Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 161 to 180 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #161 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Eu cred ca ar trebuii sa taci din gura si sa iti vezi de treaba ta.



    Spune-mi si mie te rog frumos Wickyz unde gasesc "players met" in meniul din BC2?Sau cum sa dau Join pe o pers in care nu o am in lista de friends?
    Players met este in meniul XMB...

  2. #162 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by Razviii123 View Post
    Players met este in meniul XMB...
    Asta stiu si eu,dar el se refera la meniul din BC2. Sa imi spuna si mie unde gasesc "players met" in meniu la BC2 sau cum dau join din meniu la o pers care nu o am in lista de friends?

  3. #163 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    O mica ingrijorare am ....sa nu o ia pe stilul arcade ca sa "momeasca" jucatorii de COD
    Ma indoiesc ca vor face asta. Sunt sigur ca am vazut vreo 2 video uri in care developerii luau la misto seria COD si ziceau ca vor ca BF3 sa fie cat mai diferit de trancaliciul ala de joc fortat de 5 ani.

    Daca as avea vreo influenta asupra producerii jocului as face tot posibilul sa alung mega-uber fanii COD.

  4. #164 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ban pe Ip

  5. #165 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Eu cred ca ar trebuii sa taci din gura si sa iti vezi de treaba ta.



    Spune-mi si mie te rog frumos Wickyz unde gasesc "players met" in meniul din BC2?Sau cum sa dau Join pe o pers in care nu o am in lista de friends?
    Eu zic ca ar trebui sa iti donezi organele vitale si apoi ce a mai ramas lasi la studentii de la medicina. Tocmai ai dat quote la omu care iti explica cum dai join pe o persoana pe care nu o ai in lista, implicit cum o adaugi in lista. Prost mai esti.

    ---------- Post added 11-06-2011 at 01:54 AM ----------

    Prea mult offtopic. Ia zi MeSeCa, cand iei si tu BC2ul sa incingem una mica pe Ilsa Inconetes?

  6. #166 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Oare cat va ajunge o Precomanda la BF3 ? Pe gameshop am gasit Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack la 200 RON . E bun pretul sau sa astept ofertele de la bisnitzarii de pe forum?

  7. #167 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Prea mult offtopic. Ia zi MeSeCa, cand iei si tu BC2ul sa incingem una mica pe Ilsa Inconetes?
    Acum gheiosule. Chiar acum dau Join pe maweryck.
    Ieri cand te invitam la joc tu o ardeai gheieste si jucai sotron pe moolar in chilzon tri.

    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Oare cat va ajunge o Precomanda la BF3 ? Pe gameshop am gasit Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack la 200 RON . E bun pretul sau sa astept ofertele de la bisnitzarii de pe forum?
    Fa precomanda pe Gameshop ca daca il iei de pe forum il primesti cu o intarziere de cel putin o saptamana. Gheiu de deasupra ta a primit BC2 cu vreo 2 weekend uri mai tarziu decat mine pt ca el e baiat serios si client fidel.
    Plus ca pretul pe Gameshop e mai mult decat bun. Acum am facut si eu precomanda .

  8. #168 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Bagati-ma si pe mine in lista ptr multiplayer. Id drmengele_17us

  9. #169 SP
    Junior Member crothal's Avatar
    Scuza-ma ca nu ti-am dat accept aseara, am crezut ca nu esti roman. Mai incearca odata.

  10. #170 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Nu ma pot satura de RUSH hard-core. D-abia astept BF3. Oasis, Harvest Day sunt superbe in modul Rush

  11. #171 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Valparaiso sau Laguna alta hard-core. Much better

    Cosmine tu ma ai in lista de pretini? Da si tu un add. Ca nu multi joaca Hard-core.

  12. #172 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Joc si eu frecvent, add RV-SepticEye.Am o intrebare: din cand in cand aud cate un DING in conquest.Are vreo semnificatie ce imi scapa?Vehicle respawn nu cred ca e.

  13. #173 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    se termina meciul ..... in functie de creditele alea sau vieti ce sunt. Cand pierzi liniute..
    ...............
    Witchalok - nu stiu daca te am .Id meu e cosminbad . Al tau e identic cu nickname-ul? Hard-core e cel mai bun pt ca te poti ascunde, nu te "tag-uieste" un inamic cand iti e lumea mai draga. Daca nu te-a vazut poti sa te strecori in spatele lor, astepti pana se spawneaza toti colegii si plantezi linistit la m-comm. Plus ca e mult mai bine sa omori un inamic din 1-2 gloante, ca in viata reala. Preferatele mele M14, VSS si SVU. In Vietnam e m10 si M14

  14. #174 SP
    Member galagan90's Avatar
    Pfff , ce complicat e ca un Killzone player sa se dea pe BF , m-am apucat azi de campanie si vreau sa invat si multiplayerul , de jucat joc bine , am experienta multa de shootere in spate Dar am nevoie de ceva indrumare in moduri , harti etc. PSN : AckerzMe

  15. #175 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by galagan90 View Post
    Pfff , ce complicat e ca un Killzone player sa se dea pe BF , m-am apucat azi de campanie si vreau sa invat si multiplayerul , de jucat joc bine , am experienta multa de shootere in spate Dar am nevoie de ceva indrumare in moduri , harti etc. PSN : AckerzMe
    Peste cateva saptamani vei merge pe threadurile celorlalte shootere, postand acelasi mesaj scris cu sens invers. Am o veste proasta: nici un FPS nu ti se va parea suficient de bun de acum inainte (poate unu' da' apare numa' prin octombrie )

  16. #176 SP
    Member galagan90's Avatar
    No no no ... M-ai inteles gresit , am jucat Black Ops -> 4-5 Luni Killzone 2-3 1 an si ceva . Acum am inceput battlefield (bine , bad company 2 l-am mai jucat pe PC , dar acum. ) Campania nu este grea , am jucat aseara si azi de dimineata si am ajuns in desert .(Atacama) . Destul de lunga misiunea .. Dupa ce termin campania (azi sau maine dimineata) vreau sa ma apuc de multiplayer si am multe de invatat , m-a adaugat zecar13 pana acum , va mai astept , pentru ca am nevoie de ajutor

  17. #177 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Aoleo... lasa-l incolo de singleplayer. Daca era sa ma iau dupa el, ii dadeam nota 4 la joc

    Multiplayerul e baza

    Da-mi tu add ca eu uit (witchalok e psn id-ul), si daca sunt online iti mai explic ce stiu si eu.

  18. #178 SP
    Member galagan90's Avatar
    Am sa te adaug , am terminat single playerul oricum Mie mi-a placut , destul de mult Multiplayer , foarte greu pentru mine la inceput , daca eram la killzone rupeam pana acum dar e diferit , degeaba stiu eu sa trag daca nu ma descurc cu armele si tinta etc. Am jucat cam 7 meciuri si deabia o sa trec la Private I

  19. #179 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Lasa ca iti aratam noi cum se joaca te ajutam cand ai nevoie

  20. #180 SP
    Member Swift's Avatar
    Mai este activ multiplayerul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts