Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Depunerea Juramuntului , Barrack Obama Presedinte a Statelor Unite ale Americi

  1. #1 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

    Depunerea Juramuntului , Barrack Obama Presedinte a Statelor Unite ale Americi

    so (acuma ma uit pe Realitatea cum depune juramantul Obama) ce parere aveti ? va place Obama ?

  2. #2 SP
    Junior Member Danny14's Avatar
    dupa parerea mea Obama va face o treaba mult mai buna decat Bush. Plus ca este mai simpatic. Cu siguranta dupa el nu se vor arunca pantofi

  3. #3 SP
    Member mihaif27's Avatar
    E foarte greu sa faci o treaba mai proasta decat Bush...

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sper sa faca o treaba buna.

  5. #5 SP
    Senior Member huber's Avatar
    OBAMA the Best

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Cah... Pervers individu'! And liar...

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    ba deci numi place sa zic, dar de ce tot atat ii pupamincur pe americani ?romania/europa depinde de america ? criza a venit la ei nu la noi.din cauza lor se alarmeaza toata lumea degeaba.this is s**k`s

  8. #8 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Criza... pai criza a ajuns la noi din cauza globalizarii...
    Si uite cum toata Europa depinde de un singur stat... ironia sortii? Peste cativa zeci de ani s-ar putea sa vedem o uniune a intregii planete (adica nu ca s-ar putea, ci vom vedea, pentru ca asta se tot incearca acum - unirea a cat mai multe state sub o singura umbrela, iar noi cei din Europa sunte "cobaii" pe care se incearca prima oara asa ceva si se pare ca este un succes ) Vedeti ca deja ni s-au impus reguli farte stricte dupa ce am intrat in UE si vom devenii cu totii din ce in ce mai egali si mai standardizati, ca sa zic asa. Uitati cum se impune limba engleza peste tot unde te duci, lafel si euro in Europa, dolarul in alte parti si tot asa. Obama... nu face nici cat ce e negru sub unghie - he is just a puppet of powerfull & influence people!
    Va dati seama ca pe viitor daca mai apucam, e posibil sa traim intr-un "comunism" la nivel mondial?
    Toata puterea asupra unui om, toti cu acelasi nivel de salarizare (nu conteaza ca esti geniu sau criminal), aceasi armata etc. Probabil nu vor mai fi razboaie cu ocazia asta dar.... vom duce dorul diversitatii...
    Asa ca i don't give a **** about Obama! Traiti-va libertatea

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    +1 , this S**t must be stopped.

  10. #10 SP
    Member dogdan's Avatar
    calm down...ati citit prea multe carti despte teorii conspirative?
    obama e ok,adica nu cred ca va face ceva iesit din comun in mandatul sau ,dar fatza de bush e chiar ok.

  11. #11 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    macar Bush era idiot,nu aveai de ce sa iti fie frica de ce ar putea sa faca,dar intotdeauna oamenii diplomati si care par cu capul pe umeri si stiu ce fac sunt cei mai de temut...
    eu cred ca ceva e putred in Danemarca cu omul asta...
    in fine
    fuc america cu indoctrinarea si spalarea lor sociala

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    calm down...ati citit prea multe carti despte teorii conspirative?
    obama e ok,adica nu cred ca va face ceva iesit din comun in mandatul sau ,dar fatza de bush e chiar ok.

    Judecand ca suntem in epoca informatiei, pana si teoria conspiratiei poate fi considerata o informatie. Judecand ca nu te poti baza pe ceea ce ti se ofera in media ca si informatie, pe ce sa te bazezi? Pe instinctul ca toti oamenii sunt buni mai putin aia care sunt prosti? De ex, despre Obama, contracandidata sa - H.C.- a declarat in campanie ca ar apartine unei biserici/ secte care doreste eliminarea tuturor albilor. Cum a iesit din competitie a devenit fanul sau numarul 1, dupa cum a declarat si ea. Inteleg ca in politica se mananca ra*at dar nici chiar asa... Ce sa creada omul normal, de rand, ca Obama mananca oameni dar apoi nu mai mananca... Repet.. acest lucru nu a fost teorie a conspiratiei sau ceva.. a fost un "fact" utilizat in campanie.

    Oricum.. asta este doar parerea mea.. nu stiu daca altii sunt de acord cu mine sau nu.. am dorit doar sa iti raspund la intrebare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 14 Last Post: 07-03-2014, 22:13
  2. Barack Obama in Madden NFL 11 By Honord in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 28-07-2010, 13:20
  3. Monster Hunter Freedom Unite Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 08:37
  4. Obama sau McCain ? By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 29 Last Post: 09-11-2008, 14:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts