Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 28 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 543

Thread: Crysis 2

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    gramezile alea de moloz si in general, textura de pe jos, arata oribil. degeaba are o textura huge pt costum, daca arata atat de urat mediul inconjurator...

  2. #42 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Nu arata promitator, sa speram ca este un Alpha sau chiar pre-Alpha, altfel turcii nu fac mare branza (avand in vedere "antecedentele" cu CryTek 1 si 2).

  3. #43 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    [url]

  4. #44 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    InGame shots
    Sper sa fie o gluma proasta.. Crysis 1 arata mai bine de 2 ori pe low..

  5. #45 SP
    Member St Mael's Avatar
    Crysis 1 nu rula pe platforme cu numai 256 MB de RAM (512 MB numai daca includem si memoria video).

    Nu e vina turcilor, astea sunt limitarile platformelor. Cred ca e evident ca nu ar trebui sa va asteptati ca Crysis 2 sa arate macar la fel de bine ca si Crysis 1 din moment ce primul a fost construit in gand cu PC-uri care sa fie considerabil mai puternice decat cele doua console.

  6. #46 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Pare ca de aceasta data o sa avem parte de ceva mai mult decat o grafica de exceptie, desi nici la primul Crysis nu am strambat din nas la capitolul gameplay. Eu astept detalii legate de modul multiplayer, sa vad daca il joc pe consola sau pe PC. Muschii PC-ului s-au cam atrofiat, asa ca pana nu aflu nimic legat de multiplayer, raman pt. versiune PC

  7. #47 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    gramezile alea de moloz si in general, textura de pe jos, arata oribil. degeaba are o textura huge pt costum, daca arata atat de urat mediul inconjurator...
    Absolut de acord.
    Oameni buni, uitati de grafica pe consola la jocuri multiplatform, desi cred ca un Bioshock 2 ii da clasa, chit ca e multiplatform.

  8. #48 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    InGame shots
    Ei promoveaza jocul drept cel mai aratos joc de PS3/X360 si arata asa? Killzone 2, Uncharted, God of War 3 ii dau clasa din punct de vedere grafic.
    Or fi platformele limitate, dar asta nu inseamna ca trebuie sa arate in halul asta. Cum au putut Guerilla Games, Santa Monica, Epic sau Naughty Dog sa creeze jocuri cu o asemenea grafica pe console, ar fi putut si ei sa faca acelasi lucru.

  9. #49 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Tot ce ai zis tu acolo sunt exclusivitati ps3, poate conteaza si asta.

  10. #50 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am vorbit doar din experienta personala, iar la momentul actual consider acele jocuri cele mai aratoase jocuri de consola. Daca vrei poti adauga acolo si Assassins Creed ( arata foarte bine, nu imi dau seama daca mai bine decat pozele de mai sus) sau Gears of War. Mai sunt destule jocuri care arata bine.

  11. #51 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    "What I have seen of Crysis 2 in Alpha Stages, Surpasses Killzone 2", "I thought Modern Warfare 2 was an immense disappointment", "Halo Is Bull****"


  12. #52 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    "What I have seen of Crysis 2 in Alpha Stages, Surpasses Killzone 2", "I thought Modern Warfare 2 was an immense disappointment", "Halo Is Bull****"

    tocmai au pierdut 2 clienti pentru acest mega uber super nou Crysis.

  13. #53 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    News: Crysis 2 PS3 'performs better than 360 version' - ComputerAndVideoGames.com

    "At the moment, we're getting slightly more performance from PS3 compared to 360. I'm very confident that products using CryEngine 3 are going to come out as the best looking, or at least in the top three, on every platform."

  14. #54 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Ce dezamagitor arata... si din cate am auzit nici nu e vreun alpha sau beta, ci versiunea finala.

    Rusinica Crytek!

  15. #55 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Chiar ma gandeam ca nu prea au sanse alte jocuri la premiul de " Cea mai buna grafica " pentru ca o sa fie sigur Crysis 2 premiat dar daca arata asa , majoritatea au sanse .

    Nu inteleg cum de nu le e rusine sa lanseze asa ceva cu numele de "Crysis" .

  16. #56 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mi se pare mie sau Black (PS2) arata mai bine? lol

  17. #57 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    New screenshots:
    Attached Images Attached Images image_crysis_2-12561-1862_0001.jpg image_crysis_2-12561-1862_0002.jpg image_crysis_2-12343-1862_0001.jpg image_crysis_2-12343-1862_0002.jpg image_crysis_2-12808-1862_0001.jpg image_crysis_2-12808-1862_0002.jpg

  18. #58 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Asa ai merge. Desi astea par un pic exagerate (adica am mari dubii ca jocul va arata asa pe XBOX 360 sau PS3). Dar...cine stie, sa vedem.

    Iar cine gaseste ca scuza platforma hardware (256 MB sau placa video din PS3) - l-as invita sa joace Unreal 1 pe un P2 300 MHZ cu 128 MB RAM si Voodoo2 (cu 12 MB). Sa vada optimizare si ce se poate face pe asa ceva

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    exceptand ultimile 2 poze, care par a fi in game, restu sunt destul de vechi si se vede clar ca sunt super editate

  20. #60 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Pe mine unu nu ma deranjeaza grafica mai slaba,jocul arata destul de bine ,ma intereseaza gameplay-ul si povestea ,sper sa ma tina in priza campania de SP dar si MP despre care am auzit ca o sa fie mai elaborat decat cel din primul joc . Ramane de vazut atunci cand se lanseaza .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 28 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Crysis 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 190 Last Post: 07-06-2013, 16:24
  2. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 12:02
  3. Crysis 2 va fi 3D ! By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 31-05-2010, 09:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts