Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 150

Thread: Ce telefon detineti ?

  1. #121 SP
    Member ymess's Avatar
    Eu am 730 iar tata detine un 630. Ambele se misca okay, sunt quad core, materialele sunt bune, la 630 policarbonat iar la 730 plastic, totusi 730 pare ceva mai premium la design. Windows Phone 8.1 e foarte okay, lipsesc unele aplicatii (ex Snapchat, Quora) dar nu am intalnit experienta laggy ca pe android. Camera de la 730 e foarte buna, chiar daca are doar 6.7 MP e poate chiar mai sharp decat un S4, iar camera frontala la fel, 5 MP e un bonus. Bateria tine lejer o zi cu utilizare intensa, internet, luminozitate mare si jocuri, 2 zile cu utilizare moderata, chiar 3 cu battery saver. Am apucat sa testez Lumia 1320 de la Microsoft, chiar daca are un ecran de 6 inci 720P pare destul de okay, am ramas impresionat avand in vedere pretul.

  2. #122 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Samsung Galaxy S6 G-920F. Până nu îi rezolvă problema memory leak-ului, nu îl recomand. În rest, superb display, superbe poze, superbă calitatea materialelor.

  3. #123 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Galaxy S6 e telefonul perfect, păcat că rulează Android.

  4. #124 SP
    Member enemigo's Avatar
    Iphone 5S. Dar sunt pe cale de a-l schimba, in mare parte datorita ecranului mic. Sunt totusi foarte indecis daca sa merg cu un Iphone6 sau cu un Galaxy S6. M-am uitat la o tona de reviews & comparisons, dar tot mi se pare o decizie foarte grea. M-am cam saturat de IOS si imi place "libertatea" Androidului. Am doar emotii ca in timp va ceda os-ul, cum tot citesc prin unele comentarii. Ma gandesc sa-l iau de la Emag si daca nu ma impresioneaza in 30 de zile, sa-l dau inapoi.

  5. #125 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu as merge pe Xperia Z3 sau Iphone 6+

  6. #126 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @enemigo Eu iti recomand cu caldura HTC One M8. Este vechi de un an, da, dar este net superior noului model care are doar probleme. Ai slot card MicroSD, ecran foarte bun de 5" si este device-ul go-to fostilor utilizatori iOS. Eu il am din Ianuarie si nu am nici-o problema.

  7. #127 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mergi pe iPhone 6. Dupa cateva luni de utilizare a unui S6 pot afirma ca sistemul de operare e varza, nu e stabil, destule buguri, la 2-3 zile trebuie restartat. Inainte am avut un iPhone 5 si in mai bine de doi ani de zile nu stiu daca a avut nevoie de 5 restart-uri. Mergi pe iOS!

  8. #128 SP
    Member snpz's Avatar
    Sony Xperia Z2 - achizitionat recent;am mare inceredere in el

  9. #129 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Un iPhone 6 16 Gb. Pânã azi dim. am avut un S3, sã vedem dif. dintre os-uri.

  10. #130 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Galaxy S6 e telefonul perfect
    Ha, ha, ha, pacat ca, si te citez: "sistemul de operare e varza, nu e stabil, destule buguri, la 2-3 zile trebuie restartat".
    N-ai cum sa nu-i iubesti pe unii.

    Eu detin Nokia C5. Adevaraciune !

  11. #131 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Microsoft Lumia 640 XL - un telefon mai mult decat ok pentru pretul sau, ecranul urias de 5,7' HD e mai mult decat suficient, placut surprins de durata de viata a bateriei iar WP 8.1 isi face treaba de minune, insa un minus mare ar fii lipsa de aplicatii care se simte.

  12. #132 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Galaxy S3 Neo 16gb... 1 an de zile, insa merge ft bine.

  13. #133 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Samsung Galaxy S6. Are un Desidesig formidabil, iar spre deosebire de ce spun altii, bateria ma ține lejer 2 zile cu activitate pe internet, poze, s.a.

  14. #134 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Pe mine rareori mă duce o zi întreagă, dar poate sunt eu mai norocos. Să nu mai zic că mi s-a întâmplat să îl las seara cu 15-20%, iar dimineața era închis.

  15. #135 SP
    Member iUser's Avatar
    S6 Edge. Bateria nu tine mai mult de o zi si nu ma joc deloc pe el, am numai Angry Birds 2 in telefon, dar intru in el o data pe saptamana... In rest, Whatsapp, Fb, Snapchat si Instragram, citesc mail-urile si putin browsing. Totusi, n-am avut problemele tale Alexandru, din aprilie pana acum nu stiu daca i-am dat restart de 2 ori. In plus, nu mi s-a intamplat sa se consume bateria aiurea. Si eu mai uit sa il pun seara la incarcat (cand am 10-15%) si dimineata are cu 2-3% mai putin.

  16. #136 SP
    Member Leni's Avatar
    Xperia M2 si Orange Zali...Zali-ul luat anul trecut pe puncte Thank You si prelungire de abonament la 0euro. Zali-ul a fost primul meu smartphone asa ca nu aveam termen de comparatie...insa acum pot spune ca e un telefon foarte basic, dar isi face treaba. Are blocaje, destul de des trebuie dat restart, am avut si situatii in care a trebuit sa scot acumulatorul, dar adevarul este ca fata de alte petarde chinezesti, macar m-a tinu un an jumate si inca mai merge OK.

    Sony M2-ul mi l-am luat cand am decis ca nu se mai poate, e prea multa chinuiala de multe ori cu Zali...n-a intrat in discutia pentru mine altceva decat Sony, deoarece sunt fanboy pentru Japan. Sunt foarte multumit de telefon, se misca bine, ecranul e super, functii vrute si nevrute.

  17. #137 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    UMI IRON: UMI DIGI
    Attached Images Attached Images img498.jpg img500.jpg

  18. #138 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Iphone 4s cu IOS 8... Astept sa vad in ce preturi se duce 5s sau 6 cand o sa apara 6+ la Vodafone.

  19. #139 SP
    Member Popae36's Avatar
    iPhone 6s plus 128 gb,înainte am avut htc one m7,am fost foarte mulțumit de el..
    Un telefon foarte rezistent.Am vrut sa văd cum e iOS,pana acum sunt mulțumit...

  20. #140 SP
    Junior Member ShadowSid's Avatar
    Xperia XZ, godly battery ^^

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Ce console detineti (2015)? By MonkY in forum Polls
    Replies: 35 Last Post: 10-08-2015, 15:12
  2. Ce consola detineti? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 26-10-2012, 20:49
  3. Ce console detineti (2010)? By MonkY in forum Polls
    Replies: 82 Last Post: 01-11-2010, 11:26
  4. Ce console detineti By SAY in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 09-08-2008, 02:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts