Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 51 of 51

Thread: Teapa pe internet

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am avut rabdarea s citesc cateva posturi din acest thread (unul fenomenal ) si @liviu15 imi pare rau dar toata vina e a ta. si eu am facut mai multe tranzactii pe okazii.ro si nu am avut probleme, dar e adevarat ca vreo 2-3 saptamani cautam peste tot ca sa gasesc cel mai de incredere user si tot timpul au fost facute face-to-face.

    oricum, am scris aici ca vroiam sa te intreb ceva. dupa ce am citit primul post, ce mi-a trecut mie prin cap: "Ce reviste erau?macar i-a trimis un Playboy sau un Hustler? daca tot i-a tras o teapa macar sa-i fi dat ceva util"

  2. #42 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Asa se intampla cand cauti niste SUPER chilipiruri ... le gasesti . Laptop la 2-3 sute de Ioro n-avea ? Ca vreau si eu ....

  3. #43 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu stiu de ce dar okazii.ro a fost tot timpul ULTIMA varianta pe care am luat-o in calcul cand am cumparat ceva, si sincer daca stau sa ma gandesc nici nu stiu daca am luat ceva in final de acolo, mi se pare ca e 1:1 replica unui targ din asta unde sunt ciori, ghertzoi si alte specimene care vand chinezarii dau tepe si organizeaza alba-neagra.

    Liviu in final ti-ai facut-o cu mana ta cum au zis si cei dinainte, ai gandit tipic romaneste, si poate nu e vina ta pana la urma, e bine oricum ca ti s-a intamplat la varsta asta, macar de acum deschizi ochii mai bine si eviti tepe si mai mari pe viitor.

  4. #44 SP
    Member liviu15's Avatar
    m-au sunat de la politie sa ma prezint maine cu coletul , sa vad ce se intampa.

  5. #45 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    eu intotdeauna caut pe okazii useri din valcea.
    Sa fiu sigur ca nu imi iau clapa.
    Eh sper sa se rezolve problema ta , iti urez succes.

    Daca nu merge asa, ia 1 litru de benzina , afla unde sta...si dai foc la casa...works for me*giggle*(just kidding)

    Mult noroc!

  6. #46 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    hey!..cel putin esti singurul din cate cunosc eu care sa aibe niste reviste de metro "estimate" la 650 ron
    acum serios...nu cred ca o sa reuseasca sa faca ceva cei de la politie. trebuia in primul rand sa deschizi coletul de fata cu cel care ti l-a adus. asa aveai un martor ca nu ai primit ce ai cerut.
    eu n-am avut nevoie pana acum, pentru ca am cumparat "chestii" doar de la cei cat de cat cunoscuti de pe forum, sau foarte cunoscuti(gen Khan), sa fiu sigur ca nu iau teapa...sau, mai stii? pe ebay ai paypal, pe okazii nu stiu, nu am folosit.

  7. #47 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by liviu15 View Post
    m-au sunat de la politie sa ma prezint maine cu coletul , sa vad ce se intampa.
    Ai facut ceva ?
    Un prieten de-al meu a patit-o chiar cu 2 zile inainte de revelion . A luat de pe okazii niste boxe de calculator, iar cand a deschis coletul era o caramida lol
    Stia ca nu mai are ce sa faca asa ca a ras de situatie si si-a vazut de treaba lui.

  8. #48 SP
    Member dwn3d's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Ai facut ceva ?
    Un prieten de-al meu a patit-o chiar cu 2 zile inainte de revelion . A luat de pe okazii niste boxe de calculator, iar cand a deschis coletul era o caramida lol
    Stia ca nu mai are ce sa faca asa ca a ras de situatie si si-a vazut de treaba lui.

  9. #49 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Neatentia costa!

  10. #50 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Doamne...ar trebui sa i se taie capul lu ala la cate tepe a dat.... "a vandut" acelasi telefon la 4-5 persoane....
    pe laga ce a patit liviu si alti user,vreau sa spun ca este bestial threadul....cat am ras...

  11. #51 SP
    Junior Member sica's Avatar

    Mai

    Nu am citit tot, dar cine vrea pot sa ii ajut sa ii gasiti pe acest tepari, nu ai nevoie de jegoasa politie rromana, daca va bagati fiecare ceva in politie, va ajut, nu scriu aici sa nu dau idee la orice prost, si tu cel cu prietenul tau din baia mare, sper sa nu fie prea tarziu, acum am dat peste asta, sa ma scuzi, nu imi dau numar, dar intra pe id-ul beute_feinte , si ii chiar usor de prins, si in spatiul virtual sunt legi nescrise, repet daca vrei, eu te ajut, dar vreau poze cu ala calcat de masina, aruncat in fata trenului, de la etaj, inecat, taiat, vezi tu acolo....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Problema internet. By FishyBon3 in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 21-12-2014, 16:44
  2. Teapa sau realitate ? By DeeJay-RainY in forum Offtopic
    Replies: 17 Last Post: 31-08-2014, 03:11
  3. Internet By HoTSaucE in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 10-04-2012, 01:15
  4. Internet Explorer 9 By GS0Ls in forum Software
    Replies: 9 Last Post: 19-03-2011, 05:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts