Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 162 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162
Results 3,221 to 3,239 of 3239

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #3221 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Felicitari, sa te bucuri de ea. Chiar a fost pret de BF. Eu am ezitat, mi s-a parut prea mare pentru ce imi trebuie mie, dar exista si S9+.
    Oricum, e cea mai buna tableta Android, zboara emulatoarele pe ea.

  2. #3222 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmin1088 View Post
    Felicitari, sa te bucuri de ea. Chiar a fost pret de BF. Eu am ezitat, mi s-a parut prea mare pentru ce imi trebuie mie, dar exista si S9+.
    Oricum, e cea mai buna tableta Android, zboara emulatoarele pe ea.
    Ty ! Da man ! pt emu am luat-o, n64, GF Now, Disney+ .etc. Deci nu sunteti pregatiti sa tineti in mana o tableta de dimensiunea asta si marginile atat de inguste. Comic books, anime… breathtaking!

  3. #3223 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    una e pt cadou de craciun
    Attached Images Attached Images img20231125190354.jpg

  4. #3224 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Afacerea anului pe OLX . Tastatura pt tableta cu 200ron, cand ea e... 1500ron ! Problema este ca e in germana !
    Attached Images Attached Images img_0592.jpg img_0593.jpg img_0594.jpg img_0596.jpg

  5. #3225 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Afacerea anului pe OLX . Tastatura pt tableta cu 200ron, cand ea e... 1500ron ! Problema este ca e in germana !
    Foarte tare. Congrats.
    Vezi daca nu gasesti ceva stickers pe care sa le pui peste taste, sau ceva cover care poate sa ramana mereu cand tastezi.
    Desi nu cred ca la nivelul nostru, ne uitam prea des la taste

  6. #3226 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Foarte tare. Congrats.
    Vezi daca nu gasesti ceva stickers pe care sa le pui peste taste, sau ceva cover care poate sa ramana mereu cand tastezi.
    Desi nu cred ca la nivelul nostru, ne uitam prea des la taste
    Ty man! Ramane asa pt ca are un feeling retro ! Tot in germana avea tastatura si primul meu PC !

  7. #3227 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    • Minge oficiala Derbystar Bundesliga Brillant APS v23 Classic
    • Tricou retro Deutscher Fußball-Bund - replica dupa cel purtat de Gerd Müller in 1974

    PS: Am o colectie de echipamente si mingii de fotbal destul de mare, as spune ca a fost prima obsesie, chiar si inainte de gaming.
    As mai adauga, dar nu stiu exact unde si nu vreau sa fac spam, ca nu le-am 'cumparat acum', sunt luate in ani de zile.
    Attached Images Attached Images echipamente-14-.jpg echipamente-13-.jpg

  8. #3228 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Si mie imi plac tricourile oficiale, am cateva (Borussia Dortumund 2017 tricoul de acasa, VFB Stuttgart de acasa, Germania 2014 away rosu si negru zici ca e al Belgiei , Germania 2022, al Croatiei, al Argentinei si le port cand alerg sau ies la ping-pong.
    Tricoul din link-ul de mai jos l-am ratat pe Amazon, acum are un pret ridicol de mare pe Ebay. Unele sunt destul de scumpe cum a fost tricoul Argentinei din 1986 cu Maradona 10, Le Coq Sportif, insa cauciucul imprimat a iesit la spalat, acum se vede aiurea
    Tricoul nationalei Italiei de fapt tot trening-ul facut de Puma pentru 2022 e iarasi fain

    http://www.ebay.de/itm/114841997106

  9. #3229 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Tools !
    Attached Images Attached Images img_0740.jpg

  10. #3230 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    De la jocurinoi - 59.90 lei:
    Am luat un controller cu fir Spartan Gear pentru PS3, merge si la PC.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  11. #3231 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    15 Pro Max
    Attached Images Attached Images 422c4be9-7715-4277-9937-65c7f3b84ce7_1_102_o.jpeg

  12. #3232 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Creste colectia de tricouri si mingii de fotbal!
    Attached Images Attached Images echipamente-19-.jpg echipamente-25-.jpg echipamente-27-.jpg echipamente-29-.jpg echipamente-33-.jpg echipamente-31-.jpg echipamente-37-.jpg echipamente-39-.jpg echipamente-42-.jpg echipamente-52-.jpg

  13. #3233 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata superb - dar intrebare idioata - le iei pe marimea ta (in caz ca vrei sa le si porti) sau pe marimea "originala" a jucatorului?

    Also, de unde le iei? Ca m-ar interesa si pe mine unu cu Beckham de la Manchester, pe vremea cand era cu Sharp Sau poate chiar si unu de la Real, cam din aceleasi vremuri cu ala a lu Carlos al tau

  14. #3234 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Merci frumos!
    Eu le iau doar L da, marimea mea, dar nu le port niciodata ca sa nu fie nevoie sa le spal, sunt doar pentru colectie!

    Cele noi, de sezon (cum e cel cu Dragusin) le iau direct de pe magazinele oficiale ale cluburilor, iar cele retro/vintage le iau de pe Classic Footbal Shirts unde gasesti doar tricouri originale si nu chiar orice. Un bun marker al calitatii este faptul ca tricourile nu au acelasi pret ci mai degraba preturi diferite in functie de gradul de uzura, inainte de a fi puse la vanzare trec fiecare printr-un control al calitatii si oamenii se asigura ca sunt genuine, fie ca sunt direct de la jucatori, copii de mingi, etc, fie ca sunt procurate la vremea lor tot asa pe canale oficiale de la cluburi ori pur si simplu copii originale de la Adidas, Nike, Puma, etc...

    Spre exemplu acum vanez ca o hiena tricou cu Arsenal (Henry 14 Home) si Liverpool (Gerrard 8 Home) si nu au decat S sau XXL momentan.
    Mare atentie la site-uri fantoma ca Retro Club Kits sau Urbn Footbal unde gasesti orice vrei la un pret fix de 'numai' 50 de euro. In general la tricouri, sa te feresti de magazinele care au 'oferte' si unde gasesti orice tricou cu orice jucator cu toate marimile, alea sunt fake.

    Uite aici cu Beckham:
    https://www.classicfootballshirts.co...l?printed=2118

    Uite un filmulet de prezentare extrem de elocvent unde se vede ca nu e doar un depozit din China care face print-uri ieftine:


  15. #3235 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Creste colectia de tricouri si mingii de fotbal!
    Pentru nationale ai vreun site? m-ar interesa Franta-Zidane. am cautat pe site-ul pe care l-ai pus aici, dar nu am gasit si echipe nationale. arata super btw felicitari.

  16. #3236 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc! Au si cu nationale dar nu exista filtru pentru asta, habar nu am de ce.
    https://www.classicfootballshirts.co...q=Zidane+%2310

  17. #3237 SP
    Member codpin's Avatar
    Cumparate in ultima luna, astea ar fi cam cele mai mari achizitii. Au mai fost si un flash Godox si ceva accesorii de la Peak Design dar la alea nu le-am mai facut poze.

    1. Canon RF 24-70mm 2.8L - o bijuterie de obiectiv. Sharp pe toata lungimea de zoom si suficient de rapid pentru o separare a subiectului aproape la fel de buna ca un prime. Luat de pe ebay Germania, ca nou, la 70% din pretul lui de lista. Inca are garantie de la Canon.

    2. Canon RF 100-400mm - asta a fost mai mult o decizie de moment. Am vazut niste videos pe YT cu wildlife photography si m-am indragostit. Nu o sa merg eu prin safari prea curand asa ca am zis sa incep cu ceva mai accesibil la pret. Tot ebay Germania, cu tot cu transport am iesit la juma de pret fata de unul nou. El e in stare impecabila.

    Atasez si o poza facuta de la mine de la geam cu o vrabiuta curioasa. Astept sa am ceva timp si vreme frumoasa sa ies la pozat cu ele.20240313_192135.jpg20240417_181850.jpgg38a6507-2.jpgg38a6461.jpgg38a6489-2.jpgg38a6468.jpg

  18. #3238 SP
    Member adin33's Avatar
    Cumpărate de pe olx la 450 cu transport inclus 👍
    Attached Images Attached Images img_1707.jpeg img_1708.jpeg

  19. #3239 SP
    Member adin33's Avatar
    Cumpărată de pe olx la 250 cu tot cu transport.
    Attached Images Attached Images img_1715.jpeg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 162 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22164 Last Post: 23-04-2024, 23:37
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts