Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 106

Thread: Cea mai buna grafica in jocuri PS2

  1. #21 SP
    Member MSlv's Avatar
    si ce legatura are asta cu grafica de pe console?

  2. #22 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    pai tocmai asta incercam sa-i spun,daca ai fi gandit putin nu ai mai fi postat

  3. #23 SP
    Member MSlv's Avatar
    Tu ai spus ca fifa si pes se gasesc si pe pc, iar eu am intrebat
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    si ce legatura are asta cu grafica de pe console?
    deci... eu zic ca am gandit suficient ce am scris. sa-mi zici daca tot nu e clar.

  4. #24 SP
    Member klausn's Avatar
    Hai sa terminam cu certurile si sa discutam despre tema threadului.Cui nu ii convine sa taca si sa nu se mai bage.

    on: Mi-am luat RE4 ps2,imi place grafica,l-am jucat odata pe PC,si inainte sa am ps2 la un preten pe ps2

  5. #25 SP
    Member octav's Avatar
    si ce?nu a zis omul exclusivitati

  6. #26 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    si ce?nu a zis omul exclusivitati
    Sa inteleg ca vi si tu cu off...E asa greu de priceput? Daca tot va certati atat,eu propun infintarea unui thread pe acest subiect.Cand aveti o problema,eliberati-va acolo.Cand cineva face un thread cu un anumit subiect daca vrei postezi ce trebuie daca nu eu nu vad dece trebuie comentat aiurea.Daca continua continua threadul daca nu problema voastra,eu doar v-am zis.

  7. #27 SP
    Member octav's Avatar
    cine a fost primul off?eu ti-am spus jocuri cu grafici bune pe ps2 si el se baga in discutie si imi spune ca se gasesc si pe pc...

  8. #28 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Resident Evil 4

  9. #29 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    cine a fost primul off?eu ti-am spus jocuri cu grafici bune pe ps2 si el se baga in discutie si imi spune ca se gasesc si pe pc...
    Imi pare rau,te stiam pe tine cu avatarul celelalt,nu m-am uitat la nume...oricum continuam cu subiectul threadului.

  10. #30 SP
    Member MSlv's Avatar
    Un joc care merita incercat pentru ca ofera o senzatie unica de libertate este spider-man 2. Grafica din pacate nu este chiar iesita din comun, dar senzatia pe care o ai cand "zbori" din panza-n-panza prin oras, in mare viteza, urci pe un varf de zgarie-nor, te arunci si inainte sa te faci pilaf pe asfalt te agati repede cu o panza de cladire si continui cursa nebuneasca prin oras... nu poate fi explicata in cuvinte. Si de sus totul arata chiar foarte bine, pacat ca la nivelul solului nu prea ai ce sa vezi... Oricum, e o experienta rar intalnita in jocuri...

    edit: klaus, scuzele mele, te-am confundat cu yokamata, bine ca exista butonul de edit

  11. #31 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    Un joc care merita incercat pentru ca ofera o senzatie unica de libertate este spider-man 2. Grafica din pacate nu este chiar iesita din comun, dar senzatia pe care o ai cand "zbori" din panza-n-panza prin oras, in mare viteza, urci pe un varf de zgarie-nor, te arunci si inainte sa te faci pilaf pe asfalt te agati repede cu o panza de cladire si continui cursa nebuneasca prin oras... nu poate fi explicata in cuvinte. Si de sus totul arata chiar foarte bine, pacat ca la nivelul solului nu prea ai ce sa vezi... Oricum, e o experienta rar intalnita in jocuri...

    edit: klaus, scuzele mele, te-am confundat cu yokamata, bine ca exista butonul de edit
    Nui nimik,ce ne-am face fara el ! lol

  12. #32 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Best graphics on PS2 award goes to God of War 2, asa suna cam pe toate siturile la game of the year in 2007 si cam asa cred si eu , ca este jocul cu cea mai buna grafica si cel mai impresionant de privit, dupa urmeaza RE4, Black si jocul care eu l-am trecut cu galerie si suporteri, cu 5-6 colegi ca strigau la fiecare saritura si a creeat cele mai multe momente de tensiune a fost Shadow of the Colossus, acesta din urma nu are texturi excelente si altele dar impresioneaza prin marimea colosilor si fluiditatea miscarilor.

  13. #33 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Best graphics on PS2 award goes to God of War 2, asa suna cam pe toate siturile la game of the year in 2007 si cam asa cred si eu , ca este jocul cu cea mai buna grafica si cel mai impresionant de privit, dupa urmeaza RE4, Black si jocul care eu l-am trecut cu galerie si suporteri, cu 5-6 colegi ca strigau la fiecare saritura si a creeat cele mai multe momente de tensiune a fost Shadow of the Colossus, acesta din urma nu are texturi excelente si altele dar impresioneaza prin marimea colosilor si fluiditatea miscarilor.
    Acum joc God of war 1 dupa care ma apuc de 2.Acum mi-am luat si RE4 si vreau sa iau si Shadow of Colossus.Imi place foarte mult God of war 1,este si foarte dificil in unele locuri.

  14. #34 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Cred ca pentru mine este RE4 unde am jucat 13 ore fara sa ma opresc ( desigur god of war este preferatul meu dar nu am mai spus asta fiindca toata lumea stie ca are cea mai buna grafica ) , si normal Metal Gear Solid 3 la care deabea m-am apucat si incerc sa ma obisnuiesc cu systemul de stealth xD acum alerg de colo-n colo

  15. #35 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by klaus View Post
    Acum joc God of war 1 dupa care ma apuc de 2.Acum mi-am luat si RE4 si vreau sa iau si Shadow of Colossus.Imi place foarte mult God of war 1,este si foarte dificil in unele locuri.
    I-ati MGS 3 Subsistence

  16. #36 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    I-ati MGS 3 Subsistence
    Chiar de aprox. 10 minute ma uitam la un review al jocului,pare destul de bunicel.Oricum nu pot comenta pana ce nu il probez personal.

  17. #37 SP
    Member MSlv's Avatar
    si, de ce nu, MGS2

  18. #38 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Resident Evil IV respectiv si seria Onimusha pe mine unul m-a impresionat la grafica si la filmele "in game".Cel putin RE4 ramane unul din favorite mele all time.

  19. #39 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Incearca si The Warriors,grafica e destul de buna pt un joc de PS2,plus ca e facut de Rockstar,eu l-am terminat de 4 ori,e unul dintre preferatele mele

  20. #40 SP
    Member DeianD's Avatar
    Cred ca multi dintre voi ati uitat de minunatul joc BLACK...un shooter care la vremea lui arata excelent in opinia mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-12-2014, 15:00
  2. Replies: 4 Last Post: 02-06-2014, 01:56
  3. Replies: 18 Last Post: 16-12-2013, 18:34
  4. Jocul cu cea mai buna grafica By MonkY in forum Console Club
    Replies: 21 Last Post: 11-02-2013, 19:17
  5. Replies: 11 Last Post: 01-04-2012, 10:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts