Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 115 of 115

Thread: Recomandare telefon

  1. #101 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Samsung Galaxy S4 Black Edition sau iPhone 5 black ? Ma intereseaza in cea mai mare parte display-ul si camera

  2. #102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iphone 5s de la emag, super preț

  3. #103 SP
    Member andreiaka's Avatar
    5S nu ma intereseaza. Un alt telefon care mi-a atras atentia e HTC One M8 dar din cate stiasem eu are probleme cu camera. Imi poate spune si mie aici , un detinator de M8 care ii hasu? Pana acum oscilez intre S4 si One M8 (iPhone pica)

  4. #104 SP
    Junior Member WolFire's Avatar
    O decizie se putea lua intre S4 si M7, dar asa mergi pe M8 clar. Eu nu am auzit sa aiba probleme cu camera. Cat despre S4, ecranul e prea saturat.

  5. #105 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Camera la orice One e slaba.

  6. #106 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiaka View Post
    5S nu ma intereseaza. Un alt telefon care mi-a atras atentia e HTC One M8 dar din cate stiasem eu are probleme cu camera. Imi poate spune si mie aici , un detinator de M8 care ii hasu? Pana acum oscilez intre S4 si One M8 (iPhone pica)
    Nu are nicio problema, e doar slaba comparativ cu S4 sau S5. In rest telefonul e net sueprior.

  7. #107 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Alegerea e One M8 Gold. Mi se pare de o calitate extraordinara. Materiale ,finisaj,fiecare margine desenata cu meticulozitate ).

  8. #108 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

    Recomandare telefon

    M8 e superb, mai ales daca M7 ți s-a părut un telefon frumos. Dar camera aceea este absolut de toată jena. Știu, că de principiu, pare ca un minus suportabil, dar ca fost posesor de One pot afirma ca este ceva greu de trecut cu vederea. Vrei să faci o poză la ceva inedit și când o vizualizezi pe un PC, arată inacceptabil.

  9. #109 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am ajuns sa schimb vechiul meu iPhone 4S pentru ceva nou.HTC One M8 imi place la nebunie si imi sta bine in mana...insa camera de 4MP mi se pare mica.

    Acum ca HTC One M8 Eye s-a lansat ce parere aveti de ea.Are lentile Sony si camera este aceeasi ca la Desire Eye.

    M8 Eye nu se comercializeaza inafara Indiei/Chinei dar in tara se vinde deja (nu fac reclama).

    Merita sa iau HTC M8 Eye pe cai neoficiale? Lipsa NFC/infrarosu nu ma intereseaza.

    Review (pozele arata super) :

    http://blog.gsmarena.com/htc-one-m8-eye-review/

  10. #110 SP
    Junior Member WolFire's Avatar
    Merita sa iei device-ul care crezi tu ca ti-se potriveste si te impaci cel mai bine cu el. Sa nu crezi ca daca vei lua M8 Eye de pe piata gri nu vei face vreun compromis, compromis pe care il faci si cu M8 cumparat pe un canal oficial.
    Daca consideri ca NFC, senzorul infrared nu iti sunt folositoare, poti merge pe M8 Eye, dar sa ai in evidenta si lipsa certificatului de garantie sau falsificarea unui certificat de garantie. Riscuri la care esti expus, si trebuie sa le ai in evidenta cand esti dispus sa cumperi de pe piata gri.

  11. #111 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu de o saptamana stau cu un M8 si e extrem de ok. Nici macar camera nu ma deranjeaza atat de mult. E mai buna decat pe precedentul MotoX 2014 care avea 13MP. Chiar nu e o problema atat de mare camera zic eu. Daca insa asta te intereseaza cel mai mult la un telefon, uita-te la Sony si iPhone. Depinzand de pret si alte alea, M8 merita. Eu fara NFC nu as putea, dar go for it daca iti face cu ochiul. Bateria e foarte ok iar constructia e splendida.

  12. #112 SP
    Junior Member WolFire's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    E mai buna decat pe precedentul MotoX 2014 care avea 13MP.
    Deci ai renuntat la Moto X pana sa primesti update la 5.0? Sa folosesti cu placere noul tau device .

  13. #113 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sony nu iau ca am avut multe probleme cu ele in trecut (resoftare dupa resoftare), iar iPhone nu o sa mai iau pana cand la acel pret gasesc telefoane mai bune si cu imbunatatiri "reale".

    Am ales sa cumpar HTC One M8 Eye, nu am folosit functia NFC si nici nu as avea unde sa il folosesc.Multumesc ca ai confirmat inca o data durata bateriei, am un prieten in oras, si el a laudat autonomia.

  14. #114 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sta in sertar, sa ii fie rusine si lui si cui l-a facut.

  15. #115 SP
    Junior Member WolFire's Avatar
    Mda, nu se aude nimic de update-ul ala. Au aparut multe materiale ca beneficiaza de update, aproape implementat la toti utilizatori si bla, bla dar (inca) verific zilnic si nimic, pe Moto G 2014. Ma gandeam totusi situatia sa fie alta pe Moto X, dar vad ca mai repede au primit cei cu G 2013 decat noi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Recomandare casti telefon By clax_117 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 13-03-2013, 22:52
  2. Recomandare Telefon Android. By Cristy in forum Android
    Replies: 10 Last Post: 02-01-2013, 15:40
  3. Recomandare telefon By dragos_mihaiy in forum Android
    Replies: 8 Last Post: 26-12-2012, 22:32
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Recomandare telefon By paunstefan in forum GSM
    Replies: 11 Last Post: 09-10-2011, 14:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts