Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 284

Thread: Anthem

  1. #81 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Yup! Deschis consola, search store dupa anthem si a aparut demoul, downloading now!

    Awesome, thanks!

    le: tocmai am realizat ca demo-ul e disponibil pt toti pt download, dar cei cu vip access (friend referral) il pot juca de pe 25.

  2. #82 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai demo-ul il vede doata lumea. Doar ca odata ce intrii in el, daca nu ai invite de la cineva care are precomanda sau daca nu ai tu precomanda, nu poti merge mai departe.

  3. #83 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gata, văd că a fost luat și ultimul

  4. #84 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Iti da ceva detalii cine a dat redeem? User, tara orice? Ca eu nu-s sigur ca am reusit, chrome la inceput statea in loading, am incercat pe edge si pana ce mi-am adus aminte parola de la origin pt edge, deja dadusem refresh pe chrome si "cred" ca terminase cu redeem-ul. Pe site la origin sau pe app nu vad nimic diferit, dar am dat jos demo-ul si pe pro si pe pc, vad vineri daca merge.

    Practic ajunsesem la pasul cu alegerea platformei si oriunde dadeam click nu se intampla nimic.

  5. #85 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu vad detalii din păcate

  6. #86 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nevermind, triple checked pe site si dupa ce m-am logat iar, a aparut asta:

    Congratulations
    You already have access to the Anthem VIP Demo.
    HOW TO DOWNLOAD THE VIP DEMO
    The VIP Demo takes place from January 25 - 27. Closer to the start date, you will need to download the demo in order to play. Pick the platform of choice for how to download the demo:
    Funny e ca pe pro jocul e lansat in HDR, dar pe pc e lansat in dolbyvision...

  7. #87 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am luat si eu o invitație. Mersi, Dant3!

  8. #88 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Daca are cineva o invitatie sa mi dea as fi recunoscator. Multumesc.

  9. #89 SP
    Member bdevil's Avatar
    Same. Eu n-am apucat sa dau redeem.

    ---------- Post added 23-01-2019 at 22:01 ----------

    Primim cod pentru precomenzi la Altex / Mediagalaxy?

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Primești, dar trebuie să achiți jocul, nu mai ai opțiune de plată ramburs

  11. #91 SP
    Member faxiu's Avatar
    Din pacate cu Altexul nu se stie nicioidata. Am eu precomanda, nu am primit niciun cod. Trebuie sa trimiti tichet prin formularul de contact si cica iti trimit ei codul. Insa la contact, surpriza, trebuie sa alegi tu ceva din dropdown list, nu este nimic care sa te duca cu gandul la ce ne trebuie noua. Asa ca dupa 2 ore de asteptat raspuns am sunat la ei si incearca sa solutioneze in 48 ore!?!... Mersi, nu. Nu stiu cum o sa fac dar voi da anulare la comanda si sper sa-mi vad banii inapoi daca pana la 19 azi nu vine codul de acces...
    Altfel... cuiva i se face mila sa-mi dea si mie invitatie?

  12. #92 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiu, acces in VIP demo au doar cei care au precomanda digitala.

    Cel putin la eMag/Altex pe site nu scrie nimic de acces la acest demo/beta ca bonus de precomanda.

  13. #93 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si precomenzile din magazine beneficiaza de VIP demo. Doar ca e in sarcina / politica lor si cum ofera codul. Cel putin asa am citit pe reddit.

  14. #94 SP
    Member faxiu's Avatar
    Update: dupa ce am contactat Altex telefonic am primit in 30 de minute mail cu codul si procedura de redeem. In total 50 de minute, 20 in stand-by pana am prins operator+30 pana am primit codul. Easy-peasy.

    off-topic: parca pe vremuri puteam sa dau un edit postului original, nu sa spamez threadul.

  15. #95 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Am primit un cod in 10 minute de aici: https://twitter.com/BetaCodeGiver .

    ---------- Post added 25-01-2019 at 13:50 ----------

    EDIT: cine mai vrea un cod poate sa-l foloseasca: https://www.ea.com/de-de/games/anthe...AwMDAwMDM4MjY5 .

  16. #96 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    Update: dupa ce am contactat Altex telefonic am primit in 30 de minute mail cu codul si procedura de redeem. In total 50 de minute, 20 in stand-by pana am prins operator+30 pana am primit codul. Easy-peasy.

    off-topic: parca pe vremuri puteam sa dau un edit postului original, nu sa spamez threadul.
    Serios, merita sa pierzi timpul in felu acesta pentru un amarat de cod, cand cel mai probabil o sa fie si open beta lol ?!

  17. #97 SP
    Member tudort's Avatar
    Eu am precomandat la eMag dar nu am primit cod. Are cineva un invite extra ?

  18. #98 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eram indecis, mă gândeam că se lansează asta in februarie și Division imediat, la câteva săptămâni. Acum după câteva ore bune pot sa spun că EA a reușit să mă trimită cu ochii închiși către Ubisoft și să-mi arate cat de bun e Destiny, așa mizerabil cum a ajuns.

  19. #99 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eram indecis, mă gândeam că se lansează asta in februarie și Division imediat, la câteva săptămâni. Acum după câteva ore bune pot sa spun că EA a reușit să mă trimită cu ochii închiși către Ubisoft și să-mi arate cat de bun e Destiny, așa mizerabil cum a ajuns.
    Am reușit să-l joc dar pe PC printr-un cod luat de pe YouTube. Mie personal îmi place atmosfera și Storm Javelin - ul. Nu-mi dau seama dacă povestea va fi la înălțime.

    Trimis de pe al meu Nokia 8 Sirocco folosind Tapatalk

  20. #100 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am apucat sa-l joc si eu putin, senzatia a fost ca nu e optimizat cum trebuie desi e in stadiu beta. Grafica ok, insa drop frame-uri destul de multe pentru mine, controlul si lipsa indicatiilor sunt o piedica pentru mine. Nu m-a convins dar mai e timp sa vina cu plusuri pentru fanii Anthem. Acum stiu ca voi face economie la banuti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts