Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 13 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #181 SP
    Member LeGenD's Avatar
    normal...de ce nu ar mai fi?

  2. #182 SP
    Member Swift's Avatar
    Vroiam sa fiu sigur, sa nu dau bani degeaba. Mersi.

  3. #183 SP
    Member cipvas's Avatar
    Nu cred ca mai este activ.L-au desfiintat din lipsa de jucatori.

  4. #184 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Vroiam sa fiu sigur, sa nu dau bani degeaba. Mersi.
    linistit....

  5. #185 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Am facut si eu precomanda de BF3 pe gameshope..am primit mailul cu nr-ul comenzii dar nu am primit nici un telefon pt confirmare !
    Ar fi trebuit sa ma sune luni in mod normal caci am facut comanda vineri seara !
    Trebuie sa-i sun eu sa confirm sau ma vor suna ei in momentul intrarii in stoc al jocului??

  6. #186 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by geosnyper View Post
    Am facut si eu precomanda de BF3 pe gameshope..am primit mailul cu nr-ul comenzii dar nu am primit nici un telefon pt confirmare !
    Ar fi trebuit sa ma sune luni in mod normal caci am facut comanda vineri seara !
    Trebuie sa-i sun eu sa confirm sau ma vor suna ei in momentul intrarii in stoc al jocului??
    Vei fi sunat c�nd jocul va fi �n stoc.

  7. #187 SP
    Member geosnyper's Avatar
    ok..m-am linistit!
    ms

  8. #188 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Ma muskuletz nu ti rusine sa nu ma bagi nici macar in lista a doua?! Dupa atatea meciuri jucate impreuna... Vezi ca am un ps3 nou in dotare deci...

  9. #189 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ex-padureciule ...ma bucur ca te-ai intors la PS3.

  10. #190 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    M-am intors sa va infectez urechile inca o data! O fost grea asteptarea dar am avut alte prioritatzi financiare...Romanica asta imi scoate peri albi la propriu!

  11. #191 SP
    Junior Member mr_vistas's Avatar
    70 de euro e pretul in austria pentru jocul bf3! sper sa vie mult mai tare decat mw3 pentru pretul asta!
    ori-cum pentru mine bf3 e deja acum cel mai tare joc 2011!

    add me pls ID: mr_viSTas

  12. #192 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Unde gasesc si eu un tutorial (video ar fi preferat) cum sa pilotez elicopterele?
    Ca ar cam fi timpul sa invat si eu

  13. #193 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ce a mai simpla metoda de a invata sa pilotezi un elicopter in momentul asta mi se pare in modul Onslaught (harta Atacama Desert), unde esti tu si inamicii, care daca i dai pe dificultate easy n or sa te doboare niciodata. Acolo ai tot timpul din lume sa inveti.
    Cel mai simplu inveti din greseli .


    Iar un tutorial despre cum sa pilotezi cred ca gasesti pe YouTube.

  14. #194 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ce a mai simpla metoda de a invata sa pilotezi un elicopter in momentul asta mi se pare in modul Onslaught (harta Atacama Desert), unde esti tu si inamicii, care daca i dai pe dificultate easy n or sa te doboare niciodata. Acolo ai tot timpul din lume sa inveti.
    Cel mai simplu inveti din greseli .


    Iar un tutorial despre cum sa pilotezi cred ca gasesti pe YouTube.
    Onslaught nu am din pacate.

    Si pe Youtube stiam si eu ca gasesc. Dar probabil ca sunt mai multe, si ma gandeam ca poate stie cineva care ar fi cel mai bun.

    in alta ordine de idei, check this out:


  15. #195 SP
    Junior Member mr_vistas's Avatar
    haaa ce tare

  16. #196 SP
    Banned burtica's Avatar
    psn id itally si si un preten ce joaca des cu mine mosu1st

  17. #197 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Pt cine joaca pe xbox add calin4u. Sunt level 2.

  18. #198 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Stie careva care sunt stat-urile corecte la arme?Graficul damage din joc difera complet de poza de mai jos facuta in 16 dec 2010.Care e mai recenta?

    weaponst.png

  19. #199 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Alea din poza ar trebuie sa fie cele bune; stat-urile din joc mint, asta chiar din Day 1. De ce? Naiba o stii.

    Presupun ca l-ai luat de aici, nu?
    Intreb pentru ca acolo mai gasesti si alte informatii folositoare. De altfel e "lectura obligatorie" pentru un jucator de BC2.

  20. #200 SP
    Banned burtica's Avatar
    eu am cumparat VIP pack-ul de pe store acuma 2 luni ..intrebarea mea e daca i dau la un preten contul meu ar putea si el sa il descarce ???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 13 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts