Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Ajutor!

  1. #1 SP
    Junior Member adoado257's Avatar

    Ajutor!

    Salut!
    De curand am vrut sa ma apuc de videoclipuri la jocuri pe ps3, as vrea sa stiu daca se poate cu acest TV TUNER:
    TV Tuner Standalone Kworld External TVBox 1920ex sa233
    Si daca da cum, adica ce cabluri mai imi trebuie sau cum sa il conectez pentru a incepe filmarea.
    Am vrut sa imi iau acesta:
    Best Gamecap Professional Real Time Game Capture Recorder for Xbox 360 PS3 PSP | eBay
    Dar este mai complicat pentru mine sa il iau de pe ebay ca cea mai apropiata vama este la 300 km de mine si nu pot sa il scot si nici nu am vreun prieten pe acolo care sa mi-l scoata.
    Oricum eu as ramane pe acel tv tuner pentru ca am auzit ca e bun si poate primi si HD.
    Mersi mult, as vrea un raspuns cat mai rapid sau daca nu e bun tv tuner-ul acela recomandati-mi altul,dar sa fie extern.
    P.S.: Pentru cei ce nu au inteles eu vreau sa inregistrez ceea ce ma joc pe PS3, sa fac un gameplay.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salut. Incearca sa arunci intai o privire pe threadul acesta: http://www.consolegames.ro/forum/f15...be-experience/.

  3. #3 SP
    Junior Member adoado257's Avatar
    M-am tot uitat de cateva zile poate si luni bune la o gramada de idei cum fac unii sau cu ce si as vrea o solutie care nu trece chiar asa mult masura, adica nu vreau sa dau 500-600 de lei doar pentru niste videoclipuri pentru ca am niste parinti care exagereaza la orice imi cumpar ca cica imi distrug viata cu porcarii dinastea ca dau banii pe jocuri si pe dinastea tehnologice in loc sa imi iau altceva mai folositor.Deci ei nu ma ajuta cu nimic, cu niciun banut, eu trebuie sa imi strang banii si tot pentru ceea ce vreau sa imi cumpar.As prefera ceva ce sa nu depaseasca 250 de lei pentru ca vreau sa incerc sa ma apuc de video-uri pana luna viitoare. Mersi!

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Salut. Incearca sa arunci intai o privire pe threadul acesta: http://www.consolegames.ro/forum/f15...be-experience/.
    Sau: http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/

  5. #5 SP
    Junior Member Daniel5's Avatar
    Hei lume, am si eu o problema!
    Am o camera dcr-hc51e sony pe care vreau sa o conectez la calculator, am conectat-o darnu a mers sa captez video-urile de pe ea cu pinnacle.
    Asa ca mi-am luat un logilink 2.0 video grabber, pe care l-am conectat la camera ideo deasemenea, am instalat driver-ul, am facut tot ce a trebuit.
    La captare trebuie sa tin camera deschisa si in timp ce captez pe calulator trebuie sa tin camera deschisa si sa rulez de acolo unde vreau sa captez. Imi merge chestia doar ca are niste frameuri, niste intreruperi mici si capteaza ca holera, ca si cum ar capta in reluare si asta este la captare pe cea mai buna calitate, pe cea mai mic face si mai urat.
    Daca cineva a mai patit asa ceva sau a auzit si stie vreo solutie sa imi spuna.
    Apreciez ajutorul!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ajutor !!! By denisov in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 27-05-2015, 17:48
  2. Ajutor... By Sha. in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 12-01-2013, 23:44
  3. Ajutor By sweet_pysy in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 14-01-2010, 19:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts