Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 208

Thread: Colin McRae Dirt 2

  1. #41 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    momentan joc Shift in career apoi o sa incep NOROi 2.
    Fail!!!!!!!!!!!!!

    Te asteptam draga. Suntem in fiecare seara injurand de mama focului pietrele, bolovanii, copacii, ramurelele etc!

    Masinile sunt unlocked in multiplayer cu cateva exceptii: "special cars" carora trebuie sa le dai unlock in campania singleplayer facand pe Superman!

  2. #42 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    question: cand joci online ai posibilitatea de a-ti alege orice masina vrei sau trebuie sa le unlock-ezi in career? as vrea sa arunc si eu cu noroi pe masinile voastre (cei care-l aveti pe ps3) dar momentan joc Shift in career apoi o sa incep NOROi 2.
    Trebuie sa le unlock-ezi in career ... Te asteptam online (poate esti mai slab ca mine, m-as bucura si eu ca intrec pe cineva ) ... lasa shift-ul, e mult mai fun dirt-ul ...

  3. #43 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    lasa shift-ul, e mult mai fun dirt-ul ...
    uite un om cu capul pe umeri!!

  4. #44 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    lasa shift-ul, e mult mai fun dirt-ul ...
    aveti dreptate! cu toate ca nu consder Shift fail, Dirt-ul e super-uber fun! pacat ca nu m-am putut conecta online aseara imi zicea "the lobby you are trying to connect to is full". eram pissed, asa aveam un chef sa va fugaresc...

    now here's a way to take the finish line (180� spin)
    colin-mcrae-dirt-2-enthroll.jpg

    ps: nu se poate salva/exporta replay-ul pe ps3, asa-i?

  5. #45 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    intrebare.....cum faci sa participi in tournament? (alea de la news )

  6. #46 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tjay View Post
    intrebare.....cum faci sa participi in tournament? (alea de la news )
    Pai dupa ce intri la sectiunea "news" - "current tournament" incerci sa faci ce ti se cere acolo

    De exemplu, acum ai putea sa incerci sa bati recordul de timp pe Yu Yong Sprint, care este de 1 min. 27 sec. si cateva sutimi. Dirt Tour - Time Trial.

  7. #47 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    aa oke thx rasko

  8. #48 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    am facut si aseara cateva ture, prin noroi si praf, here's some crazy pics inclusiv un barrel roll :
    colin-mcrae-dirt-2-enthroll4.png colin-mcrae-dirt-2-enthroll3.jpg colin-mcrae-dirt-2-enthroll-fly.jpg enthroll-barrel-roll.jpg
    share your awesome moments, guys!

  9. #49 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    am facut si aseara cateva ture, prin noroi si praf, here's some crazy pics inclusiv un barrel roll :
    Attachment 35795 Attachment 35794 Attachment 35793 Attachment 35796
    share your awesome moments, guys!
    Nu stiu ce se intampla cu conexiunea ta de internet. Nici aseara nu m-am putut conecta la tine. O sa iti dau diseara invite sa mai incercam.

  10. #50 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Uff , se pare ca nu e cale de intors ... Intr-o sapt. mi-l iau si eu .

  11. #51 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu stiu ce se intampla cu conexiunea ta de internet. Nici aseara nu m-am putut conecta la tine. O sa iti dau diseara invite sa mai incercam.
    A patit si el cu Dirt-ul cum patesc eu cu Uncharted. Ma deconecteaza in maxim 5-10 minute dupa ce intru in multiplayer. Am testat conexiunea, celelalte jocuri merg perfect in multiplayer, numai Uncharted-ul ma necajeste rau tare. Sper ca, odata cu versiunea finala sa scap de probleme ... Parerea mea este sa-l razi, si sa-l mai instalezi o data, poate merge, cine stie ...

    P.S. Dupa atatea ore, chiar zile, impreuna in killzone, m-as bucura sa facem si aici echipa impreuna. Pe vitezomanii de focus si rasko nu prea cred ca mai am sanse sa-i prind din urma, scot timpi prea mici, vreau si eu pe cineva cu care sa merg "batraneste" la coada turmei, pana ma mai obisnuiesc cu jocul ...

  12. #52 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    lmouthes......welcome to the club poa bagam niste curse.... intrecerea batranilor

  13. #53 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Imi puteti spune si mie cum este online-ul la jocul asta?Va intreceti pe trasee de raliu contra timp,sau sunt si curse de rallycross,rallyraid,etc cu mai multi oponenti in cursa deodata.Se poate creea vre-un campionat ceva online?.Ca mi-ati facut si mie o pofta de numai cu jocul asta

  14. #54 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Imi puteti spune si mie cum este online-ul la jocul asta?Va intreceti pe trasee de raliu contra timp,sau sunt si curse de rallycross,rallyraid,etc cu mai multi oponenti in cursa deodata.Se poate creea vre-un campionat ceva online?.Ca mi-ati facut si mie o pofta de numai cu jocul asta
    Poti sa joci toate combinatiile enumerate de tine. Noi ne-am cam intalnit seara de seara (eu, rasko, focus, vagabone, etc.) am jucat si intre noi, am format si echipa si am jucat cu alte echipe. Jocul e fluent in multiplayer, nu am avut nici o problema pana aseara cand mi-a mers netu prost.

    P.S. Din DEMO nu-ti poti forma o parere, sunt alese prost hartile. Oricum te asigur ca merita fiecare banut ... E primul joc care m-a scos din Killzone ...

  15. #55 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Devine prea repetativ.Eu sincer m-am cam plictisit de el.

  16. #56 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzipi View Post
    Devine prea repetativ.Eu sincer m-am cam plictisit de el.
    Hai ca ai scris-o pe asta. Ce ai vrea mataluta sa se intample diferit intr-un joc cu masini ca sa nu devina "repetativ" ? Eventual sa tragi pe dreapta, sa scoti armamentul si sa incepi un Counter Strike prin Utah sau Japonia? Sau sa rupi usa de la masina, sa o folosesti ca scut impotriva pietrelor aruncate de cauciucurile celorlalti participanti la cursa si sa strigi "Houston, we are attacked by aliens"?

  17. #57 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzipi View Post
    Devine prea repetativ.Eu sincer m-am cam plictisit de el.
    Fail baby, epic fail!!!

  18. #58 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pentru Rasko. Poate nu l-ai vazut


  19. #59 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pentru Rasko. Poate nu l-ai vazut

    YouTube - KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL
    Heavenly garden of earthly delights!!!

    Maybe the best commercial I've ever f...n seen!!!

  20. #60 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pentru Rasko. Poate nu l-ai vazut

    YouTube - KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL
    ehe, mult am salivat eu pentru masina aia dupa ce vazusem mai demult reclama.
    bestial

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. User review: Colin McRae: DiRT 2 By Bugghy in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 6 Last Post: 09-10-2009, 11:23
  2. User Review: Colin MCRae : Dirt By w1sT in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 4 Last Post: 06-08-2008, 08:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts