Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 312 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4401 SP
    Junior Member KathyV's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Digital Media Source @ Amazon.com
    Eu de la asta am comandat un stick acum o saptamana...Mi s-a parut foarte ieftin 20$ 16GB.Acum sa vedem cand o ajunge..
    E ciudat, incerc sa dau la storefront si-mi zice: Your search did not match any products.

  2. #4402 SP
    Member Florin27's Avatar
    Pai eu cautat pe tot amazonul si l-a gasit asa...Uite link la el daca vrei pe asta de 16 gb...
    Amazon.com: SanDisk Cruzer 16 GB Cruzer USB 2.0 Flash Drive SDCZ36-016G-A11: Digital Media Source@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/210i4qQn2WL.@@AMEPARAM@@210i4qQn2WL
    Unde am vazut stick-ul asta de 16gb sub 40$ nu era..

  3. #4403 SP
    Member yyomax's Avatar
    chiar selleru asta de la ultimul ce produse are...ca nu pot vedea nici unul

  4. #4404 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    ce hituri faceti la inceput de drum pentru ratie? si numar?

  5. #4405 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Pai eu cautat pe tot amazonul si l-a gasit asa...Uite link la el daca vrei pe asta de 16 gb...
    Amazon.com: SanDisk Cruzer 16 GB Cruzer USB 2.0 Flash Drive SDCZ36-016G-A11: Digital Media Source
    Unde am vazut stick-ul asta de 16gb sub 40$ nu era..

    scrie "a" in search bar si o sa iti apara produsele

  6. #4406 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar

    Smile

    Salutare as dori si eu cam cat m-ar costa pretul cu tot cu tva si vama pentru produsul acesta?
    Amazon.com Shopping Cart
    Multumesc

  7. #4407 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Posteaza link la produs...nu la shopping cart...

  8. #4408 SP

  9. #4409 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Am facut si eu ieri niste hituri de la Product Listings. Intr-adevar sunt usor de facut si platesc bine, insa n-am apucat sa fac prea multe pt ca erau toti calare pe ele...


    Quote Originally Posted by cRs View Post
    ce hituri faceti la inceput de drum pentru ratie? si numar?
    Nu conteaza ce hituri faci la inceput, atat doar sa faci de la requesteri de incredere (pt asta folosesti extensia asta si vezi la "Fairness" sa fie cu verde, eventual citesti si niste reviewuri). Vezi ce hituri ti se par mai usor de facut (adica cele care sa plateasca bine pt timpul de munca per hit) si fa acolo. Un alt site util este asta: http://www.turkalert.com/ Ar mai fi si alte siteuri, insa astea doua sunt de baza pt mine.

  10. #4410 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by KathyV View Post
    Nu vreau pt consola, poate m-am exprimat eu gresit, scuze. Vreau un USB flash drive, cred ca asta-i denumirea oficiala.
    eu zic ca e mai convenabil sa iei un card reader pe usb( gen stick) iesi mult mai ieftin

  11. #4411 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar

    Smile

    Mai Ma ajutati si pe mine?

  12. #4412 SP
    Member antifacat's Avatar
    s-a explicat in posturile antorioare cum se calculeaza...cum vezi preturile etc...keep on searching

  13. #4413 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    ma dau batut am cautat tot forumul despre taxa tva si vama
    Va rog spuneti-mi si mie cat costa macar sa ajunga postal

  14. #4414 SP
    Banned devil night's Avatar
    bai frate deci taxa este 24% din valoarea produsului...iar cand ajungi la vama poate prinzi un vames bun...si nu o dai...depinde de vames....mie de exemplu astazi am scos un colet si am platit la vama 50 lei . dar au fost si alte dati ca nu am platit

    ---------- Post added 03-02-2011 at 08:51 PM ----------

    vedeti ca este product RNR

  15. #4415 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    pai si trebuie sa ma duc la vama sa platesc?

  16. #4416 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da,la Nadlac si ai nevoie de pasaport ca sa ridici coletul.....

  17. #4417 SP
    Junior Member eXe1515's Avatar
    da ms pentru sfat ma dau batut de tot ma gandeam ca platesc toate alea imi aduce curier si gata daca e asa greu ma las de sportu asta

  18. #4418 SP
    Junior Member sirebel's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Da,la Nadlac si ai nevoie de pasaport ca sa ridici coletul.....
    Salut. Deci sa inteleg ca daca eu stau in Constanta nu am nici o sansa sa mi se aduca coletul acasa? sau macar sa vina la vama de langa mine ( vama veche , vama Negru Voda ) ? sau eu stiu ... prin alt curier ...? nici o varianta?

  19. #4419 SP
    Banned devil night's Avatar
    bau deci voi sunteti dusi cu pluta rau de tot ...bah da rau de tot .....


    asa pastilutza le-ai zis la sentiment BRAVO

  20. #4420 SP
    Member antifacat's Avatar
    mda...tre sa explici pe fiecare pagina cum ajung coletele...clara treaba..daca va uita-ti macar in urma putin..S-AZIS CA FIECARE A PRIMIT COLETELE ORI LA VAMA DIN ORAS ORI ACASA..depinde prin ce forma trimit...standard iti ajung la posta...expedited ajung acasa..greu...lasati-va de sport daca va e lene sa cititi ce s-a zis in posturile anterioare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 312 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts