Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Doom

  1. #1 SP
    Member QuestionArtist's Avatar

    Doom

    Salutare tuturor gamer-ilor si nu in ultimul rand fanilor acestui joc!Am ales sa postez thread-ul acesta in scopul de a-mi satisface curiozitatea si anume (daca mai exista pe zona fani inraiti al acestei capodopere care a ''zdruncinat'' copilaria multora si nu numai),asta in primul rand.In al doilea rand daca exista acesti fani sunt convins ca ar dorii sa dezbata subiecte legate de acest joc sau macar sa vina cu o parere indiferent ca este pozitiva sau negativa atata timp cat este o parere argumentata si sincera lasand la o parte grandomania si alte ''dume'' care banuiesc ca oricum nu isi au locul pe acest site.In al treilea rand sunt convins ca acesti fani,colectionari sau fani/colectionari in devenire ar avea intrebari despre cat,unde,cand si cum sa isi completeze sau sa inceapa sa isi creeze propria colectie(nu ca as detine eu toate raspunsurile dar ne putem sfatuii),pana si eu sunt un colectionar in devenire si pana si eu am nevoie de sfaturi si pareri despre unde si cum sa imi procur jocurile,figurinele etc.Tocmai din aceasta cauza am ales sa creez thread-ul acesta.Am numit acest joc ''capodopera'' pentru ca pe mine sincer m-a ''prins'' extrem de mult inca din copilarie si s-a dezvoltat in mine o mare pasiune pentru el.Nu ma pot numii ''inca'' un colectionar dar cu siguranta sunt un fan inrait.Pace si respect
    Attached Images Attached Images doom-beta.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member morfeu's Avatar
    Cam putini! M-as putea numara printre fanii jocului (in special seria retro)!

  3. #3 SP
    Member QuestionArtist's Avatar
    Bine te-am gasit.Da,se pare ca sunt putini,important este ca exista.Ma gandeam ca sunt singurul Seria retro este The Best,sa vedem ce ne aduce noua capodopera,sper sa nu dezamageasca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Doom (2016) By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 258 Last Post: 12-08-2020, 09:47
  2. Doom By QuestionArtist in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 14-12-2014, 19:24
  3. Doom, Doom 2, Wolfenstein 3d By TheQuen in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 28-11-2013, 22:02
  4. Doom 4 nu se va numi Doom 4 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-08-2008, 19:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts