Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 312 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312
Results 6,221 to 6,237 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #6221 SP
    Junior Member visadi's Avatar
    aly...site-ul neobux e doar cu ads-uri d-alea...Ma poate ajuta cineva sa fac un cont de mturk pe america?Ca am facut 2 pan-acu si mi le-au suspendat.Multumesc

  2. #6222 SP
    Member eecode's Avatar
    Ai de Romania activ?

  3. #6223 SP
    Junior Member visadi's Avatar
    Da am.

  4. #6224 SP
    Member eecode's Avatar
    Eu caut un cont de Romania activ. Imi pot face orice cont de US dar trebuie sa am si ip de strainatate. cu SSN verificat bineinteles.

  5. #6225 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut, vreau sa ma apuc si eu de asa ceva...cine poate sa imi trimita niste pm-uri cu sfaturi and stuff.Momentan astept sa-mi activeze contul.

  6. #6226 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    I s-a mai intamplat cuiva sa nu i se transfere banii?Am incercat astazi sa transfer 10$, dar nu am primit mailul de confirmare pe mail si nici in balanta, nici in gift card nu am banii...

  7. #6227 SP
    Member eecode's Avatar
    Mie mi s-a intamplat. Astept mesaj sa vad ce s-a intamplat.

  8. #6228 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu nu gasesc securyty number de us

  9. #6229 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Salut!
    Scuzati-ma ca invadez threadul, dar vin cu inca o problema ce ma streseaza de cateva saptamani.Am comandat niste boxe pentru masina de la acest seller: D4W @ Amazon.com
    Problema este ca nu mi-a ajuns pachetul, desi trebuia sa ajunga cel tarziu in 20 august.Dupa cum puteti observa, nu are nici un produs in stoc.
    Le-am trimis mail si mi-au spus ca au trimis o plangere la oficiul postal unde se afla pachetul, insa asta a fost acum doua saptamani.

    Asadar, intrebarea este urmatoarea: pot sa imi recuperez macar banii cheltuiti in vreun fel daca tot nu primesc pachetul?

  10. #6230 SP
    Member eecode's Avatar
    Poti face o reclamatie la amazon, asta dupa ce le ceri vanzatorilor sa-ti dea refund si refuza. La cate negative au sigur ii vor cerceta.

  11. #6231 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Buna!
    S-a modificat ceva in lege?
    Cei de la posta mi-au spus ca acum va trebui sa platesc taxe vamale pentru orice pachet care depaseste 10 euro.Mi-au mai spus ca data viitoare cand voi ridica pachetul sa vin cu o copie a comenzii la imprimanta ca sa vada intr-adevar valoarea pachetului trimis.

  12. #6232 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    legea asta este de peste 4 ani....

  13. #6233 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Eu stiam ca era vorba de 40 euro pana acum.Doar am comandat destule cu valoare peste 10 euro si nu am platit nici un leu la vama.

  14. #6234 SP
    Member eecode's Avatar
    Caut un cont de mturk pe Romania valabil, platesc pentru el.

  15. #6235 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar

    Amazon.com

    Salutare , vreau sa cumpar o consola de pe amazon.com dar ma costa shipping'ul aproape cat consola , pot evita sau cumva sa reduc din taxele astea ? daca stie cineva ...un sfat e bine venit , multumesc.

  16. #6236 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca e de pe amazon uk contacteaza-l pe robert dinu, e pe bazar. dar recomand totusi sa iei din RO, ca sunt si aici oferte bune, garantie valabila 100%, fara dureri de cap.

  17. #6237 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca ne spui si ce vrei mai exat sa cumperi, un link, te putem indruma/sfatui mai bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 312 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts