Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 220 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3921 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Prezent si eu

  2. #3922 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat pana duminica 12.05.13 ora 23:00, finala cupa

    Kostelinho - Spike


    De jucat pana duminica 12.05.13 ora 23:00, etapa 11 Liga 2

    mcpallmall - darkcip

    Inscrierile pentru sezonul urmator incep din acest moment.

    Cei care au mai participat si nu au fost eliminati din competitie sau nu s-au retras in timpul desfasurarii acesteia, trebuie doar sa posteze aici pe thread ca doresc sa participe; trimiteti si un PM numai daca aveti date de contact schimbate sau daca nu ati participat in acest ultim sezon (e posibil sa nu mai am datele voastre de cand ati participat voi ultima data).

    Cei care nu au mai participat deloc pana acum trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o garantie de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), garantie care le va fi returnata la finalul sezonului in conditiile in care isi vor juca absolut toate meciurile si nu vor pierde meciuri la masa verde. Nu se accepta scuze gen: "Nu am timp sa ajung la banca", "Nu depun garantia dar promit 200% ca voi juca toate meciurile", etc.

    Cei care au mai participat, dar au fost eliminati din competitie sau s-au retras ei, trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o taxa de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), taxa care nu le va fi returnata la finalul sezonului.

    Inscrierile tin pana joi 16.05.2013, iar noul sezon va incepe de vineri 17.05.2013.


    Regulament campionat: Console Games Fifa Club: Regulament

    Inscrisi pana acum: Darkcip, donbacau (a ramas sa achite garantia), DonBassil, HoriaHG, Mariush, mcpallmall, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (11 jucatori).

    ---------- Post added 12-05-2013 at 12:05 AM ----------

    Finala cupei

    Spike (Burnley) - Kostelinho (Stabia) 1-0
    Kostelinho (Elche) - Spike (Reading) 0-1

    Supercupa

    Kostelinho (B Munich) - Spike (R Madrid) 0-1
    Spike (Anji) - Kostelinho (Udinese) 1-1

  3. #3923 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    De jucat pana duminica 12.05.13 ora 23:00, etapa 11 Liga 2

    mcpallmall - darkcip
    ambii jucatori pierd cu 0-3 pentru neprezentare.

    Clasament final Liga 1

    1 Kostelinho
    2 Spike
    3 DonBassil
    4 HoriaHG
    5 Tonynho
    6 Rokococo
    7 TheSpider
    8 Iasmin90

    Clasament final Liga 2

    1 Thedeadman14
    2 Alex1986sho
    3 Gvingi76
    4 darkcip
    5 mcpallmall
    6 Mariush
    7 Ossaur
    8 Alex_Stef
    9 SilviuGabriel

    Inscrierile pentru sezonul urmator sunt in desfasurare.

    Cei care au mai participat si nu au fost eliminati din competitie sau nu s-au retras in timpul desfasurarii acesteia, trebuie doar sa posteze aici pe thread ca doresc sa participe; trimiteti si un PM numai daca aveti date de contact schimbate sau daca nu ati participat in acest ultim sezon (e posibil sa nu mai am datele voastre de cand ati participat voi ultima data).

    Cei care nu au mai participat deloc pana acum trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o garantie de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), garantie care le va fi returnata la finalul sezonului in conditiile in care isi vor juca absolut toate meciurile si nu vor pierde meciuri la masa verde. Nu se accepta scuze gen: "Nu am timp sa ajung la banca", "Nu depun garantia dar promit 200% ca voi juca toate meciurile", etc.

    Cei care au mai participat, dar au fost eliminati din competitie sau s-au retras ei, trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o taxa de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), taxa care nu le va fi returnata la finalul sezonului.

    Inscrierile tin pana joi 16.05.2013, iar noul sezon va incepe de vineri 17.05.2013.


    Regulament campionat: Console Games Fifa Club: Regulament

    Inscrisi pana acum: Darkcip, donbacau (a ramas sa achite garantia), DonBassil, HoriaHG, Mariush, mcpallmall, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (11 jucatori).

  4. #3924 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Confirm prezenta.

  5. #3925 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Inscrisi pana acum: Darkcip, donbacau (a ramas sa achite garantia), DonBassil, HoriaHG, Kostelinho, Mariush, mcpallmall, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (12 jucatori).

  6. #3926 SP
    Junior Member yo.mihai's Avatar
    as vrea si yo sa ma inscriu

  7. #3927 SP
    Junior Member mcpallmall's Avatar
    nu inteleg de ce mi-ai dat meci pierdut, eu am fost online in intervalul din regulament, duminica seara...din pacate , nu a verificat nimeni asta. Eu eram online, am jucat 2 ore FIFA cu un prieten . Rezultatul nu este important, nu schimba cu nimic, dar nu e fair sa imi dai meci pierdut.

  8. #3928 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by mcpallmall View Post
    nu inteleg de ce mi-ai dat meci pierdut, eu am fost online in intervalul din regulament, duminica seara...din pacate , nu a verificat nimeni asta. Eu eram online, am jucat 2 ore FIFA cu un prieten . Rezultatul nu este important, nu schimba cu nimic, dar nu e fair sa imi dai meci pierdut.
    DonBassil a fost online de pe contul lui SilviuGabriel si mi-a comunicat ca nu ai fost. discuta cu el.

    yo.mihai - ai PM

  9. #3929 SP
    Junior Member donbacau's Avatar
    @Spike, am depus garantia. Iti trimit chitanta intr-un mail sau cum facem mai departe?

  10. #3930 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by donbacau View Post
    @Spike, am depus garantia. Iti trimit chitanta intr-un mail sau cum facem mai departe?
    confirm ca au intrat banutii. have fun!

    Inscrierile pentru sezonul urmator sunt in desfasurare.

    Cei care au mai participat si nu au fost eliminati din competitie sau nu s-au retras in timpul desfasurarii acesteia, trebuie doar sa posteze aici pe thread ca doresc sa participe; trimiteti si un PM numai daca aveti date de contact schimbate sau daca nu ati participat in acest ultim sezon (e posibil sa nu mai am datele voastre de cand ati participat voi ultima data).

    Cei care nu au mai participat deloc pana acum trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o garantie de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), garantie care le va fi returnata la finalul sezonului in conditiile in care isi vor juca absolut toate meciurile si nu vor pierde meciuri la masa verde. Nu se accepta scuze gen: "Nu am timp sa ajung la banca", "Nu depun garantia dar promit 200% ca voi juca toate meciurile", etc.

    Cei care au mai participat, dar au fost eliminati din competitie sau s-au retras ei, trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o taxa de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), taxa care nu le va fi returnata la finalul sezonului.

    Inscrierile tin pana joi 16.05.2013, iar noul sezon va incepe de vineri 17.05.2013.


    Regulament campionat: Console Games Fifa Club: Regulament


    Inscrisi pana acum: Darkcip, donbacau , DonBassil, HoriaHG, Kostelinho, Mariush, mcpallmall, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (12 jucatori).

  11. #3931 SP
    Junior Member mcpallmall's Avatar
    Salut...nu mai pot participa la urmatoarea editie de campionat, nu vreau sa va incurc, am ceva probleme de rezolvat in urmatoarea perioada. Multumesc

  12. #3932 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Inscrisi pana acum: Darkcip, donbacau , DonBassil, HoriaHG, Iasmin90, Kostelinho, Mariush, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (12 jucatori).

  13. #3933 SP
    Member Mariush's Avatar
    Haha, uite ca am si eu sansa sa joc in Liga 1

  14. #3934 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Inscrierile au luat sfarsit.

    Vom avea o singura Liga de 12 jucatori. Gvingi76 va trage in seara asta tintarul ei.
    In cupa se vor califica primii 4 jucatori calificati sezonul trecut, iar restul vor juca preliminarii, dupa care se vor face 2 grupe.

    Preliminarii cupa

    Iasmin90 - Mariush
    Thedeadman14 - donbacau
    darkcip - SilviuGabriel
    Rokococo - Ossaur

    Grupa A

    1. Spike
    2. DonBassil
    3. darkcip - SilviuGabriel
    4. Thedeadman14 - donbacau

    Grupa B

    1. Kostelinho
    2. Horia HG
    3. Iasmin90 - Mariush
    4. Rokococo - Ossaur

    Va rog sa cititi Regulentul inainte sa incepeti sa jucati. Atentie: echipele folosite in meciurile din preliminariile cupei se contorizeaza!!!

    De jucat pana duminica 19.05.13 ora 22:30 etapa 1 din Liga

    De jucat pana miercuri 22.05.13 ora 22:30 preliminarii cupa


    Iasmin90 - Mariush
    Thedeadman14 - donbacau
    darkcip - SilviuGabriel
    Rokococo - Ossaur

    P.S. Parola arhivei v-am trimis-o mass pe mess.
    Attached Files

  15. #3935 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aveti tintarul ligi :
    Console Games Fifa Club: Liga I

    Aveti pagina preliminara de cupa:
    Console Games Fifa Club: Cupa
    aceasta va fi actualizata la finalizarea tuturor calificarilor.

    Au fost resetate paginile de echipe folosite (o va tine la zi DonBassil, daca nu vrea sa delege alt participant) si de amanari. La amanari va trece Spike statusul actual.

    Eu voi tine doar partea de site, care o voi actualiza de 2 ori pe saptamana(dupa update pe site voi anunta si pe forum). Daca gasiti acolo inadvertente fata de forum va rog sa ma atentionati.

    SPOR LA JOC!

  16. #3936 SP
    Member ossaur's Avatar
    In cazul in care nu va putea juca, sunt de acord cu amanarea meciului din prima etapa cu Iasmin

  17. #3937 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Doresc sa aman prima etapa cu ossaur!Am vorbit cu el si ramane sa jucam Luni dupa ora 21:30

  18. #3938 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Etapa 1

    DonBassil (Anji) - Spike (Ol. Lyon) 1-0
    Spike (Anji) - DonBassil (Ol. Lyon) 2-1

  19. #3939 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Cupa preliminarii:

    thedeadman14 ( Liverpool ) - donbacau ( Newcastle ) 5-0
    donbacau ( BVB ) - thedeadman14 ( Arsenal ) 1-9

  20. #3940 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Etapa 2

    DonBassil (Anji) - SilviuGabriel (OL. Lyon) 3-2
    SilviuGabriel (Barcelona) - DonBassil (Manchester United) 1-1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 220 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts