+ Reply to Thread
Page 2 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 652

Thread: ConsoleGames.ro website news

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Cine ajunsese la level 100 ?!?
    Tu, cine altcineva ?

  2. #22 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De la atata spam iti dai seama,nu?

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    - scazut numarul de news-uri de pe homepage... sa fie un pic mai compacta pagina si mai usor de incarcat.
    - am marit numarul de tag-uri si modificat problema cu x360 = xbox 360 si xbox360 = xbox 360. In felul acesta va exista un singur thread chiar daca userul introduce gresit
    - activat pagina de Maps (google maps) unde sper sa ne putem vedea frumusel pe harta (ajuta si la intalnirile intre forumisti). E foarte simplu sa zici "intra pe Console Games Forum si vezi ca sunt in Militari
    - am modificat automerge-ul sa intre in actiune la 12 ore dupa ultimul post (fata de 24 ore inainte). Also, am scos mesajul acela cu "Automerged Doublepost" pentru ca era annoying.

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum aveti inca o functie care sa va ajute sa cautati mai rapid. Intr-un forum puteti bifa acum "Search titles only" din popup-ul Search this forum (as in screenshot). Hope it helps.
    Attached Images Attached Images 2008-10-27_013527.png

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, avem un nou header (after all) si am decis sa activez si style-ul mai luminos (care e in teste de mult prea mult timp din pacate). Astept opiniile voastre si mentionez ca headerul sigur se va schimba (vom adauga/scoate personaje).

    Pentru a alege noul style, aveti un droplist jos in pagina, sau in User CP - Edit Options - Forum skin - Console Games Light Style. Sper ca va place.

  6. #26 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Love the Header, not so much the Console Games Light Style! M-am invatat cu negrul...

    Oricum, 10x!

  7. #27 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, avem un nou header (after all) si am decis sa activez si style-ul mai luminos (care e in teste de mult prea mult timp din pacate). Astept opiniile voastre si mentionez ca headerul sigur se va schimba (vom adauga/scoate personaje).
    E prea copilaresc,parca e un anime site.Tot ce e dupa logo-ul CG strica total skin-ul asta negru care da "clasa" forumului.So slick n clean...y'know ? ..and then comes the anime.

    Ha,chiar ca e "lighter" skin...speram la un albastru deschis,e mai OK negru decat gri.

  8. #28 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Mie imi placea mai mult cu header-ul care era inainte....

  9. #29 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Dragut logo-ul, dar MULT prea multe personaje

  10. #30 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    No offence, dar sunt prea multe personaje pe header.. e prea incarcat

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Prea incarcat, dar o schimbare este oricand binevenita .

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ok, ok... i'll change it... daca stiam nu ma mai munceam la el
    Sry...

  13. #33 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Daca mai scoti 2-3 persoanje ar fi super.
    Skin-ul light e genial Mersi mult Monky.

  14. #34 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Super tare header-ul. Nu inteleg ce nu va place. Macar acum pot sa apas oriunde in partea de sus si ma duce in home page.

  15. #35 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Pentru cei care nu se descurca prin USER CP: Theme-ul se schimba din EDIT OPTIONS si la ultimul chenar de sus in jos se alege acum Console Games Light Style

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, am pus un logo mai simplist (thx to alalalt)... pana la noi decizii. Se pare ca nu a placut faptul ca e prea "incarcat"

  17. #37 SP
    Member alalalt's Avatar
    Arata bine (ar fi fost culmea sa spun ca nu-mi place ), dar parca merge centrat (pana cand apar reclamele).

  18. #38 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate mai e de muncit la el... nu-mi place ca nu este albastrul nostru initial... dar, deh, graba strica treaba...
    Cat despre centrat, ar arata ca si cand si-ar fi luat zborul site-ul
    Poate gasim ceva cu albastru sa il mai continuam...

  19. #39 SP
    Member alalalt's Avatar
    YM me si lucram amandoi

  20. #40 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Nice one Monky
    Si cel de mai devreme arata binisor, chiar daca era mai incarcat.
    A avut idee buna alalalt cu aripioarele alea vectorizate la sigla cand a fost concursul acela

+ Reply to Thread
Page 2 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tech News pe ConsoleGames.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 4 Last Post: 19-09-2012, 11:57
  2. Phishing: website-uri fake By AlanPoe in forum Software
    Replies: 12 Last Post: 09-01-2010, 02:20
  3. Website Time Zone By istrategie in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 16-01-2009, 21:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts