Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 28 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 ... LastLast
Results 421 to 440 of 543

Thread: Crysis 2

  1. #421 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Si mai ciudata e dimensiunea manualului. Cam 4-5 sesiuni de tronizare necesita finalizarea lecturii. Asta dupa ce au anuntat ca manualele vor fi digitale de acum. Curios..

  2. #422 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu este asa gros. Asta daca nu te apuci sa il citesti in cele 20 de limbi in care este scris.

  3. #423 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by boggiy View Post
    Ciudat in ultimul timp EA a introdus online pass in toate jocurile lor de pana acum
    Cei de la Crytek s-au opus introducerii Online Pass-ului in Crysis 2. Si se pare ca EA s-a conformat.

    No EA Online Pass for Crysis 2 News - Page 1 | Eurogamer.net

  4. #424 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Eh iata ca vin si eu pareri asupra lansarii. Dupa ce a plecat Graft, au mai trecut aproximativ 20 de min. pana ca adevaratul concurs sa inceapa ( am asteptat cu totii cam o ora si 25 de minute ), am reusit sa trec de doua meciuri, dar chiar ma grabeam si oricum nu mai aveam rabdare fiindca au stat sa faca poze la soldatei and bull. Organizarea a fost la pamant, totusi jocul mi-a lasat o impresie foarte buna asupra MP-ul jocului ( din pacate s-au jucat doar 2 harti, care erau superb modelate ). A fost o deosebita placere sa-i reintalnesc pe Graft si DeathWings , sper sa ne mai vedem!

  5. #425 SP
    Junior Member boggiy's Avatar
    O decizie foarte buna din partea Crytek,se pare ca goana dupa bani a EA si-a găsit nasul

  6. #426 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am reusit sa testez si eu varianta de Pc,astazi si un pic de multiplayer!

    Ce pot spune despre multiplayer e ca este un Haos total in anumite harti,iar din punct de vedere grafic,aceasta este mai slaba in multi decat in single .

    Este unul dintre cele mai bune jocuri lansate anul aceasta!

  7. #427 SP
    Member AVoF's Avatar
    S-au facut poze la eveniment? daca da unde sunt postate sau cine s-a ocupat de ele?

  8. #428 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Uite-te in pagina anterioara in postul lui Graft

  9. #429 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    S-au facut poze la eveniment? daca da unde sunt postate sau cine s-a ocupat de ele?
    Console Games Forum - Graft's Album: Lansare Crysis 2

  10. #430 SP
    Member krOOm's Avatar
    la crysis 2 salvarea e numai pe checkpoint? ca am vazut ca nu este quick save

  11. #431 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    la crysis 2 salvarea e numai pe checkpoint? ca am vazut ca nu este quick save

    Da este numai pe checkpoint in rest nu poti salva!

  12. #432 SP
    Member AVoF's Avatar
    Era pe youtube un filmulet cu presupusul CRYSIS 2 postat prin 2008-2009 cu o grafica in un gameplay in genul celui de mai jos, dar mult mai bine finisat nu, cred ca era Crysis 1 cu moduri.Are careva idee cum il pot gasi? arata mult mai bine decat crysis 1 / 2.


  13. #433 SP
    Member emanuel's Avatar
    sunt curios -cum apare Crysis 2 in comparatie cu crysis 1 ? - atentie, ma intereseaza crysis 2 pe console in comparatie cu primul

  14. #434 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Din pacate l-au facut un shooter de coridor, cu mai putine poligoane. E si normal, pt. ca au trebuit sa reduca din cerintele engine-ului ca sa il poata aduce pe console. Totusi, grafica a ramas una foarte buna, in ciuda modificarilor facute.

    Vezi pe GameTrailers ca s-au facut ceva comparatii.

  15. #435 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Cum se prezinta MP-ul? (ma intereseaza varianta pt. PS3)
    Din video-uri parea destul de fun, dar as vrea sa citesc impresiile cuiva care l-a jucat.

  16. #436 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Din pacate l-au facut un shooter de coridor, cu mai putine poligoane. E si normal, pt. ca au trebuit sa reduca din cerintele engine-ului ca sa il poata aduce pe console. Totusi, grafica a ramas una foarte buna, in ciuda modificarilor facute.

    Vezi pe GameTrailers ca s-au facut ceva comparatii.
    Nu prea poti sa-l numesti shooter de coridor, are f mult gameplay outside. E un joc bun cu grafica buna si efecte la care mai zici cate un wow. Nu e de nota 10 dar mie unu mi-a placut.

  17. #437 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Poate nu mai are chiar acea grafica splendida ca primul in DX10, dar pe Extreme arata incredibil, si cerintele sunt mai normale.
    Ce-i interesant e ca si pe High (care defapt e Low) jocul se prezinta mult peste limita decentei.
    Oricum, am o presimtire ca cel mai slab joc de PS4 va arata la fel de bine ca si Crysis cu Extreme Quality Mod.
    Chestia e ca nu doar grafica face jocul, insa, are si ea o parte destul de importanta in calitatea finala a titlului.

  18. #438 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Oricum, am o presimtire ca cel mai slab joc de PS4 va arata la fel de bine ca si Crysis cu Extreme Quality Mod.
    Numerele la loto pe saptamana asta ... ceva presimtire?

    On: A terminat cineva campania single player? Cam cate ore are (aprox)?

  19. #439 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    A terminat cineva campania single player? Cam cate ore are (aprox)?
    Eu am termiant-o in 7h 29m. L-am jucat in mare parte pe stealth.

  20. #440 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am resusit si eu sa termin astazi campania la mine a durat in jur de 9 h,nu imi pare rau ca l-am jucat pe Pc are o super grafica:X

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 28 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Crysis 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 190 Last Post: 07-06-2013, 16:24
  2. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 12:02
  3. Crysis 2 va fi 3D ! By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 31-05-2010, 09:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts