Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 275 of 312 FirstFirst ... 175 225 265 273 274 275 276 277 285 ... LastLast
Results 5,481 to 5,500 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5481 SP
    Member hcm90's Avatar
    Quote Originally Posted by eecode View Post
    Cu totii cred ca am cumparat de la HDE cate ceva, poti lua de acolo ca au destule.
    la HDE nu am gasit modele prea bune, ma gandeam sa-mi iau totusi ceva mai de calitate. alti selleri stiti?

  2. #5482 SP
    Member AccenT's Avatar
    Classify this - 781, toate rejected !!

  3. #5483 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by AccenT View Post
    Classify this - 781, toate rejected !!

  4. #5484 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Pai cine te-a pus sa faci de la Classify This? Au reputatie proasta...

    Classify This = bad
    Classify It = good

  5. #5485 SP
    Member AccenT's Avatar
    Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
    Pai cine te-a pus sa faci de la Classify This? Au reputatie proasta...

    Classify This = bad
    Classify It = good
    Daca alte hituri nu sunt...
    Se pare ca la amazon lucreaza 1000 de boti.

    Ce mi-as putea cumpara cu aprox 110$?

  6. #5486 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    un joc video

  7. #5487 SP
    Member yyomax's Avatar
    am mai gasit un seller cu incaltaminte din UK...nu mai trebuie platit TVA....

    http://www.amazon.com/gp/browse.html...=AVE4BIYPL7HMX

  8. #5488 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Astazi mi-a venit laserul de proba).Scrie in citatia aia ca predarea se face in ziua de 25.05, deci maine trebuie sa ma duc sa il iau?
    Nu mai am rabdare

  9. #5489 SP
    Member eecode's Avatar
    te poti duce si azi, dar unii te pot trimite acasa pe motiv ca pe aviz scrie maine. Le spui ca te grabesti si gata.

  10. #5490 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Sau ca ai vazut prin serviciul de tracking ca a ajuns coletul de ceva timp si vrei sa-i scapi de el
    Mi-a ajuns recent jucarica Amazon.com: Sony CDX-GT34W - Radio / CD / MP3 player - Xplod - Full-DIN - in-dash - 52 Watts x 4: Electronics@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/21cOtTbpVCL.@@AMEPARAM@@21cOtTbpVCL teafara si nevatamata de la E & B Electronics. Chiar daca nu are cel mai ieftin transport si nici cea mai bogata oferta, vanzatorul a pus coletul la posta in aceeasi zi in care am dat comanda si a ajuns destul de repede, in aproximativ 14 zile lucratoare. Asadar il recomand. In privinta casetofonului tin sa subliniez si sa bolduiesc urmatorul aspect: faceti ochii cat cepele cand luati ceva din state, sa nu va treziti ca sunt probleme de compabilitate. In cazul meu cautarea frecventelor radio se face din 2 in 2, impar, in concordanta cu organizarea lor. Adica 149.9, 150.1 iar Guerilla e pe 150.0

  11. #5491 SP
    Member eecode's Avatar
    Daca imi cereai parerea iti spuneam si eu lucrul acesta, ca mi-am luat doua. Iti mai trebuiesc niste tetiere

  12. #5492 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Pai bine bine, am cerut pareri mai demult legate de playere auto Tetiere am

  13. #5493 SP
    Junior Member PurePoison's Avatar
    Pot sa transform banii castigati pe mturk in gift card pe care sa-l vand pe ebay?

  14. #5494 SP
    Member AccenT's Avatar
    Quote Originally Posted by PurePoison View Post
    Pot sa transform banii castigati pe mturk in gift card pe care sa-l vand pe ebay?
    Nu. Poti cumpara un gift card numai cu bani de pe card.

  15. #5495 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Trebuie card de sua,adresa de sua...

  16. #5496 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Din ce in ce mai bine ....ma gandeam sa mai strang niste banuti si sa-mi iau inca un iMac
    Attached Images Attached Images screenshot20110527at524.png

  17. #5497 SP
    Member eecode's Avatar
    Pai cat ai dat pe primul?

  18. #5498 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Din ce in ce mai bine ....ma gandeam sa mai strang niste banuti si sa-mi iau inca un iMac
    FAKE

  19. #5499 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    minte iPaul de pute. nu va mai luati dupa el. pe mess se dadea mare hacker, zicea ca fura bani din PayPal-ul unora. ca sa-i zic adresa mea de paypal ca-mi fura si mie cateva sute de euro. daca vreti sa va amuzati va pot da conversatia

  20. #5500 SP
    Junior Member Cosmin_Radu's Avatar
    Salutare, salutare! M-am apucat si eu de vreo 2 saptamani de mturk si am facut pana acum 90 de dolarei de care as vrea sa imi iau ceva. Dar inca mai am niste semne de intrebare asa cum banuiesc ca au avut multi la prima comanda... Am citit cam 80% din cele postate de voi aici dar totusi nu am inteles 100% anumite chestii legate de locul unde vin produsele si taxele care trebuiesc platite. Ma intereseaza sa imi confirme/infirme cineva urmatoarele:
    1.Produsele vin la oficiul vamal si platesc tva pe produs daca produsul vine din afara UE
    2. Produsele vin la oficiul postal si nu platesc tva daca produsul vine de la un seller din UE.
    3. Nu conteaza de unde vin ca oricum se plateste tva la toate produsele ce depasesc 45Euro
    Imi cer scuze daca postul meu deranjeaza pe cineva, stiu ca sunt intrebari puse de multi si de multe ori dar sunt si multe raspunsuri neclare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 275 of 312 FirstFirst ... 175 225 265 273 274 275 276 277 285 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts