Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Dilema alegere telefon

  1. #1 SP
    Junior Member Genuine's Avatar

    Dilema alegere telefon

    Salut! Saptamana viitoare urmeaza sa primesc un telefon la alegere si nu stiu pe care sa il aleg dintre

    HTC One M8 (gold)
    Samsung Galaxy Alpha (gold)
    iPhone 6 (gold)

    Acum detin un HTC One M7 si sunt ff multumit de el...Am avut si iPhone ( 3GS, 4, 4S, 5S) si m-am cam saturat, adica nu imi placea iOS deloc.Parca as incerca sa trec pe Samsung pt ca nu am avut niciodata un telefon de la ei Ce pareri aveti?

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci intrebarea ta este ce sa alegi intre HTC M8 sau Samsung Galaxy Alpha, nu ?

    Eu iti recomand iPhone 6.

  3. #3 SP
    Member ymess's Avatar
    Pana acum nu am vazut niciun device Samsung cu Android care sa se miste foarte bine. Am testat si telefoane si tablete Samsung, se misca okay, dar nu extraordinar. Cand dai un ban ai si anumite asteptari... Si IPhone 6 si HTC One sunt ambele extraordinare, personal as tinde spre IPhone, dar fiecare cu gusturile sale.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Depinde de ecosistemul pe care-l ai (unde iti tii conturile principale, de unde ti-ai cumparat pana acum apps & games). Daca zici ca ti-a placut M7 si te-ai plictisit de iOS, mergi pe HTC M8. Personal recomand iPhone 6 (ca asta folosesc) cu jailbreak. It kicks Android's ass... but maybe that's just me

  5. #5 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Daca esti multumit de HTC One M7, atunci poti sa mergi linistit pe HTC One M8.

  6. #6 SP
    Junior Member Genuine's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Depinde de ecosistemul pe care-l ai (unde iti tii conturile principale, de unde ti-ai cumparat pana acum apps & games). Daca zici ca ti-a placut M7 si te-ai plictisit de iOS, mergi pe HTC M8. Personal recomand iPhone 6 (ca asta folosesc) cu jailbreak. It kicks Android's ass... but maybe that's just me
    Si eu mergeam pe iPhone 100%, dar dupa cum am spus m-au dezamăgit rău cu soft-ul.

  7. #7 SP
    Junior Member catalyn87's Avatar
    iPhone au cel mai bun soft. Ce va dezamageste la el? Ca e prea simplu de utilizat?
    iOS rulează perfect pe iPhone pt ca atât softul cat si device-ul e facut de aceeași companie Apple spre deosebire de android facut de google si instalat de diverși producători de telefoane gen samsung, htc, etc. La soft iPhone e The BeSt. Samsung are alte puncte tari dar in nici un caz softul

  8. #8 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pe Samsung ai lag in mesagerie. Da, dupa ce platesti peste $500, ai lag in mesagerie. Nu aveam lag in mesagerie nici cu Nokia 5100.

    Daca vrei neaparat Android, mergi pe M8, e un telefon extraordinar. Totusi, preferand Apple in general, nu pot decat sa iti recomand cu caldura iPhone 6.

    Poti lua in considerare si un Windows Phone; viitorul pare promitator din perspectiva Microsoft, iar in ultimele luni sistemul de operare s-a imbunatatit mult.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sunt in dilema... By tasetasian in forum GSM
    Replies: 18 Last Post: 22-12-2014, 12:56
  2. Dilema By darKal in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 12-08-2014, 23:29
  3. Dilema By coceanu in forum Console Club
    Replies: 9 Last Post: 10-03-2014, 16:44
  4. Sfat alegere telefon Blackberry! By Dell 17 in forum GSM
    Replies: 0 Last Post: 17-03-2013, 10:22

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts