Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 190 of 190

Thread: Black Friday 2017

  1. #181 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ti se pare un pret bun ? E 1$ daca-l iei direct de la ei. Sau te referi la pret daca deja ai mai avut/ai Game Pass?

  2. #182 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ti se pare un pret bun ? E 1$ daca-l iei direct de la ei. Sau te referi la pret daca deja ai mai avut/ai Game Pass?

    Pai cu 1 $ poti lua doar o luna. Dar pe viitor nu e mai bine decat sa dai 10$? Eu asa am gandit

  3. #183 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Apropo de emag.

    Am luat din uk de la curry pc world o oferta cu ps4 pro fifa si fallout la 250 lire.
    Din ce citesc pe net majoritatea au fost anulate si ceilalti au primit SLIM in loc de pro.

    Acum mare distractie sa returnezi consola, iar banii sunt blocati cateva zile. Daca mai apare ceva de BF azi nu ii pot folosi.

    Asa ca se pare ca emag e lux pe langa unele magazine in uk.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  4. #184 SP
    Member renatoman's Avatar
    Mai este cineva care vrea sa renunte la comanda de bf ? la ps4 pro ma refer

  5. #185 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LOL. SameDay Courier mi-a dat mesaj azi ca livreaza produsele comandate de BF. Aproape 3 saptamani, ffs... din care 2 saptamani au zacut produsele prin depozitul lor, fara posibilitatea de a putea fi contactati. Rromania, pur si simplu surprinzatoare!

  6. #186 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu zic sa-i mega multumesti curierului. Eventual sa-l inviti si la masa si sa-i dai si cateva acatiste. Cineva, acolo sus la ei in companie, te iubeste. Puteai sa nu le mai primesti deloc, mai ales daca erau achitate in avans. Sigur se gasea cineva de acolo care sa aibe nevoie de ce ai comandat tu

  7. #187 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aaaa, pai stai... ca la comanda achitata in avans inca n-am rezolvat. Astept sa raspunda eMag-ul (am facut reclamatie), sa-mi explice si mie cum au fost livrate fara sa le vad (noroc ca am camere si pot sa le demonstrez oricand ca nu a fost curier atunci cand spun ei ca au livrat). Oricum Black Friday-ul acesta pentru mine a fost un fiasco aproape total, iar marele vinovat este (ai ghicit) eMag-ul. Restul au livrat.

  8. #188 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Ma bag si eu ca musca-n lapte. De ce platiti in avans? Nu va inteleg, jur. E plin netul de experiente negative cu livrarea cand produsul a fost achitat in avans (si asta nu doar la eMag) si totusi platiti in avans.

    Intre un client caruia i-ai luat deja banii dar nu i-ai livrat produsul si unul care iti va da banii DOAR cand va primi produsul, tu cui i-ai acorda mai multa importanta? Cine va avea priority shipping? Banii vorbesc, indiferent ca vorbim de eMag sau alti comercianti. Intai iei banii si dupa faci damage control, vezi tu cine primeste comanda, cine primeste un discount si scuzele de rigoare, te descurci ca doar suntem in Romania.

    De black friday-ul asta mi-am cumparat un laptop de 4800 lei de la eMag cu livrare in showroom si plata la livrare. Comanda plasata la 7 dimineata, in aceasi zi la 23:00 laptop-ul a fost livrat in showroom. A doua zi dimineata am ridicat laptop-ul si am platit. Credeti ca daca plateam in avans aveam laptop-ul in 24h, indiferent ca as fi ales livrare in showroom sau acasa? Eu zic ca nu.

  9. #189 SP
    Admin MonkY's Avatar
    gabytzu16: stai linistit, ca la mine s-au pierdut pe drum atat cele cu plata in avans, cat si cele cu plata ramburs. Deci nu-i asta duda. Chiar a fost un Q&A la eMag si au spus ca e o gluma, nu prioritizeaza nimeni dupa asa ceva, ba din contra ei prefera plata cu cardul (si spera sa creasca de la 30% cat este actual).

    Si acum, ca sa-ti raspund: unele comenzi sunt nevoit sa le fac pe firma si sa folosesc neaparat cardul firmei (mai ales atunci cand se face livrarea in alta locatie si acolo nu exista banii respectivi cash). Prin urmare, pana ce curierii nu vor avea cititor de carduri, singura solutie = plata in avans (sau prin transfer bancar, ceea ce este durere in plus).

  10. #190 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by renatoman View Post
    Mai este cineva care vrea sa renunte la comanda de bf ? la ps4 pro ma refer
    Am eu o comanda la emag cu 1399 lei cu ridicare din showroom crangasi. Astazi e ultima zi cand se poate ridica. Let me know on private message.

    ---------- Post added 08-12-2017 at 11:54 ----------

    Oricine doreste comanda sa imi dea mesaj pe privat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. PS4 Pro Black Friday 2017 By Ramon in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 32 Last Post: 21-11-2017, 23:14
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts