Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: As dori si eu un pic de ajutor !

  1. #1 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar

    Arrow As dori si eu un pic de ajutor !

    Salutare tuturor!
    Cam in 2 saptamani o sa-mi achizitionez un Playstation2 nou! Vreau sa fie bun!
    Ce criterii ar trebui sa aiba ?.....Adica eu sunt bata la console , nu stiu absolut nimic despre ele. Asta o sa fie prima mea consola :d .
    Mersi mult !

  2. #2 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar
    adica care e mai bun FAT sau SLIM?.......eu as dori sa fie cat mai bun nu conteaza pretul

  3. #3 SP
    Member dogdan's Avatar
    sunt aceiasi mancare de peste , lui ps2 fat ii poti pune hdd si are un fan in interior ce il tine mai rece dar modelul fat este vechi si nu se gaseste la vanzare ca nou , slimul se incalzeste mai mult dar este mai mic si mai nou , cat de nou este conteaza in durata de viata a dvd-drive-ului/blocului optic/lentila cum ai vrea sa o numesti.eu iti recomand unul nou cu garantie ca sa nu ai probleme.

  4. #4 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by alinbulina View Post
    adica care e mai bun FAT sau SLIM?.......eu as dori sa fie cat mai bun nu conteaza pretul
    daca nu conteaza pretul cumpara-ti un ps3 slim

  5. #5 SP
    Member zaice's Avatar
    Si eu zic sa ti iei mai bine un ps3 slim .Acuma depinde ce jocuri preferi si cam ce grafica (calitate) vrei sa ai

  6. #6 SP
    Member dogdan's Avatar
    unii spun ps3, dar ce e god of war 3 fara 1 si 2 ? mgs 4 fara 2 si 3 ? pe langa asta pretul jocurilor de ps2 sunt foarte foarte ieftine, un titlu ft bun de ps2 costa 40 lei .

  7. #7 SP
    Member Outblast's Avatar
    eu am modelul fat si sunt multumit de el

  8. #8 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar
    eo mi-as lua PS3 da treaba e ca nu gasesti jocuri pentru el pe net....decat originale sa dai alti banii pe ele

  9. #9 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by alinbulina View Post
    eo mi-as lua PS3 da treaba e ca nu gasesti jocuri pentru el pe net....decat originale sa dai alti banii pe ele
    Lame.

    Decat sa incepi sa ne explici avantajele pirateriei, mai bine faci pasi de pe acum pe alte meleaguri. In caz ca vrei sa ramai, iti recomand http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

    Lectura usoara.

  10. #10 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar
    ok scuze pentru greseala.....e primul forum pe care ma inregistrez si nu prea stiu...nu o sa se mai repete

  11. #11 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by alinbulina View Post
    eu as dori sa fie cat mai bun nu conteaza pretul
    Quote Originally Posted by alinbulina View Post
    eo mi-as lua PS3 da treaba e ca nu gasesti jocuri pentru el pe net....decat originale sa dai alti banii pe ele
    huh

  12. #12 SP
    Member rappy777's Avatar

    Wink

    nu e nici o diferenta majora intre ele, adica sunt foarte putine diferente si alea nesesizabile...Oricum eu zic sa`ti iei ps2 fat, daca nu vrei sa`ti iei ps3...

  13. #13 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar
    Quote Originally Posted by Grold View Post
    huh
    man am zis ca nu conteaza pretul la PS ca pt PS am destul da la un moment dat se termina

  14. #14 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    unii spun ps3, dar ce e god of war 3 fara 1 si 2 ? mgs 4 fara 2 si 3 ? pe langa asta pretul jocurilor de ps2 sunt foarte foarte ieftine, un titlu ft bun de ps2 costa 40 lei .
    god of war 1 si 2 va fi si pe ps3
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ection-2009-a/

  15. #15 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Ju1ce9 View Post
    man stiu am postat la sectiunea ps 3 club acuma 7 ore ,ok ? dar cand am scris postul anterior aici,nu era anuntate gow 1 & 2 pentru ps3. intelegi ?

  16. #16 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ok am inteles dar nu stiu de ce am impresia ca tipi la minelol

  17. #17 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    PS2 Fat nu se mai gaseste in magazine. Se gaseste doar PS2 Slim

  18. #18 SP
    Member taz@'s Avatar
    Nou numai ps2 slim mai gasesti...eu il am pe al meu(slim) din 2004,ma jucam pe el ore bune si nu sa stricat absolut nimic,si acuma merge perfect!asa ca mergi pe slim

  19. #19 SP
    Member klausn's Avatar
    Si eu am Fat model,si merge foarte bine,mergi in magazin,presupun ca gasesti cam la 450-500 lei + un joc.Mai cumperi tu cardul de memorie ( vezi cumpara unul original SONY ).In rest,nimic de spus,modelul nu prea conteaza.

  20. #20 SP
    Junior Member alinbulina's Avatar
    mersi mult maine o sa cumpar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 04-09-2014, 15:42
  2. Platinum Games ar dori sa lucreze la Okami 2 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-03-2013, 09:29
  3. Ce consola ti-ai dori ? By huber in forum Console Club
    Replies: 357 Last Post: 20-01-2013, 16:10
  4. Red Dead Redemption amanat... doar un pic By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-03-2010, 01:30
  5. Unde ati dori sa calatoriti ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 22 Last Post: 30-12-2009, 17:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts