Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cel mai bun gamepad este:

Voters
343. You may not vote on this poll
  • Atari 2600

    0 0%
  • SNES controller

    0 0%
  • N64 joypad

    2 0.58%
  • Sony DualShock

    30 8.75%
  • DualShock 3 - SixAxis

    125 36.44%
  • Xbox S Shape

    1 0.29%
  • Xbox 360 gamepad

    167 48.69%
  • Wiimote

    12 3.50%
  • Dreamcast

    0 0%
  • Not listed

    3 0.87%
  • GameCube Wing

    2 0.58%
  • GameCube WaveBird

    1 0.29%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 55

Thread: Care este cel mai bun controller pentru console ?

  1. #21 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Dualshock 3 + grip triggers devine complet La 360 pe langa faptul ca d-pad-ul este loose, ma si dureau foarte tare buricele degetelor de la butoane.

    ...recunosc ca am tendinta sa apas ca disperatu'...imi imaginez un tekken cu controller-ul de 360

  2. #22 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Button masher, that's why I kick your ass

  3. #23 SP
    Junior Member Rudy's Avatar
    ma gandeam ca controleru de ps3 are un avantaj cu acel bluetooth, ca poti misca gamepadu ca la wii

  4. #24 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Rudy View Post
    ma gandeam ca controleru de ps3 are un avantaj cu acel bluetooth, ca poti misca gamepadu ca la wii
    poti face cu toate ca la wii, cu conditia sa ai firu lung

    @tekken: see, now you made me mad!...sad...

  5. #25 SP
    Junior Member Rudy's Avatar
    ,am o intrebare ffocus-daca eu mi-am facut un gamertag de USA si acuma am gandesc sa-mi cumpar gold, o sa mearga reedemcode?(consola mea e PAL) ...mersi anticipat

  6. #26 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    DS2 e cel mai bun. La PS3 eu am Sixaxis cu triggere, insa mi se pare prea usor. Vibratiile nu ma intereseaza, ma streseaza...

    Geniala faza cu troll-ul sick...

  7. #27 SP
    Member collector's Avatar
    intre atari 2600 si xbox 360 .. inclin totusi spre xbox , ptr ca ala la atari mi s-a bulit(de atata frecat) si a trebuit sa-mi fac eu altul din sonerii (dealea de pui la usa )

  8. #28 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    DualShock 3 - SixAxis = 10x

  9. #29 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Din punctul meu de vedere controlerul de GameCube are layout-ul ideal, din pacate nu este in acest poll, am votat pentru cel de xbox360 din cauza ergonomiei, din cele 3 controlere pe care le am (DualShock Rumblepad 2, Chillstream PS3, Xbox360 common) este intr-adevar cel mai ergonomic.
    Despre Wiimote, eu zic ca se incadreaza in alta categorie de controllere, defapt cred ca are propria lui categorie, nu este tocmai un controler clasic.

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Din punctul meu de vedere controlerul de GameCube are layout-ul ideal, din pacate nu este in acest poll
    Fixed. Chiar nu stiu de ce nu a aparut initial (doar atasasem si poza cu el). Sorry.

  11. #31 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Dupa mine cel de Xbox 360 e cel mai buneare layout exceptional,vibrati la fel de bune ca dualshock 3, pacat ca nu are sixaxis decat daca ii atasezi xcm betstilt.

  12. #32 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    DualShock 3 pentru ca are si motion sensing si vibratii

  13. #33 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am votat dualshock 3 chit ca am xbox 360!

  14. #34 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Am jucat jocuri cu mai toate controlerele existente. In prezent cel mai confortabil mi se pare cel de X360 si spun asta dupa ce am jucat ani in sir cu PS2 controller. Ambele au probleme in ceea ce priveste D-Pad-ul, iar din acest punct de vedere, cel mai bun controler mi s-a parut a fi cel de Sega Megadrive 2, cu 6 butoane A. B, C, X, Y, Z.

  15. #35 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    X360 Chiar e usor de folosit

  16. #36 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    DualShock 3 Sixaxis

  17. #37 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nici nu cred ca ai testat alte controllere si te bagi in seama,mai invii multe threaduri de jumate de an?

  18. #38 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    am testat de xbox de wii si ps 1 si 2 si ps3 deci taci plz.sry sry sry de offtopic lol

  19. #39 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Pt. mine cel mai bun e dualshocku-ul.Deoarece , pur si simplu , m-am obisnuit cu el.

  20. #40 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    sincer dualshock-ul e groaznic ultimul loc clar! dupa cateva ore de dualshock cand pun mana pe gamepad-ul de xbox360 am o revelatzie) glumesc dar nu se compara gamepad-ul de xbox360 are 10 clase peste 'dualEshEck'!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 17-11-2015, 23:51
  2. Replies: 15 Last Post: 18-06-2014, 00:29
  3. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  4. Care este cel mai bun publisher ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 60 Last Post: 29-12-2010, 21:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts