Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 237

Thread: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

  1. #81 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pune domne MARE pe prima pagina, cu ROSU eventual. Pune la fiecare clic pe fiecare pagina pop-up, baga totul in your face, altfel nu se simte lumea si se face ca ploua si nu vede. Daca asa se trezesc colegii forumisti, asa sa fie.
    De acord, sau o chestie cum era cu gameplace, pe fiecare thread la sfârşit, chiar si pt cei verzi, e pt o cauza nobila si nu cred ca moare nimeni.

    @raverx Referitor la cazul celălalt, ar trebui sa stii ca Rasko e mai glumeţ, majoritatea glumelor chiar ft. bune iar tu esti mai cârcotaş, eu mai obsedat cu respectarea limbii române s.a.m.d., fiecare cu ale lui , important este deocamdată sa salvăm forumul si ne certam altădată

  2. #82 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    De acord, sau o chestie cum era cu gameplace, pe fiecare thread la sfârşit, chiar si pt cei verzi, e pt o cauza nobila si nu cred ca moare nimeni
    Si eu sunt de acord cu aceasta idee .

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Noh ca tot veni vorba, ma fac verde si pe 2014 in avans daca-l aduceti inapoi pe Mentorica.
    Done! Ai pana in Aprilie 2014... sper sa nu ramai doar tu si mentorica pe forum pana atunci
    In alta ordine de idei, ne apropiem de 20%... ceea ce nu e rau deloc.

    Facem un "fond" gen "Salvati-l pe mentorica!". Cand s-a strans mia de euroi, il chemam inapoi, si-i dam si premium pana in 2020
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Word! Si cand zic word, word e!!
    Excel! Te-am batut!

  4. #84 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Noh ca a urcat scroafa in copac, adica io si m-am invatat cu paypalu asta.

  5. #85 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Iti schimba si numele in Raskorica? Si te faci verde si pe 2015

  6. #86 SP
    Member eneea's Avatar
    prin pay[al, la ce adresa trimit banii??

    ---------- Post added 17-01-2013 at 07:16 PM ----------

    m-am descurcat

    ---------- Post added 17-01-2013 at 07:27 PM ----------

    5 euroi si de la mine...o sa mai donez pe viitor ...ar fii pacat ca-mi place comunitatea

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    5 euroi si de la mine...o sa mai donez pe viitor ...ar fii pacat ca-mi place comunitatea
    Thanks! That's the spirit!

  8. #88 SP
    Member LeGenD's Avatar
    L.E: maine cred ca fortez o donare...desi stau extrem de prost cu banii

  9. #89 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Takeover is done! Mare si cu mult text care sa sara in ochi...

    Grey l-a facut superb, dar eu l-am stricat, asa ca accept toate oualele stricate... Daca insa si acum mai are cineva ceva de comentat pe sistemul "eu n-am stiut, ca n-am vazut nicaieri"... atunci, i give up!

  10. #90 SP
    Member LeGenD's Avatar
    vezi ca partea din dreapta e incompleta "ajutat-ti comunitatea pr..." sau poate nu imi incarca mie toata pagina ....ma rog, ideea e ca se vede bine cerinta

  11. #91 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca mai vine cineva cu sfaturi si idei, va gasesc si va bat. La propriu, nu figurat. Cu palmi, sa nu lasam urme.

  12. #92 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Inca un strop de speranta si de la mine pt CG!

  13. #93 SP
    Member Game101's Avatar
    Cum imi fac cont premium? As vrea sa ajut si eu cum dau de niste bani si sa imi fac un cont premium.

    L.E. Am aflat. Nu ma mai complic cu Paypal, o sa fac o donatie direct in contul Raiffeisen.

  14. #94 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Citisi postul #1?

  15. #95 SP
    Member Game101's Avatar
    Mi-am amintit ca acolo sunt detalii despre asa ceva.

  16. #96 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Inca o lictatie de la mine, get it while it's hot! Licitatie: PlayStation Move - complete pack

  17. #97 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Daca mai vine cineva cu sfaturi si idei, va gasesc si va bat. La propriu, nu figurat. Cu palmi, sa nu lasam urme.
    no no raskovel nu fi agresiv si mai doneaza ceva...

  18. #98 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Te tot caut pe lista de donatii si nu te gasesc, te tot caut pe lista de donatii si nu te gasesc. O donatie, doua donatii! Toate donatiile vor apela la tine.

  19. #99 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu propun sa se instaureze legea martiala..sa fie inchise toate thread-uriile de vanzari pana pe 1..vrei thread de vanzari dai 5 euro(bineinteles doar cei care n-au donat)...situatiile disperate cer masuri disperate...sunt unii care vand de o gramada de timp in mod constant si n-au donat un leu


    ceva de la mine

    http://www.consolegames.ro/forum/f76...-a/#post923595

  20. #100 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca ideea lui Grey cu takeover-ul a dat roade. Deja am ajuns la 25% si 491 EUR. Ceea ce nu e rau deloc. Cred ca putem... inca un pic de mobilizare si reusim.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Bethesda va tine o conferinta de presa la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 23-02-2015, 00:15
  2. Zvon: Xbox 720 are nevoie de Kinect sa functioneze By MiniEmotion in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 16-02-2013, 02:10
  3. Cine are nevoie de Photoshop? By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 2 Last Post: 14-04-2012, 01:00
  4. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 00:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts