Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 38 of 38

Thread: Zinodaur GAMING - canal de Youtube

  1. #21 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Avea probleme emulatorul. Eu trecusem de partea aia, nu murisem. Dar se pare că emulatorul filmează ce vrea. Ori asta, ori... FANTOME

    ---------- Post added 03-06-2012 at 04:29 AM ----------

    N-a ieșit at�t de bine cum speram fiindcă nu a fost prima oară c�nd am jucat Custom Story-ul ăsta, dar tot m-am speriat. Oh well.



    ---------- Post added 03-06-2012 at 05:58 AM ----------



    de reținut: mult mult mult prea mult "f*cking". am fost atenționat de două persoane p�nă acum. o s-o las mai moale.

    ---------- Post added 03-06-2012 at 06:09 AM ----------

    ugh. mă bate g�ndu' să fac in rom�nă, dar nu vreau să fiu urmărit numa' de copii de 12 ani.

  2. #22 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu cam la orice filmulet de gen facut in engleza nu rezist sa ma uit mai mult de 30 de secunde ca ma plictisesc...iti zic o mie de oameni sa le faci in romana

  3. #23 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    O să fac și clipuri in rom�nă, doamne. O să le pun pe canalu' principal pe alea in rom�nă. Dar pe ăsta vreau să le fac in engleză.

    ---------- Post added 04-06-2012 at 02:17 AM ----------



    cred că a ieșit mai ok ăsta.

    also, SĂ MĂ CEVA PE EL DE WEBCAM RECORDER. imi poate recomanda cineva un soft care să inregistreze BINE camera web ? fără să sară frame-uri și rahat ?

  4. #24 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Stiu unul din cei mai populari youtuberi care face gameplayuri la muuulte jocuri de groaza si unele amuzante.Are si facecam.Aaa...are doar 1.000.000 si ceva de subscriberi

  5. #25 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu nu-l stiam....nu ma uit la pwediepie de cand s-a lansat pe youtube...no ****

  6. #26 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eu nu-l stiam....nu ma uit la pwediepie de cand s-a lansat pe youtube...no ****
    Bravo tie! BROFIST!

  7. #27 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Stiu unul din cei mai populari youtuberi care face gameplayuri la muuulte jocuri de groaza si unele amuzante.Are si facecam.Aaa...are doar 1.000.000 si ceva de subscriberi
    Asa...si? Si ce daca il stii? Am vazut ca te tot bagi in seama si pe alte threaduri. Vrei sa te cunoasca lumea? Faci post-hunting? Ca nu inteleg

  8. #28 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Ce rai sunteti ma... voi erati mai breji la varsta lui?

  9. #29 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    We are badass...
    CSergiu:da' tu cum esti cu el...?

  10. #30 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    N-am mai facut nimic pe canalul de gaming, damn it. Imi trebuie un pc mai bun, altfel nici Super Mario Bros nu pot sa inregistrez.

    in alta ordine de idei, nu-mi place pewdiepie. imi placea inainte, dar mi-am dat seama ca se preface, and that took out all the fun. eu pe de alta parte, ma cac pe mine atunci cand ma joc ( intrebati-l pe cata96 cum faceam pe skype ).

  11. #31 SP
    Member Xristina's Avatar
    Moar Amnesia plox, in english plox, be scare plox so I can rofl @ work.

  12. #32 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    Moar Amnesia plox, in english plox, be scare plox so I can rofl @ work.
    I subscribe to this. Subtitrarile sunt de milioane

  13. #33 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    Moar Amnesia plox, in english plox, be scare plox so I can rofl @ work.
    De ce in engleză ?

  14. #34 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Zinodaur GAMING - canal de Youtube

    Because you can!si mai bine faci in engleza, astfel copii de 10ani nu.mai inteleg "ce dreq"se intampla..."lol adik plm numai inteleg ce se intampla...nam invatat enhleza la scoala...iar ma-ma are cratima"...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  15. #35 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    a se observa:

    1. era plina zi
    2. era cineva langa mine
    3. sunetul era prin boxe

    si eu tot faceam asa. acum imaginati-va 3 noaptea, singur acasa, intuneric, casti pe urechi. o sa si vedeti zilele urmatoare poate

  16. #36 SP
    Member Sadismek's Avatar
    "P***a mătii" Jur că nu m-am putut opri din r�s

  17. #37 SP
    Member Xristina's Avatar
    Eu personal vreau in engleza pentru ca imi place mult mai mult sa vad gameplay la un joc cu voice overul facut in engleza decat in romana.

  18. #38 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu m-ar deranja să fac in engleză, că de speriat mă sperii in orice limbă, dar am un accent așa cretin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Canal Youtube Gaming PC/PS3 By OvYdiu16 in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 04-02-2015, 19:35
  2. Canal TV gaming By BoDoPSX in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 26-05-2013, 12:46
  3. PlayStation are canal pe Youtube By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-10-2008, 13:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts