sa-l joc "decent".

  13. #13 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Fratilor, folositi SPOILER!
    Da, ma scuzati, am corectat. 10X for telling me how istrategie (I forgot)

  14. #14 SP
    Member leggollas11's Avatar
    omg... ce de spoilere.... macar nu le mai dati asa grav gen : da.... e printesa, care se si numeste XXX, si care atunci cand ajungi in locu XXX face vraja XXX si dialogu din filmuletu urmator bla bla si nu poti sa o bati decat daca xxxxx.... penibil.. aveti respect si pt. cei care nu au jucat/terminat jocul.

    LE : sorry, nu am vazut rectificarile.

  15. #15 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    omg... ce de spoilere.... macar nu le mai dati asa grav gen : da.... e printesa, care se si numeste XXX, si care atunci cand ajungi in locu XXX face vraja XXX si dialogu din filmuletu urmator bla bla si nu poti sa o bati decat daca xxxxx.... penibil.. aveti respect si pt. cei care nu au jucat/terminat jocul.

    LE : sorry, nu am vazut rectificarile.
    No problem, my bad....chiar uitasem cum se foloseste tag-ul spoiler

  16. #16 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Gametrailers.com - The Witcher: Rise of the Wolf Video by acare84

    OK...deja a aparut site oficial...jocul va aparea in 2009 din cate am vazut:
    http://become.thewitcher.com/
    The Witcher Official Website

    Aaah...rog pe cineva sa corecteze numele threadului...vad ca nu e The Witcher: Rise of the Wolf...ci The Witcher: Rise of the White Wolf(multumesc...poate nu o sa fiu la PC sa multumesc la timp, cand va fi asta)
    A aparut primul wallpaper special pentru aceasta versiune. Il voi atasa mai jos:
    Attached Images Attached Images wx_2008_en_1440x900.jpg

  17. #17 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  18. #18 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Awesome...sunt curios sa vad cum o sa iasa...cred ca o sa fie tot un succes. Imi imaginez deja vanzarile

  19. #19 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    L-am jucat pe pc si mi s-a parut foarte bun.Abia astept versiunea de ps3

  20. #20 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Din cate am vazut pe diferite site-uri jocul va fi lansat in semestrul al 3-lea al anului viitor (2009 pentru cei pierduti in spatiu...aici ma incadrez eu:-")
    PS: ^joke

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 02-10-2014, 21:13
  2. Replies: 0 Last Post: 18-07-2011, 22:35
  3. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 19:24
  4. Replies: 2 Last Post: 04-05-2009, 09:45
  5. The Witcher: Rise of the White Wolf Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 29-03-2009, 23:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts