Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 38 of 38

Thread: Playstation2 2010

  1. #21 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    da...nici eu nu agreez fifa si pes,nu-mi place fotbalu,wwe mai joc,dar nu se mai fac jocuri cu asa interes,decat sa joci wwe 2010 mai bn scri cu markeru la 2008 un 10 si gata

  2. #22 SP
    Member CaNtO's Avatar
    PS2 e mort !pararea mea . Dk nu mai apare un joc ca god of war .. nu vad prea curand ps2 sa fie la mare cautare

  3. #23 SP
    Member Rblood's Avatar
    Nu e mort deloc si nici nu va fi, judecand dupa titlurile foarte bune de care se bucura si dupa numarul lor, eu zic ca mai are de trait, multi colectionari si gameri iubesc PS2-ul mai mult decat orice alt sistem.

  4. #24 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Da , ai drepate .. da in ultimile 5 -6 luni nu prea au aparut jocuri de ps2 , tinand cont ca pt ps1 au fost facute jocuri si dupa 10 ani de la aparitia lui , ai dreaptate.

  5. #25 SP
    Member Rblood's Avatar
    Dupa cum am mai zis, e greu cu hardware-ul de pe PS2, iar cu inca 2 platforme Sony pe piata (+360, Wii, ds) nu cred ca cineva ar putea obtine un profit semnificativ din incercarea de a mentine PS2-ul pe piata actuala a jocurilor video. Poate ca i-a trecut timpul, dar inca este una din cele mai bune console.

  6. #26 SP
    Member CaNtO's Avatar
    PS2 meu e pus drept bibelou in vitrina , nu lam mai folosit de mai bn deo luna

  7. #27 SP
    Member paulone's Avatar
    eu nu pot pricepe nici in ruptul capului de ce jocurile de PS2 sunt inca ATAT DE SCUMPE??? Am vazut o groaza de titluri la preturi de PS3....asta mi se pare nesimtire curata din partea "comerciantilor" (vorba vine), niste bisnitari cu acte in regula....

  8. #28 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Moare PS2?! Ia uitati aici cum moare:

    Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks (12 February 2010)
    Lego Harry Potter: Years 1-4 (26 March 2010)
    Silent Hill: Shattered Memories (12 February 2010)
    The King of Fighters Collection: The Orachi Saga (5 in 1) (20/03/2010)
    SNK Arcade Classics (20/03/2010)
    Samurai Showdown Anthology (20/03/2010)
    King of Fighters 98 Ultimate Match (20/03/2010)
    Fatal Fury Battle Archive (20/03/2010)

  9. #29 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Apar jocuri, dar niciunul important.

  10. #30 SP
    Junior Member ady21's Avatar
    erik sa vezi ce o sa se joace Silent Hill si ben 10 vorbim peste cateva luni

  11. #31 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by ady21 View Post
    erik sa vezi ce o sa se joace Silent Hill si ben 10 vorbim peste cateva luni
    ...se joaca... dar cata lume il cumpara defapt?
    si uite asa nu prea le iese profit ...

  12. #32 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Silent Hill abia astept sa pun mana pe el , pana atunci ma distrez cu Motorstorm ,Killzone si Okami

  13. #33 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    O sa se joace, dar asta nu le face jocuri extraordinare, nici macar bune. NFS ProStreet si NFS Undercover s-au vandut destul de bine si le-a jucat destula lume, dar nu au fost jocuri bune.
    Silent Hill va fi jucat doar de fani, cei care nu sunt fani si vor sa incerce Silent Hill vor incepe cu alt joc. Ben 10 nu l-as considera un joc important, e doar un joc de duzina facut sa mai scoata un ban dintr-o licenta.

  14. #34 SP
    Member CaNtO's Avatar
    mie chiar imi place ben 10 ! abia astept sal cumpar.

  15. #35 SP
    Junior Member Ilsambras's Avatar

    Question

    Apare svr 2011 pe ps2?

  16. #36 SP
    Junior Member wonderboy17dany's Avatar
    Din punct de devere tehnologic PS2 este depasit dar vor apare jocuri in continuare da nu mari nume ci jocuri 4fun.
    Dar pentru colectie e frumos sa ai un Ps1, Ps2 si niste jcori acolo originale macar

  17. #37 SP
    Junior Member L3mY's Avatar
    Nu cred ca o sa dispara ps2 asa de curand ...ps3 e mort inca fara modchip

  18. #38 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Da, a avut o viata lunga, 10 de PS2, nu prea vezi asa ceva la console. Din cate am vazut pe calendarul lansarilor de pe gamespot anul aceste sunt ultimile jocuri pe PS2, o sa mai iasa PES si Fifa la sfarsitul anului si acolo se incheie official dezvoltarea de jocuri pentru PS2 de la marii developeri. Pacat, cred ca se mai putea trage de consola mai ales cand vad jocuri de azi care arata mai rau decat cele de pe PS2 ca Dante's inferno vs God of War 2, sau care nu sunt nici pre departe la fel de originale ca Shadow of the Colossus. Asta este trebuie sa evoluam, nu prea imi place unde se indreapta jocurile actuale cu DLC-uri si alte treburi, dar daca asa o sa fie trebuie sa acceptam. Poate Sony o sa lanseze PS2 SDK la un pret acceptabil si vor aparea si jocuri de la entuziasti cum este in cazul Dreamcast care inca mai vede jocuri dupa 8 ani de la deces.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts