Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce credeti, este trucata secventa in care Traian Basescu loveste un copil sau nu ?

Voters
89. You may not vote on this poll
  • Nu este trucata

    43 48.31%
  • Da este trucata

    21 23.60%
  • Nu ma intereseaza

    25 28.09%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Este trucata secventa cu Traian Basescu sau nu ?

  1. #21 SP
    Member octav's Avatar
    mai bine decat un betiv si un marinar...daca l-ai votat pe vadim in primul tur spune multe derspe tine

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai usor cu jignirile... atata timp cat traim intr-o tara democratica (si mai ales de 1 Decembrie), exprimarea votului este libera, fiecare avand dreptul de a vota pe absolut cine doreste. Sau va doriti intoarceri la trecuturi nu de mult apuse, in care aveati pe buletinul de vot un singur nume: Ceausescu ?

  3. #23 SP
    Member octav's Avatar
    vai monky, dar nu era nicio jignire...pur si simplu mi-am format o parere despre el, pe care o pastrez pentru mine

  4. #24 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Votul pentru Vadim inseamna votul pentru extremism. Pentru cel care e mereu contra curentului si cel care va aduce mereu argumente contra eternilor hoti (indiferent de partidul din care fac parte).

    Daca mesajul lui Vadim a ajuns la voi (si nu e nimic de condamnat in asta) dar dupa aia optati pentru unul dintre cei doi (indiferent de alegere) inseamna ca de fapt n-ati prea inteles ce voia sa spuna Tribunul inca de prima data.

    Deci... de ce l-ati mai votat?

  5. #25 SP
    Member sentyno's Avatar
    ma rog titlul thread`ului este altu, dar se pare cum spui SI altceva, pac analistii lu peste sar la atac
    octav - te pomenesti ca trebuia sa iti cer tie voie cu cine sa votez nu ?, da` tu macar ai drept de vot ?
    Sunt curios daca o votam pe ****, ce parere ai fi avut

  6. #26 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    faptul ca ai coborat atat de jos incat folosesti injurii ca sa-ti exprimi alegerea politica, spune mai mult decat ar fi nevoie despre votul tau.

  7. #27 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Sa ne revenim - fara atacuri la persoana

    Fiecare voteaza pe cine vrea si fiecare are motivele lui si crezurile pentru care isi exprima un vot LIBER

    Dar nu asta e subiectul acestui thread

    Va reamintesc ca se discuta despre filmuletul in cauza - e fals -> da / nu / nu ma intereseaza

    Parerea mea -> nu este fals, bazata (dupa cum au sustinut si altii mai sus) pe faptul ca Basescu la "cald" nu a negat* ci a incercat o justificare aproape penibila care nu-l disculpa deloc

    *(comparativ in aceelasi context cu reactia pe care a avut'o cand a fost confruntat cu "coalitia Grivco" - cand a zis direct NU si apoi a zis .. a, ba da, etc etc)

  8. #28 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Este de toata jena explicatia lui Basescu din seara aceasta, cum ca "mari experti criminalisti" au analizat filmuletul si au spus ca flilmul este editat video, ca imaginea este alterata si ca prezinta elemente de natura computerizata. Bun dar nici o vorba ca secventa este trucata. Bineinteles ca este editata video si ca este o copie dar la dracu, nu este nimic trucat. Omul asta chiar ne crede idioti !!!
    Mai avea un pic si "plangea" ca atunci cand plangea pe umarul lui Stolo......

  9. #29 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    sunt destui care il cred, asa ca nu stiu de ce ar fi recunoscut ca a dat in copilu' ala lol
    ps...imi poti demoda consola ?lol

  10. #30 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Menţionăm că rezultatul avizului poate fi făcut public doar de către autoritatea care l-a solicitat" a se arată �n acest comunicat.
    Si marinarul declara ieri ca Gardianul si Realitatea au primit aceasta expertiza si nu vor sa o dea publicitatii. Ce mincinos penibil.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts