+ Reply to Thread
Page 17 of 25 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 321 to 340 of 489

Thread: Propuneri.. again :)

  1. #321 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Vad ca ai introdus la "Recent in Forum" thread-uri Media Library. Nu se poate face ceva sa nu mai apara ? Eu cand intru pe forum ma uit la recent in forum sa vad ce se mai discuta ... acum vad doar videos

  2. #322 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Vad ca ai introdus la "Recent in Forum" thread-uri Media Library. Nu se poate face ceva sa nu mai apara ? Eu cand intru pe forum ma uit la recent in forum sa vad ce se mai discuta ... acum vad doar videos
    Fixed!

  3. #323 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    "hăhăhăhăhăhăhăhhăhhăuăhăuuu" presupun ca inseamna mai putin de 2 luni, avand in vedere ca de-atunci te-ai inregistrat pe CG, nu? Well, unii asteapta de 3 ani schimbarea asta. They win (for now)
    �nainte să vin aici, umblam pe un alt forum cu inițialele CG de ~3 ani, pe acolo practicam v�nzare/cumpărare. Ei n-au facut nimic in privința asta, tu da. Doar mi-am zis părerea dacă tot se făcuse o astfel de schimbare, nu știam că va conta vechimea userului doar pentru o simplă idee, mai bine tăceam.

    Oricum noul format este mult mai bun, nu moare lumea dacă selectează mai multe categorii din advanced search (asta pentru știutori), măcar nu mai văd anunțurile de la celalalte console la o simplă căutare.

    Quote Originally Posted by MonkY
    Si ce facem atunci cu cei care schimba console sau accesorii?!?
    Quote Originally Posted by Iulian
    [...] sau hai, doar "Sony: Jocuri Console" și altă categorie "Sony: Console și Accesorii"
    Cred ca ințelegi unde ar intra după mine anunțurile cu schimburi pentru jocuri, respectiv console & accesorii pentru fiecare brand. Nu cred că este capăt de lume apăr�nd anunțuri cu "schimb" impreună cu alte threaduri cu un "V�ND" mare in față. Incă o dată umila părere a unui user cu vechime 2 luni.

  4. #324 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iulian, indiferent daca vorbim de un user CG inregistrat de 2 luni sau de 3 ani, aici e vorba mai mult de comunitate, de feedback-ul primit de-a lungul timpului... insa conteaza fiecare opinie. Si ca dovada, chiar am stat si am analizat lucrurile un pic "la rece" ieri... desi inseamna si mai multa munca pt. mine, vom vedea pe forum ce va iesi

    Oricum nu vom reusi sa-i multumim pe toti, asta e sigur...

  5. #325 SP
    Member Iulian's Avatar
    Mă deranjase partea cu "tu esti de 2 luni, unii asteapta de 3 ani schimbarea asta. They win (for now)". Contează asta? �n două luni �mi pot forma aceeași părere despre organizarea ariilor și pot fi la fel de nemulțumit si nerăbdător pentru o schimbare. Se poate pl�nge și un user cu vechime una bucată zi pentru aceeași problemă, nu contează, s-a inscris pe forum, face parte din acea comunitate de care zici tu, drepturi egale in a-și forma o părere și a pronunța nemulțumirea.
    Poate am �nțeles greșit vorbele tale, o restanță idioată la Algebră azi dimineață la 8 și dormit doar 2-3h inainte. Am moțăit random după ca un moș 1-2h cu pauze si acum nu mai pot dormi, chit că mă doare capul de oboseală.

  6. #326 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Te inteleg... eu de o luna nu mai stiu ce-i ala somn de mai mult de 2 ore. Anyway, cam asta este forma la care am reusit sa aduc aria de Bazar Console... plus alte sectiuni pe Bazar. O fi ok, n-o fi ok... eu tot verde vad. So, see you later

    P.S. Aici nu se posteaza "nemultumiri" ci "propuneri"

  7. #327 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oare se poate sa aveam Subscriptions mai la indemana? Trebuie sa intru mereu pe forum apoi quick links si abia apoi Subscriptions. Cred ca majoritatea intai merg acolo si apoi in alte parti pe forum.

  8. #328 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Oare se poate sa aveam Subscriptions mai la indemana? Trebuie sa intru mereu pe forum apoi quick links si abia apoi Subscriptions. Cred ca majoritatea intai merg acolo si apoi in alte parti pe forum.
    Daca dai pe "Settings" te duce sa vezi "Subscribed Threads with New Posts". Si acolo ai in stanga "My Subscriptions" daca vrei sa le vezi si pe cele care nu posturi necitite .

  9. #329 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sau poti chiar sa-ti faci un bookmark cu pagina: http://www.consolegames.ro/forum/sub...ewsubscription

  10. #330 SP
    Junior Member PiTbull's Avatar
    Unde trebuie sa postez daca am o intrebare generala legata de forum ?
    In fine intrebarea mea e: Cum se poate schimba titlul unui user..adica sa nu apara member si nu stiu ce...multumesc in avans

  11. #331 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PiTbull View Post
    Unde trebuie sa postez daca am o intrebare generala legata de forum ?
    In fine intrebarea mea e: Cum se poate schimba titlul unui user..adica sa nu apara member si nu stiu ce...multumesc in avans
    Ai la Settings - Custom User Title: http://www.consolegames.ro/forum/pro...do=editprofile

  12. #332 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Poate ca vorbesc prostii dar va rog sa ma corectati:Vad din ce in ce mai des useri noi care deschid theard-uri de genul:vand ,cumpar, cu diverse intrebari etc. in aria consolelor, decat sa posteze la bazar sau la theard-urile dedicate.Nu de alta dar dupa ce ca sunt multe thred-uri mai deschid si ei unele inutile.Vroiam sa intreb daca se poate ca automat,atunci cand se inregistreaza pe forum userii noi sa li se afiseze regulamentul in fata,iar in cazul in care nu se respecta regulile sa li se aplice mici sanctiuni.

  13. #333 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca sa te parafrazez, FishyBon3... "vorbesti prostii". La inregistrare, chiar inainte de a se creea username-ul, iti este indicat de agreement pagina cu Regulamentul CG. Sa zicem ca n-ai chef sau "semnezi ca primarul", dai Accept, primesti email de confirmare... intri pe CG, si primul lucru care esti rugat sa faci (de fapt nu rugat, obligat, asa cum am fost noi toti la un moment dat) este sa citesti threadul cu Regulamentul. Deci NU, nu exista posibilitatea sa fi fost cineva care sa nu fi vazut pagina respectiva. Faptul ca nu l-a citit, nu e o scuza. Iar pentru cei care posteaza aiurea, aveti buton de Report. Dati Report, noi ii sanctionam si mutam threadurile, si asta este. Nu putem sa-i tinem "de manuta" la fiecare post

  14. #334 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Monky, mi-ar placea un View Count la pozele din albume. Macar sa am idee daca cineva se uita la ele sau le pun degeaba
    Mersi

  15. #335 SP
    Member Cata96's Avatar
    Monky ai putea pune un Dislike Button....caci e urat doar cu Thanks
    TE IMPLORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #336 SP
    Admin MonkY's Avatar
    We only share the good things arround

    Serios acum, voi va intrebati vreodata la ce folosesc butoanele acelea de sub fiecare post? Ia vezi Cata96, cel cu steluta oare pentru ce o fi? Oare ce o insemna disaprove...

    ---------- Post added 17-08-2011 at 05:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Monky, mi-ar placea un View Count la pozele din albume. Macar sa am idee daca cineva se uita la ele sau le pun degeaba
    Mersi
    Si mie mi-ar place tbh. Din pacate, developerul care se ocupa de all albums si-a luat talpasita. Cu greu am reusit sa repar ca macar sa nu mai iasa imaginile din marimea fixa a website-ului. Din pacate, si pe cele mici le va face cam mari

  17. #337 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    We only share the good things arround

    Serios acum, voi va intrebati vreodata la ce folosesc butoanele acelea de sub fiecare post? Ia vezi Cata96, cel cu steluta oare pentru ce o fi? Oare ce o insemna disaprove...

    ---------- Post added 17-08-2011 at 05:50 PM ----------


    Si mie mi-ar place tbh. Din pacate, developerul care se ocupa de all albums si-a luat talpasita. Cu greu am reusit sa repar ca macar sa nu mai iasa imaginile din marimea fixa a website-ului. Din pacate, si pe cele mici le va face cam mari
    Hmm eu sunt mai orb......dar nu vad unde e acel fantastic buton
    Eu ce vad este un reputation care nu prea conteaza.... si unul de report
    Daca nu imi place ce posteaza cineva nu inseamna ca trebuie sa dau report
    Dar ce doream eu e ceva care sa fie opusul butonului thanks care sa fie si el vizibil
    Mersi
    Attached Images Attached Images f3etfrwfw.jpg

  18. #338 SP
    Member Alex's Avatar
    No comment............
    Attached Images Attached Images f3etfrwfw.jpg

  19. #339 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex View Post
    No comment............
    Cant use it.........
    Si oricum nu e Dislike Button... ala e pt reputatie
    Daca e asa acolo este si pt Rep+ ceea ce inseamna ca Thanksul e degeaba?!

  20. #340 SP
    Junior Member xBulk's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex View Post
    No comment............
    Butonul acela e de reputatie.Un button de dislike/groan e cu totul altceva.
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Cant use it.........
    Si oricum nu e Dislike Button... ala e pt reputatie
    Daca e asa acolo este si pt Rep+ ceea ce inseamna ca Thanksul e degeaba?!
    Thanksul da +5 de exemplu iar cand dai +rep la cineva ii dai atata rep cat ai power rep-ul nu e un numar definit difera la fiecare user

+ Reply to Thread
Page 17 of 25 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  2. Help!? ( Again ) By yoyokid in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 30-08-2009, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts